reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 16:51|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: BRÁNY PEKEL SE OTVÍRAJÍ !!!!
Feerove hlasim vystup z pozice a prodej vsech Nerwu, vyvoj me presvedcil, ze kdyz ted pockam mimo pozici, tak to bude bezpecnejsi...ztrata jako svinja 410 tis...ale veset se mebudu a jdu bojovat dal. :-)
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 15:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
New World Resources N.V.: BRÁNY PEKEL SE OTVÍRAJÍ !!!!
Byl už někdy větší denní propad?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: us
A to jsem si říkal, jak jsem dneska relativně dobře nakoupil. Skládám poklonu těm, kteří i za 160 Kitkat prodávali. Takže další support kolik? 9USD?
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Tak zatím tiše závidím těm, kteří si nechali nasypat v panice Kitkat za tě těch 160 a níže. Zatím ale žádná euforie. Pokud nedojde na nějaké další psycho, tak close u ušatých na indexech čekám kolem 2 procent v plusu a tím se pro dnešek loučím.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
CETV jede dál do sraček. Tak to je fakt síla. Druhé ECM se nejspíš blíží...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Myslím si, že po dnešních datech z trhu práce příjde uklidnění. Jestli bude pak růst nebo další pokles, to těžko říct ale chvíli bude klid. Pokud zas teda z Evropy nevyleze z nějakého státu, že nemá čím platit...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
No je fakt, že zatím to na to moc nevypadá. Nerváka, Krabici, Štístko a Esteru jsem brát nechtěl. Oproti dnešním minimům jsou už dost vysoko a jednoznačně pozitivní reakce se zatím nekoná. Dal jsem přednost víceméně defenzivnějšímu a stabilnějšímu Vigwamu, jelikož byl pořád na dnešních minimech...Přeci jen se často objevoval jako analytický tip při výprodejích...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Zatím ale žádná přehnaná reakce. Snad jsem se s tím nákupem Vigwamu neunáhlil...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Tak jsem to nevydržel a místo dokupu Kitkatu vzal Vigwam za 805, který zatím jako jeden z mála na ten růst posledních minut zapomínal...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
No těžko se s tím žilo. Byl jsem smířený se ztrátou 100 procent. Nakonec jsem se dočkal jen u Écemana za 1400...Chválabohu jsem větší část Estery za 1600 prodal za 950, než to šlo na 200...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
31.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 14:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Já mám Esteru za 1600 z roku 2008 a asi ji budu mít až do smrti...
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 12:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Jen přemýšlím, jestli implementace rčení ""jen ho (je) nechte, ať se bojí"" bude s odstupem času opodstatněná, nebo ne.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: Názor
Sledujte postupný výkles Telesráče. Začínají se uvolňovat prostředky na vyklesané tituly...Pokud se indexy otočí, Telesráč možná ani těch 400 neudrží.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 17:08|gladiator|(109.183.62.xxx)
New World Resources N.V.: Padak NWR
tak to uz jde legrace stranou to uz je k nasrani
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: Padak NWR
Kdo tady měl ty loty Kitkatu za cca 250?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: Padak NWR
Vidím, že portfolio 2 už chytlo manýry portfolia smrti č.1. Kitkat průměrně za 194 je bit jak pes. Nervák za 242 taktéž, o CETV a Krocanovi ani nemluvě. Tak jsem opět spustil dlouhodobé krveprolití.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: Padak NWR
Tak zařve už ta Telekačena a Plíny nebo ne. Bo se tak Krucifix musím rozčilovat. Za tohohle sentimentu by tam měly být ceny 400 resp. 150. A co ten Kitkat. Těch 10 USD drží hajzl jeden. To je fakt neskutečné. A jak může být CETV po výrazně lepších výsledcích na více než dvouletých minimech, to fakt nechápu.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Jo tak na tohle jestli někdo zdá odpověď a je si ní jistý, tak to určitě zveřejňovat nebude. Leda poté, až nakoupí či prodá vše, co chtěl...
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Řekl bych, že to jsou automatické prodeje z nákupů CP na úvěr...Při větších propadech se tak tuším jistí obchodník proti vyšším ztrátám, resp. možnosti, že ten, kdo vzal úvěr, nebude mít z čeho peníze vrátit. Ty investice automaticky prodá nebo ne?