reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Očekávání a realita
Harant: covece, ja nejak tento tyden cekam uklidneni situace a zeleno zeleno zeleno a sazel jsem, ze banky by se mohli zvednout rychleji nez ostatni. KBcko jsem vynechal, kvuli moznym problemum SG (i kdyz to by semlelo vsechny indexy) takze zustala stara dobra koza Estera. :-) Nerw me dnes prekvapil a jestli bude zeleno cely tyden, tak se klidne podiva i ke 2 kilum...
Hrib: podle me uz mozna prodas zitra za 186...;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2011 17:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Očekávání a realita
Hrib gratulace! dneska Nerw poskocil pekne.
Ja jsem v patek naskocil do Estery plnou vahou N 637, dneska se za Nerwem flakala, ale ve Vidni meli svatek, tak snad zitra poradne prida...sazim na rychlejsi navrat k vyssim cenam nez u Nerwa..
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 19:39|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: FED
Harant: ja spise vidim dolu, ale to na me malo zalezi....jedna vec je jista, ze vsechno je krehke a muze to rupnout mnohem nize....proto pro pristi dny prozatim intrady a nebo 2 denni obchody...jinak ja jsem tocil ""pouze 3200 ks v RMS (Easyclick) :-) rano jsem to vylil jeste pred 9:15 a pak uz jen pozoroval, jak jsem udelal dobre...jizda od 148.5 do 185,5 parada. Pockam co zitra, treba to rupne natolik, ze nevydrzim...ale to by muselo jit pod 125...:-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 18:52|michaelzak|(83.208.171.xxx)
New World Resources N.V.: FED
Harant STOCK: jestli to bylo na me, tak jsem nenakoupil a zustavam mimo, cekam vykles nize nez 160...ale na muj vkus, se dnes Nerw drzel zuby nehty..hlavne ke konci..uvidime podle zakonceni v USA..
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 12:11|many|(85.207.10.xxx)
New World Resources N.V.: jsem 2.největší pičus hned po Es-age
Kterej magor pořád krmí tu Kobu na hranici 3300,-. Skoro všechno přes Cross a bez povinnosti.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: FED
TL555: no prave, ocekavam tez nelichotive vysledky maker v USA, proto jsem mimo...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
New World Resources N.V.: FED
Primární emisi státních dluhopisů zatím ECB nakupovat nemůže.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:14|many|(85.207.10.xxx)
New World Resources N.V.: FED
Itálie úspěšně prodala dluhopisy s výrazně nižším výnosem (2,959) než při minulé aukci (3.67). To jenom pro uklidnění hormonů...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: FED
to Harant: jj, souhlas, vcera se mi povedlo smazat 100 k, tak uvidime, a to jsem mel jeste horsi nastup, mohlo byt i 200k zpatky...:-) ale zaplat Pan Buh za to 100k...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: FED
To jsi myslel me Uhlaku? ja ktery tecu uz jen 300k...:-) stojim ted full cash, vylil, jsem vse rano za celkem dobre ceny a pockam co se bude dit...cekam minimalne korekci vcerejsiho rustu...jestli dopadnou makra spatne, tak podle me jedeme opet DOWN...rozhodnout se musis sam..;-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
Vyklizime pozice uz mame ruku na klice,
nakonec se ohlidnem, nez propadnem panice...:o)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
a koukam, ze uz UNI je v cervenych...kurnja, moc dlouho ten rust nevydrzel...tak aspon ze bude za co nakupovat...
P.S.: a to rozhodne nejsem sortar.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
Ondrae, ja se bojim, aby jsme si tak trosku nezopakli minuly tyden..snad ne, ale dolu se uz jede...
Sazim, ze KOBA pude dnes prvni do cervenych...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
M.Jack: soude dle vyskytu borcu co radi cervenou, tak uz ted nasazuji a analyzuji...sortky uz se nasazuji...:-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
Ted bych nekupoval zhola nic a dneska to pude dolu a podle toho jak moc, bych kdyztak zobnul pred closem neco malo...ale tusim dobre nakupy az v patek...situace se nijak zvlast neuklidnila...pouze se korigovali ty velke poklesy predchazejicich dni..tot muj skromny nazor.:)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:57|many|(85.207.10.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
Přikoupil jsem něco málo Koby, tak by mohla stovečku přidat. Snad.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
i to je dobry indikator, borci s sortkama maji plno prace a nasazuji co to da..takze pojedeme opet kolo o 2 patra nize a pak patro zpet? :-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:52|many|(85.207.10.xxx)
New World Resources N.V.: Vyrovnání ztrát
Děkuji kupci dvou lotů KITD, 60 Kč,-/a mi za 24 hodin stačí. Škoda že tu schází indikační prdelisti, kdyby se rojili jako včera, možná bych si ještě něco nechal. Ale bez nich je to nebezpečný :))
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:46|Gambler|(90.178.225.xxx)
New World Resources N.V.: STRACH
Je tady někdo na fóru, kdo poradí, už se to tady jednou řešilo, myslím.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: STRACH
Gambler: jestli to nejsou prime obchody...kdykoliv jsem zkusil koupit pres SPAD, tak mi vzdy povolilo pouze min. 1 lot.