New World Resources N.V.: jsem 2.největší pičus hned po Es-age
Kterej magor pořád krmí tu Kobu na hranici 3300,-. Skoro všechno přes Cross a bez povinnosti.
| 25.6. 2026 18:19:12 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 12:11|many|(85.207.10.xxx)
Kterej magor pořád krmí tu Kobu na hranici 3300,-. Skoro všechno přes Cross a bez povinnosti.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: no prave, ocekavam tez nelichotive vysledky maker v USA, proto jsem mimo...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
Primární emisi státních dluhopisů zatím ECB nakupovat nemůže.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 11:14|many|(85.207.10.xxx)
Itálie úspěšně prodala dluhopisy s výrazně nižším výnosem (2,959) než při minulé aukci (3.67). To jenom pro uklidnění hormonů...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to Harant: jj, souhlas, vcera se mi povedlo smazat 100 k, tak uvidime, a to jsem mel jeste horsi nastup, mohlo byt i 200k zpatky...:-) ale zaplat Pan Buh za to 100k...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
To jsi myslel me Uhlaku? ja ktery tecu uz jen 300k...:-) stojim ted full cash, vylil, jsem vse rano za celkem dobre ceny a pockam co se bude dit...cekam minimalne korekci vcerejsiho rustu...jestli dopadnou makra spatne, tak podle me jedeme opet DOWN...rozhodnout se musis sam..;-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vyklizime pozice uz mame ruku na klice,
nakonec se ohlidnem, nez propadnem panice...:o)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
a koukam, ze uz UNI je v cervenych...kurnja, moc dlouho ten rust nevydrzel...tak aspon ze bude za co nakupovat...
P.S.: a to rozhodne nejsem sortar.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae, ja se bojim, aby jsme si tak trosku nezopakli minuly tyden..snad ne, ale dolu se uz jede...
Sazim, ze KOBA pude dnes prvni do cervenych...
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
M.Jack: soude dle vyskytu borcu co radi cervenou, tak uz ted nasazuji a analyzuji...sortky uz se nasazuji...:-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 10:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ted bych nekupoval zhola nic a dneska to pude dolu a podle toho jak moc, bych kdyztak zobnul pred closem neco malo...ale tusim dobre nakupy az v patek...situace se nijak zvlast neuklidnila...pouze se korigovali ty velke poklesy predchazejicich dni..tot muj skromny nazor.:)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:57|many|(85.207.10.xxx)
Přikoupil jsem něco málo Koby, tak by mohla stovečku přidat. Snad.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
i to je dobry indikator, borci s sortkama maji plno prace a nasazuji co to da..takze pojedeme opet kolo o 2 patra nize a pak patro zpet? :-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:52|many|(85.207.10.xxx)
Děkuji kupci dvou lotů KITD, 60 Kč,-/a mi za 24 hodin stačí. Škoda že tu schází indikační prdelisti, kdyby se rojili jako včera, možná bych si ještě něco nechal. Ale bez nich je to nebezpečný :))
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:46|Gambler|(90.178.225.xxx)
Je tady někdo na fóru, kdo poradí, už se to tady jednou řešilo, myslím.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Gambler: jestli to nejsou prime obchody...kdykoliv jsem zkusil koupit pres SPAD, tak mi vzdy povolilo pouze min. 1 lot.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
Poplatek bude jako za 5000 ks, ale prakticky vyzkoušeno nemám. Ale pár takových obchodů, už jsem tam viděl.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:36|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Gambler: a jak? kdyz je lot 5000 ks....
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
MZ 3200 ks NWR se dá i ve spadu.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: to si spocitas, ne? :-) jedu EasyClick pres FIO, takze mensi nez na Kobosu...na celej lot ve SPADu zatim nemam...;-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.