New World Resources N.V.: STRACH
Gambler: jestli to nejsou prime obchody...kdykoliv jsem zkusil koupit pres SPAD, tak mi vzdy povolilo pouze min. 1 lot.
| 25.6. 2026 23:30:01 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Gambler: jestli to nejsou prime obchody...kdykoliv jsem zkusil koupit pres SPAD, tak mi vzdy povolilo pouze min. 1 lot.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:38|Gambler|(90.178.225.xxx)
Poplatek bude jako za 5000 ks, ale prakticky vyzkoušeno nemám. Ale pár takových obchodů, už jsem tam viděl.
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:36|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Gambler: a jak? kdyz je lot 5000 ks....
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
MZ 3200 ks NWR se dá i ve spadu.)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: to si spocitas, ne? :-) jedu EasyClick pres FIO, takze mensi nez na Kobosu...na celej lot ve SPADu zatim nemam...;-)
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 9:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim, hlasim prodej 3200 ks NWR na RMS v prumeru za 184....ocekavam dop[oledne realizace zisku...dneska by mohl byt tez dobry intraday! :)
Vsem GL!
reagovatzobrazit vlákno10.8. 2011 6:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Máš pravdu.Clánek je dost zajímavý. Pokud vše vyjde, jak je naplánováno, bude to mega investice do budoucna ale zatím žádná raketa asi nebude. Uvidíme. Nejdříve za 3Q, pokud kompenzační náklady už víceméně budou rozpuštěny. Dnešní nákupující pod 130 se mají na co těšit ale řekl bych, že v panice ty nákupy budou už z větší části během intraday obchodování rozpuštěny.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 21:27|many|(85.207.10.xxx)
Nazdáár, vrátil jsem se sice poněkud rozjařen, ale koukám, že budu zářit ještě víc. Nechal jsem si dva loty KITU ze dneška pro strejdu příhodu, ale asi je zítra dobře střelím jinýmu strejdovi. No a zelený trenky pak můžou čekat na těch 13,- Kč. A nezapomeňte - honem, honem se zítra všeho zbavit.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 20:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Takže se Kitkatu pod 130 bez problému dočkám jak to tak vidím, co se na indexech začíná dít.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 18:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak co nebylo volatilní...I Telekačena s Přezůvkama byli...QE3 nebude. Kdyby to schválili, tak vznikne ještě větší panika.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 17:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Aj, moment. Nepochopili jsme se. Prodal jsem Kitkat z toho nového portfolia. V portfoliu smrti, kde je Ester za 1600, ECM za 1400 atd. je pořád. Průměrka 207. Takže strop je jasný. Na 16-18 zapomeň.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 17:22|Gambler|(90.178.225.xxx)
Dík.)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 17:00|Gambler|(90.178.225.xxx)
A používáš i jinou aplikaci než e-broker?
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:55|Gambler|(90.178.225.xxx)
Klokan NEVĚŘÍM, že máš jen e-broker. Myslim ve smyslu, že jsi jediný komu projdou příkazy, když tady ostatní okusujou vzteky klávesnici.)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky si myslím, že neopodstatněné nadšení z mnohem větší ztráty vyprší a pojede se dolů.Tahle akcie se nad 200 už nikdy nepodívá.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
Klokan NEVĚŘÍM, že máš je e-broker.)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zažil jsem obojí. Zažil jsem taky ECM za 1400, které mám dodnes. Klidně to mohlo jít taktéž na nulu. Nikdy nic není jisté. Já už na akcií o celou investici přišel, podruhé jsem riskovat nechtěl.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přes 3 loty. Podíváme se tam a ještě mnohem níž. Start obchodování je nepodstatný. Povíme si na konci, když bude dalších -8 procent jako v minulých dnech.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Četl jsi ty výsledky. Čistý zisk výrazně pod odhady. Není co řešit. -20 až -30 v nejbližší době.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Výsledky katastrofální, nakoupím i pod 100.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/99040-kit-digital-s-rekordnimi-trzbami-a-ztratou
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.