New World Resources N.V.: Očekáváme silnou poptávku po uhlí a koksu
Přes 3 loty. Podíváme se tam a ještě mnohem níž. Start obchodování je nepodstatný. Povíme si na konci, když bude dalších -8 procent jako v minulých dnech.
| 26.6. 2026 7:19:30 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přes 3 loty. Podíváme se tam a ještě mnohem níž. Start obchodování je nepodstatný. Povíme si na konci, když bude dalších -8 procent jako v minulých dnech.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Četl jsi ty výsledky. Čistý zisk výrazně pod odhady. Není co řešit. -20 až -30 v nejbližší době.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Výsledky katastrofální, nakoupím i pod 100.
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/novinky-z-burzy-komentare/99040-kit-digital-s-rekordnimi-trzbami-a-ztratou
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i je to tady. Katastrofální výsledky. Jede se pod 100.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kitkat ostře dolů. Od openu ztratil už 4 procenta. Možná, že dneční prodej za 130 nakonec nebyl tak špatný...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Klokan: zvladl... ;) psal jsem, ze jsem vcera prodaval za prumer 153.4...abych si udelal tu ztratu a dnes jsem nastoupil v prumeru kolem 150, mozna neco pod a vezu se...co jsem pozoroval, ty sis dnes mohl jit klidne vybrat i nejakou ojetinu, kdyby jsi vydrzel..;)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Many, tez gratuluju a sobe taky, ze jsem se odvazil nastoupit.
Nicmene vyckam na tu paradu co predvede FED, taky by to narychlo uzavirane shorty mohli pekne vytahnout aspon pekny kousek zpatky...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 15:18|many|(85.207.10.xxx)
Tímto vyjadřuji poděkování všem zoufalcům, kteří mi dnes prodali NWR, KB, Erste, AAA a KITD při dopolední panice. Děkuji též prdelistům, kteří mě svým rojením ujistili, že je ten správný okamžik k nákupu. Tímto ze dvou třetin realizuji dnešní nákupy a jdu se ožrat.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 14:53|gladiator|(109.183.247.xxx)
tady nikdo ani neduta jo kdyby to vydrzelo..
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 13:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechápu, jak může být Telesráč skoro jedinou rostoucí akcií dneska. Akcie, která po špatných výsledcích je pořád předražená a ze které by dneska měly jít prostředky do titulů s potenciálem růstu...
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jel jsem za svoje. První portfolio kvůli CETV na historických minimech, níže než v roce 2009. A druhé nové portfolio během těch pár dní přišlo o cca 40 procent. Skoro polovina životních úspor je pryč. Marne.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 12:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Všechen Kitkat prodán za 130. Končím.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To dnešní stažení pokynu na Telekačenu za 375 si budu asi dlouho vyčítat. Ale co, možná, že zítra, pozítří atd... spadne ještě níže.
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2011 11:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Koukam, ze nastal obrat, FED to dnes podpori a dost bylo paniky a strachu a levnych nakupuuu! :)
Vzal jsem Nerwa zpet za prumer 150....dnes se budou jeste indexy zelenat na zaver v USA.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 23:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja jsem 1 akcie porizoval za kolem 63, ale to uz bysme kluci chteli moc...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV bude ke koupi za 5 USD. Závěr ušatých impozantní. Telekačena pod 380 už zítra?Do konce týdne snad nakoupím pod 370.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:00|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ted jsem si myslel v duchu, ze toho Nerwa potrebuju vzit pod 96 CZK, at mam 1st premiovy lot ve SPADu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 21:56|michaelzak|(83.208.171.xxx)
by hosani nemeli schovany jeste nejakou vetsi JOBOVKU....ten downgrade SUA se zoobchodoval ve Ct, Pa....ale aby nemeli neco dalsiho v rukavu, co uz ted ""znali veci"" obchoduji a zbytek se to dovi zitra rano...nakonec budu rad, ze jsem to dnes zavrel i kdyz s mega ztratou...abych si pak jeste Nerwa nekoupil i nejaky ten lot ve SPADu...:-)
nicmene vsem co jsou v pozici preju pevne nervy!
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 20:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je zase dneska brutal u ušatých. Kitkat opět drsně dolů. Zajímavé, že při velkých objemech se nahoru moc nepohne a pak bez objemů jede dolů.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:19|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Johny18: pouceni pro dalsi obchody...jsou horsi veci v zivote a me to nesemlelo tak, ze bych musel jit zebrat, rozvod apod...nicmene zamrzi...verim, ze jak se mi to povedlo vydelat poprve, tak se to povede i podruhe...i kdyz s opatrnosti to pujde pomaleji, nicmene bezpecneji...:)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.