New World Resources N.V.: Očekáváme silnou poptávku po uhlí a koksu
Přes 3 loty. Podíváme se tam a ještě mnohem níž. Start obchodování je nepodstatný. Povíme si na konci, když bude dalších -8 procent jako v minulých dnech.
| 26.6. 2026 4:20:22 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přes 3 loty. Podíváme se tam a ještě mnohem níž. Start obchodování je nepodstatný. Povíme si na konci, když bude dalších -8 procent jako v minulých dnech.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Četl jsi ty výsledky. Čistý zisk výrazně pod odhady. Není co řešit. -20 až -30 v nejbližší době.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Výsledky katastrofální, nakoupím i pod 100.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/99040-kit-digital-s-rekordnimi-trzbami-a-ztratou
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i je to tady. Katastrofální výsledky. Jede se pod 100.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kitkat ostře dolů. Od openu ztratil už 4 procenta. Možná, že dneční prodej za 130 nakonec nebyl tak špatný...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: zvladl... ;) psal jsem, ze jsem vcera prodaval za prumer 153.4...abych si udelal tu ztratu a dnes jsem nastoupil v prumeru kolem 150, mozna neco pod a vezu se...co jsem pozoroval, ty sis dnes mohl jit klidne vybrat i nejakou ojetinu, kdyby jsi vydrzel..;)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Many, tez gratuluju a sobe taky, ze jsem se odvazil nastoupit.
Nicmene vyckam na tu paradu co predvede FED, taky by to narychlo uzavirane shorty mohli pekne vytahnout aspon pekny kousek zpatky...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:18|many|(85.207.10.xxx)
Tímto vyjadřuji poděkování všem zoufalcům, kteří mi dnes prodali NWR, KB, Erste, AAA a KITD při dopolední panice. Děkuji též prdelistům, kteří mě svým rojením ujistili, že je ten správný okamžik k nákupu. Tímto ze dvou třetin realizuji dnešní nákupy a jdu se ožrat.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 14:53|gladiator|(109.183.247.xxx)
tady nikdo ani neduta jo kdyby to vydrzelo..
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 13:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechápu, jak může být Telesráč skoro jedinou rostoucí akcií dneska. Akcie, která po špatných výsledcích je pořád předražená a ze které by dneska měly jít prostředky do titulů s potenciálem růstu...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jel jsem za svoje. První portfolio kvůli CETV na historických minimech, níže než v roce 2009. A druhé nové portfolio během těch pár dní přišlo o cca 40 procent. Skoro polovina životních úspor je pryč. Marne.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Všechen Kitkat prodán za 130. Končím.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To dnešní stažení pokynu na Telekačenu za 375 si budu asi dlouho vyčítat. Ale co, možná, že zítra, pozítří atd... spadne ještě níže.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Koukam, ze nastal obrat, FED to dnes podpori a dost bylo paniky a strachu a levnych nakupuuu! :)
Vzal jsem Nerwa zpet za prumer 150....dnes se budou jeste indexy zelenat na zaver v USA.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 23:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja jsem 1 akcie porizoval za kolem 63, ale to uz bysme kluci chteli moc...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV bude ke koupi za 5 USD. Závěr ušatých impozantní. Telekačena pod 380 už zítra?Do konce týdne snad nakoupím pod 370.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:00|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ted jsem si myslel v duchu, ze toho Nerwa potrebuju vzit pod 96 CZK, at mam 1st premiovy lot ve SPADu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 21:56|michaelzak|(83.208.171.xxx)
by hosani nemeli schovany jeste nejakou vetsi JOBOVKU....ten downgrade SUA se zoobchodoval ve Ct, Pa....ale aby nemeli neco dalsiho v rukavu, co uz ted ""znali veci"" obchoduji a zbytek se to dovi zitra rano...nakonec budu rad, ze jsem to dnes zavrel i kdyz s mega ztratou...abych si pak jeste Nerwa nekoupil i nejaky ten lot ve SPADu...:-)
nicmene vsem co jsou v pozici preju pevne nervy!
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 20:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je zase dneska brutal u ušatých. Kitkat opět drsně dolů. Zajímavé, že při velkých objemech se nahoru moc nepohne a pak bez objemů jede dolů.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:19|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Johny18: pouceni pro dalsi obchody...jsou horsi veci v zivote a me to nesemlelo tak, ze bych musel jit zebrat, rozvod apod...nicmene zamrzi...verim, ze jak se mi to povedlo vydelat poprve, tak se to povede i podruhe...i kdyz s opatrnosti to pujde pomaleji, nicmene bezpecneji...:)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.