New World Resources N.V.: NWR
Jo tak na tohle jestli někdo zdá odpověď a je si ní jistý, tak to určitě zveřejňovat nebude. Leda poté, až nakoupí či prodá vše, co chtěl...
| 27.6. 2026 15:50:57 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo tak na tohle jestli někdo zdá odpověď a je si ní jistý, tak to určitě zveřejňovat nebude. Leda poté, až nakoupí či prodá vše, co chtěl...
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Řekl bych, že to jsou automatické prodeje z nákupů CP na úvěr...Při větších propadech se tak tuším jistí obchodník proti vyšším ztrátám, resp. možnosti, že ten, kdo vzal úvěr, nebude mít z čeho peníze vrátit. Ty investice automaticky prodá nebo ne?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:43|many|(85.207.10.xxx)
Don Corleone: margin call
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se tohle přenese k Ušatým, tak 170 na Kitkatu dneska během obchodování na BGCPP ještě padne.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád ale tvrdím, že žádná korekce tady ještě není, ani propady. Až Telesráč dostane přes držku a padne jako ostatní tituly, co je u propadů indexů zcela normální, tak teprve pak můžem současné pohyby nazvat propadama. Takže dokud nebude Telesráč pod 400, dno na PXu je v nedohlednu.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mě se tohle začíná pomalu zamlouvat. I Štístko fasuje a jede na zasloužených 100 CZK, možná i níže.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:18|many|(85.207.10.xxx)
ještě pár dní takových katastrofických předpovědí a zaufalých výkřiků a nastane ideální doba pro nástup na long do plných :))
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 14:14|gladiator|(93.153.53.xxx)
co zitra 180 a az budou vysledky24.8 tak 150
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 13:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Od 20 denně jsou specialisté CETV, Developeři a Plíny
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I když jsem slíbil, že počkám do pátku a dám sekeře smrti volno, tak představa, že dám jednu mezi oči Nervákovi za 200 a tím definitivně stanovím na této úrovni další strop, mi přijde lákavá. PXu tak zasadím další ránu. Pak už jen sejmout nějakou banku, Telesráče a Přezůvky a jede se pod 1000.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 12:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Plíny mě začínají pěkně rozčilovat. Takové poklesy a pod 170 nepůjde ani za nic. Asi bude třeba konečně za 170 poslat na ně sekeru smrti.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 9:16|many|(85.207.10.xxx)
gambler:cca 2% všech zatím vydaných akcií. A jsou pro zaměstnance vázany jako opce.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 9:03|Gambler|(90.178.225.xxx)
Není těch akcií trošku hodně?
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 13:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
To Jack82, Ondrae : popremyslim o vasich postrezich, urcite nejsou od veci a souhlasim, ze MM jsem nemel dobry. Propocitam a uvidim, treba cast realizuju a pujdu do Kitiny nebo si udelam lepsi nakupku na Nerwu a realizuju ztratu, at aspon neplatim zbytecne dane...
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: rozhodne souhlasim, ze je treba dobre nakoupit, to je bez debat. Ale ted mi v zari konci 6 mesicu a pokusim se dodrzet zvolenou strategie...pro dalsi nakupy a obchody jsem se uz ted rozhodl zvolit jinou i upravit money management...abych se tez nemusel nudit..;-)nicmeene souhlas, akorat ja budu mit vetsi cast prtf na vice jak 6 mesicni longy, vyhovuje mi to...jenom se potrebuju zlepsit v nastupech...tot vse. ;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: na kratke otocky mi vyhovuje Estera, vice lita i objemy jsou lepsi nez u NWR...kdyz jedu long, tak nechci troskarit a pockam si u NWR...ty to jedes objemem a frekvenci obchodu, ja musim byt trpelivy...;-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.