New World Resources N.V.: Názor
Jen přemýšlím, jestli implementace rčení ""jen ho (je) nechte, ať se bojí"" bude s odstupem času opodstatněná, nebo ne.
| 27.6. 2026 10:14:29 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 12:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen přemýšlím, jestli implementace rčení ""jen ho (je) nechte, ať se bojí"" bude s odstupem času opodstatněná, nebo ne.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sledujte postupný výkles Telesráče. Začínají se uvolňovat prostředky na vyklesané tituly...Pokud se indexy otočí, Telesráč možná ani těch 400 neudrží.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 17:08|gladiator|(109.183.62.xxx)
tak to uz jde legrace stranou to uz je k nasrani
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:32|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Kdo tady měl ty loty Kitkatu za cca 250?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vidím, že portfolio 2 už chytlo manýry portfolia smrti č.1. Kitkat průměrně za 194 je bit jak pes. Nervák za 242 taktéž, o CETV a Krocanovi ani nemluvě. Tak jsem opět spustil dlouhodobé krveprolití.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 16:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak zařve už ta Telekačena a Plíny nebo ne. Bo se tak Krucifix musím rozčilovat. Za tohohle sentimentu by tam měly být ceny 400 resp. 150. A co ten Kitkat. Těch 10 USD drží hajzl jeden. To je fakt neskutečné. A jak může být CETV po výrazně lepších výsledcích na více než dvouletých minimech, to fakt nechápu.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo tak na tohle jestli někdo zdá odpověď a je si ní jistý, tak to určitě zveřejňovat nebude. Leda poté, až nakoupí či prodá vše, co chtěl...
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Řekl bych, že to jsou automatické prodeje z nákupů CP na úvěr...Při větších propadech se tak tuším jistí obchodník proti vyšším ztrátám, resp. možnosti, že ten, kdo vzal úvěr, nebude mít z čeho peníze vrátit. Ty investice automaticky prodá nebo ne?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:43|many|(85.207.10.xxx)
Don Corleone: margin call
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se tohle přenese k Ušatým, tak 170 na Kitkatu dneska během obchodování na BGCPP ještě padne.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád ale tvrdím, že žádná korekce tady ještě není, ani propady. Až Telesráč dostane přes držku a padne jako ostatní tituly, co je u propadů indexů zcela normální, tak teprve pak můžem současné pohyby nazvat propadama. Takže dokud nebude Telesráč pod 400, dno na PXu je v nedohlednu.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mě se tohle začíná pomalu zamlouvat. I Štístko fasuje a jede na zasloužených 100 CZK, možná i níže.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:18|many|(85.207.10.xxx)
ještě pár dní takových katastrofických předpovědí a zaufalých výkřiků a nastane ideální doba pro nástup na long do plných :))
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:14|gladiator|(93.153.53.xxx)
co zitra 180 a az budou vysledky24.8 tak 150
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 13:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Od 20 denně jsou specialisté CETV, Developeři a Plíny
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I když jsem slíbil, že počkám do pátku a dám sekeře smrti volno, tak představa, že dám jednu mezi oči Nervákovi za 200 a tím definitivně stanovím na této úrovni další strop, mi přijde lákavá. PXu tak zasadím další ránu. Pak už jen sejmout nějakou banku, Telesráče a Přezůvky a jede se pod 1000.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.