New World Resources N.V.: Dno se blíží
ja jsem 1 akcie porizoval za kolem 63, ale to uz bysme kluci chteli moc...:-)
| 26.6. 2026 10:49:04 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 23:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja jsem 1 akcie porizoval za kolem 63, ale to uz bysme kluci chteli moc...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV bude ke koupi za 5 USD. Závěr ušatých impozantní. Telekačena pod 380 už zítra?Do konce týdne snad nakoupím pod 370.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 22:00|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ted jsem si myslel v duchu, ze toho Nerwa potrebuju vzit pod 96 CZK, at mam 1st premiovy lot ve SPADu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 21:56|michaelzak|(83.208.171.xxx)
by hosani nemeli schovany jeste nejakou vetsi JOBOVKU....ten downgrade SUA se zoobchodoval ve Ct, Pa....ale aby nemeli neco dalsiho v rukavu, co uz ted ""znali veci"" obchoduji a zbytek se to dovi zitra rano...nakonec budu rad, ze jsem to dnes zavrel i kdyz s mega ztratou...abych si pak jeste Nerwa nekoupil i nejaky ten lot ve SPADu...:-)
nicmene vsem co jsou v pozici preju pevne nervy!
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 20:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je zase dneska brutal u ušatých. Kitkat opět drsně dolů. Zajímavé, že při velkých objemech se nahoru moc nepohne a pak bez objemů jede dolů.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:19|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Johny18: pouceni pro dalsi obchody...jsou horsi veci v zivote a me to nesemlelo tak, ze bych musel jit zebrat, rozvod apod...nicmene zamrzi...verim, ze jak se mi to povedlo vydelat poprve, tak se to povede i podruhe...i kdyz s opatrnosti to pujde pomaleji, nicmene bezpecneji...:)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:14|michaelzak|(83.208.171.xxx)
amater: od legrace jsou tu jini....ja pisu jak to je..inu nastesti jeste zbylo dost z dobrych vysledku predchazejicich let k tomu opet nastoupit a vydelat to zpet....nicmeene ted chci pockat co se bude dit...
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 16:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Feerove hlasim vystup z pozice a prodej vsech Nerwu, vyvoj me presvedcil, ze kdyz ted pockam mimo pozici, tak to bude bezpecnejsi...ztrata jako svinja 410 tis...ale veset se mebudu a jdu bojovat dal. :-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 15:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
Byl už někdy větší denní propad?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A to jsem si říkal, jak jsem dneska relativně dobře nakoupil. Skládám poklonu těm, kteří i za 160 Kitkat prodávali. Takže další support kolik? 9USD?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak zatím tiše závidím těm, kteří si nechali nasypat v panice Kitkat za tě těch 160 a níže. Zatím ale žádná euforie. Pokud nedojde na nějaké další psycho, tak close u ušatých na indexech čekám kolem 2 procent v plusu a tím se pro dnešek loučím.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV jede dál do sraček. Tak to je fakt síla. Druhé ECM se nejspíš blíží...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Myslím si, že po dnešních datech z trhu práce příjde uklidnění. Jestli bude pak růst nebo další pokles, to těžko říct ale chvíli bude klid. Pokud zas teda z Evropy nevyleze z nějakého státu, že nemá čím platit...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No je fakt, že zatím to na to moc nevypadá. Nerváka, Krabici, Štístko a Esteru jsem brát nechtěl. Oproti dnešním minimům jsou už dost vysoko a jednoznačně pozitivní reakce se zatím nekoná. Dal jsem přednost víceméně defenzivnějšímu a stabilnějšímu Vigwamu, jelikož byl pořád na dnešních minimech...Přeci jen se často objevoval jako analytický tip při výprodejích...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zatím ale žádná přehnaná reakce. Snad jsem se s tím nákupem Vigwamu neunáhlil...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem to nevydržel a místo dokupu Kitkatu vzal Vigwam za 805, který zatím jako jeden z mála na ten růst posledních minut zapomínal...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No těžko se s tím žilo. Byl jsem smířený se ztrátou 100 procent. Nakonec jsem se dočkal jen u Écemana za 1400...Chválabohu jsem větší část Estery za 1600 prodal za 950, než to šlo na 200...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
31.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já mám Esteru za 1600 z roku 2008 a asi ji budu mít až do smrti...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 12:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen přemýšlím, jestli implementace rčení ""jen ho (je) nechte, ať se bojí"" bude s odstupem času opodstatněná, nebo ne.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.