New World Resources N.V.: Dokoupil jsem
tak snad se to konecne zase rozhejbe a bude se moct neco poradne navlnit!tohle byla zase uz trosku nuda...:-)
| 23.6. 2026 21:33:14 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 15:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak snad se to konecne zase rozhejbe a bude se moct neco poradne navlnit!tohle byla zase uz trosku nuda...:-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 14:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
koukam, a uz jsme usetril vcasnym vystupem 14k, ted jeste do toho nejake prekvapeni typu SG - nedostatek hotovosti, nutna podpora os vlady Francie a popojedem o patro niz ne-li o dve. :-)
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2011 0:30|Es-Age|(80.82.149.xxx)
S čím myslíte, že zítra vyleze Vigwam?Potvrdí se posledně drasticky snižované cílovky?
reagovatzobrazit vlákno17.8. 2011 22:43|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Co to bylo dneska za brutální prodej Kitkatu- 1,2 mil akcí. Nevíte někdo něco?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Harant: covece, ja nejak tento tyden cekam uklidneni situace a zeleno zeleno zeleno a sazel jsem, ze banky by se mohli zvednout rychleji nez ostatni. KBcko jsem vynechal, kvuli moznym problemum SG (i kdyz to by semlelo vsechny indexy) takze zustala stara dobra koza Estera. :-) Nerw me dnes prekvapil a jestli bude zeleno cely tyden, tak se klidne podiva i ke 2 kilum...
Hrib: podle me uz mozna prodas zitra za 186...;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib gratulace! dneska Nerw poskocil pekne.
Ja jsem v patek naskocil do Estery plnou vahou N 637, dneska se za Nerwem flakala, ale ve Vidni meli svatek, tak snad zitra poradne prida...sazim na rychlejsi navrat k vyssim cenam nez u Nerwa..
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 19:39|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Harant: ja spise vidim dolu, ale to na me malo zalezi....jedna vec je jista, ze vsechno je krehke a muze to rupnout mnohem nize....proto pro pristi dny prozatim intrady a nebo 2 denni obchody...jinak ja jsem tocil ""pouze 3200 ks v RMS (Easyclick) :-) rano jsem to vylil jeste pred 9:15 a pak uz jen pozoroval, jak jsem udelal dobre...jizda od 148.5 do 185,5 parada. Pockam co zitra, treba to rupne natolik, ze nevydrzim...ale to by muselo jit pod 125...:-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 18:52|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Harant STOCK: jestli to bylo na me, tak jsem nenakoupil a zustavam mimo, cekam vykles nize nez 160...ale na muj vkus, se dnes Nerw drzel zuby nehty..hlavne ke konci..uvidime podle zakonceni v USA..
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 12:11|many|(85.207.10.xxx)
Kterej magor pořád krmí tu Kobu na hranici 3300,-. Skoro všechno přes Cross a bez povinnosti.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: no prave, ocekavam tez nelichotive vysledky maker v USA, proto jsem mimo...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
Primární emisi státních dluhopisů zatím ECB nakupovat nemůže.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:14|many|(85.207.10.xxx)
Itálie úspěšně prodala dluhopisy s výrazně nižším výnosem (2,959) než při minulé aukci (3.67). To jenom pro uklidnění hormonů...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to Harant: jj, souhlas, vcera se mi povedlo smazat 100 k, tak uvidime, a to jsem mel jeste horsi nastup, mohlo byt i 200k zpatky...:-) ale zaplat Pan Buh za to 100k...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
To jsi myslel me Uhlaku? ja ktery tecu uz jen 300k...:-) stojim ted full cash, vylil, jsem vse rano za celkem dobre ceny a pockam co se bude dit...cekam minimalne korekci vcerejsiho rustu...jestli dopadnou makra spatne, tak podle me jedeme opet DOWN...rozhodnout se musis sam..;-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vyklizime pozice uz mame ruku na klice,
nakonec se ohlidnem, nez propadnem panice...:o)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
a koukam, ze uz UNI je v cervenych...kurnja, moc dlouho ten rust nevydrzel...tak aspon ze bude za co nakupovat...
P.S.: a to rozhodne nejsem sortar.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae, ja se bojim, aby jsme si tak trosku nezopakli minuly tyden..snad ne, ale dolu se uz jede...
Sazim, ze KOBA pude dnes prvni do cervenych...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
M.Jack: soude dle vyskytu borcu co radi cervenou, tak uz ted nasazuji a analyzuji...sortky uz se nasazuji...:-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ted bych nekupoval zhola nic a dneska to pude dolu a podle toho jak moc, bych kdyztak zobnul pred closem neco malo...ale tusim dobre nakupy az v patek...situace se nijak zvlast neuklidnila...pouze se korigovali ty velke poklesy predchazejicich dni..tot muj skromny nazor.:)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:57|many|(85.207.10.xxx)
Přikoupil jsem něco málo Koby, tak by mohla stovečku přidat. Snad.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.