Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:04
Akcie.cz»Diskuse»New World Resources N.V.

Diskuse New World Resources N.V.

Poslední příspěvky

25.6. 2026 20:04:02BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
93,60

0,00 (0,00%)

9:00 5.10. 2012

 

Přidat nový příspěvek

1 118 119 120 1231

New World Resources N.V.:  FED

TL555: no prave, ocekavam tez nelichotive vysledky maker v USA, proto jsem mimo...

New World Resources N.V.:  FED

Primární emisi státních dluhopisů zatím ECB nakupovat nemůže.)

New World Resources N.V.:  FED

Itálie úspěšně prodala dluhopisy s výrazně nižším výnosem (2,959) než při minulé aukci (3.67). To jenom pro uklidnění hormonů...

New World Resources N.V.:  FED

to Harant: jj, souhlas, vcera se mi povedlo smazat 100 k, tak uvidime, a to jsem mel jeste horsi nastup, mohlo byt i 200k zpatky...:-) ale zaplat Pan Buh za to 100k...

New World Resources N.V.:  FED

To jsi myslel me Uhlaku? ja ktery tecu uz jen 300k...:-) stojim ted full cash, vylil, jsem vse rano za celkem dobre ceny a pockam co se bude dit...cekam minimalne korekci vcerejsiho rustu...jestli dopadnou makra spatne, tak podle me jedeme opet DOWN...rozhodnout se musis sam..;-)

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

Vyklizime pozice uz mame ruku na klice,
nakonec se ohlidnem, nez propadnem panice...:o)

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

a koukam, ze uz UNI je v cervenych...kurnja, moc dlouho ten rust nevydrzel...tak aspon ze bude za co nakupovat...

P.S.: a to rozhodne nejsem sortar.

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

Ondrae, ja se bojim, aby jsme si tak trosku nezopakli minuly tyden..snad ne, ale dolu se uz jede...

Sazim, ze KOBA pude dnes prvni do cervenych...

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

M.Jack: soude dle vyskytu borcu co radi cervenou, tak uz ted nasazuji a analyzuji...sortky uz se nasazuji...:-)

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

Ted bych nekupoval zhola nic a dneska to pude dolu a podle toho jak moc, bych kdyztak zobnul pred closem neco malo...ale tusim dobre nakupy az v patek...situace se nijak zvlast neuklidnila...pouze se korigovali ty velke poklesy predchazejicich dni..tot muj skromny nazor.:)

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

Přikoupil jsem něco málo Koby, tak by mohla stovečku přidat. Snad.

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

i to je dobry indikator, borci s sortkama maji plno prace a nasazuji co to da..takze pojedeme opet kolo o 2 patra nize a pak patro zpet? :-)

New World Resources N.V.:  Vyrovnání ztrát

Děkuji kupci dvou lotů KITD, 60 Kč,-/a mi za 24 hodin stačí. Škoda že tu schází indikační prdelisti, kdyby se rojili jako včera, možná bych si ještě něco nechal. Ale bez nich je to nebezpečný :))

New World Resources N.V.:  STRACH

Je tady někdo na fóru, kdo poradí, už se to tady jednou řešilo, myslím.

New World Resources N.V.:  STRACH

Gambler: jestli to nejsou prime obchody...kdykoliv jsem zkusil koupit pres SPAD, tak mi vzdy povolilo pouze min. 1 lot.

New World Resources N.V.:  STRACH

Poplatek bude jako za 5000 ks, ale prakticky vyzkoušeno nemám. Ale pár takových obchodů, už jsem tam viděl.

New World Resources N.V.:  STRACH

Gambler: a jak? kdyz je lot 5000 ks....

New World Resources N.V.:  STRACH

MZ 3200 ks NWR se dá i ve spadu.)

New World Resources N.V.:  STRACH

Klokan: to si spocitas, ne? :-) jedu EasyClick pres FIO, takze mensi nez na Kobosu...na celej lot ve SPADu zatim nemam...;-)

New World Resources N.V.:  STRACH

Zdravim, hlasim prodej 3200 ks NWR na RMS v prumeru za 184....ocekavam dop[oledne realizace zisku...dneska by mohl byt tez dobry intraday! :)

Vsem GL!

1 118 119 120 1231

Graf New World Resources N.V.

25.06.2026
Graf - BAANWR


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz