New World Resources N.V.: Jeho výsost JEBANEC!!!!
To je zase dneska brutal u ušatých. Kitkat opět drsně dolů. Zajímavé, že při velkých objemech se nahoru moc nepohne a pak bez objemů jede dolů.
| 26.6. 2026 20:13:37 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 20:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To je zase dneska brutal u ušatých. Kitkat opět drsně dolů. Zajímavé, že při velkých objemech se nahoru moc nepohne a pak bez objemů jede dolů.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:19|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Johny18: pouceni pro dalsi obchody...jsou horsi veci v zivote a me to nesemlelo tak, ze bych musel jit zebrat, rozvod apod...nicmene zamrzi...verim, ze jak se mi to povedlo vydelat poprve, tak se to povede i podruhe...i kdyz s opatrnosti to pujde pomaleji, nicmene bezpecneji...:)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 18:14|michaelzak|(83.208.171.xxx)
amater: od legrace jsou tu jini....ja pisu jak to je..inu nastesti jeste zbylo dost z dobrych vysledku predchazejicich let k tomu opet nastoupit a vydelat to zpet....nicmeene ted chci pockat co se bude dit...
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 16:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Feerove hlasim vystup z pozice a prodej vsech Nerwu, vyvoj me presvedcil, ze kdyz ted pockam mimo pozici, tak to bude bezpecnejsi...ztrata jako svinja 410 tis...ale veset se mebudu a jdu bojovat dal. :-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 15:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
Byl už někdy větší denní propad?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A to jsem si říkal, jak jsem dneska relativně dobře nakoupil. Skládám poklonu těm, kteří i za 160 Kitkat prodávali. Takže další support kolik? 9USD?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak zatím tiše závidím těm, kteří si nechali nasypat v panice Kitkat za tě těch 160 a níže. Zatím ale žádná euforie. Pokud nedojde na nějaké další psycho, tak close u ušatých na indexech čekám kolem 2 procent v plusu a tím se pro dnešek loučím.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV jede dál do sraček. Tak to je fakt síla. Druhé ECM se nejspíš blíží...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Myslím si, že po dnešních datech z trhu práce příjde uklidnění. Jestli bude pak růst nebo další pokles, to těžko říct ale chvíli bude klid. Pokud zas teda z Evropy nevyleze z nějakého státu, že nemá čím platit...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No je fakt, že zatím to na to moc nevypadá. Nerváka, Krabici, Štístko a Esteru jsem brát nechtěl. Oproti dnešním minimům jsou už dost vysoko a jednoznačně pozitivní reakce se zatím nekoná. Dal jsem přednost víceméně defenzivnějšímu a stabilnějšímu Vigwamu, jelikož byl pořád na dnešních minimech...Přeci jen se často objevoval jako analytický tip při výprodejích...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zatím ale žádná přehnaná reakce. Snad jsem se s tím nákupem Vigwamu neunáhlil...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem to nevydržel a místo dokupu Kitkatu vzal Vigwam za 805, který zatím jako jeden z mála na ten růst posledních minut zapomínal...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No těžko se s tím žilo. Byl jsem smířený se ztrátou 100 procent. Nakonec jsem se dočkal jen u Écemana za 1400...Chválabohu jsem větší část Estery za 1600 prodal za 950, než to šlo na 200...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
31.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já mám Esteru za 1600 z roku 2008 a asi ji budu mít až do smrti...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 12:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen přemýšlím, jestli implementace rčení ""jen ho (je) nechte, ať se bojí"" bude s odstupem času opodstatněná, nebo ne.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sledujte postupný výkles Telesráče. Začínají se uvolňovat prostředky na vyklesané tituly...Pokud se indexy otočí, Telesráč možná ani těch 400 neudrží.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 17:08|gladiator|(109.183.62.xxx)
tak to uz jde legrace stranou to uz je k nasrani
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Kdo tady měl ty loty Kitkatu za cca 250?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vidím, že portfolio 2 už chytlo manýry portfolia smrti č.1. Kitkat průměrně za 194 je bit jak pes. Nervák za 242 taktéž, o CETV a Krocanovi ani nemluvě. Tak jsem opět spustil dlouhodobé krveprolití.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.