New World Resources N.V.: kupujou?prodávej!
Od 20 denně jsou specialisté CETV, Developeři a Plíny
| 27.6. 2026 21:31:41 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 13:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Od 20 denně jsou specialisté CETV, Developeři a Plíny
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I když jsem slíbil, že počkám do pátku a dám sekeře smrti volno, tak představa, že dám jednu mezi oči Nervákovi za 200 a tím definitivně stanovím na této úrovni další strop, mi přijde lákavá. PXu tak zasadím další ránu. Pak už jen sejmout nějakou banku, Telesráče a Přezůvky a jede se pod 1000.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 12:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Plíny mě začínají pěkně rozčilovat. Takové poklesy a pod 170 nepůjde ani za nic. Asi bude třeba konečně za 170 poslat na ně sekeru smrti.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 9:16|many|(85.207.10.xxx)
gambler:cca 2% všech zatím vydaných akcií. A jsou pro zaměstnance vázany jako opce.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 9:03|Gambler|(90.178.225.xxx)
Není těch akcií trošku hodně?
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 13:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
To Jack82, Ondrae : popremyslim o vasich postrezich, urcite nejsou od veci a souhlasim, ze MM jsem nemel dobry. Propocitam a uvidim, treba cast realizuju a pujdu do Kitiny nebo si udelam lepsi nakupku na Nerwu a realizuju ztratu, at aspon neplatim zbytecne dane...
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: rozhodne souhlasim, ze je treba dobre nakoupit, to je bez debat. Ale ted mi v zari konci 6 mesicu a pokusim se dodrzet zvolenou strategie...pro dalsi nakupy a obchody jsem se uz ted rozhodl zvolit jinou i upravit money management...abych se tez nemusel nudit..;-)nicmeene souhlas, akorat ja budu mit vetsi cast prtf na vice jak 6 mesicni longy, vyhovuje mi to...jenom se potrebuju zlepsit v nastupech...tot vse. ;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: na kratke otocky mi vyhovuje Estera, vice lita i objemy jsou lepsi nez u NWR...kdyz jedu long, tak nechci troskarit a pockam si u NWR...ty to jedes objemem a frekvenci obchodu, ja musim byt trpelivy...;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: ja verim jeste ve vyssi ceny zacatkem ledna....kdyby 280 v rijnu, budu povazovat za velmi dobre a pak bych leden videl i nekde kolem 325... v rijnu cekam spise ceny kolem 260...
Jack82: kazdy jedeme jak umime, hlavne ze to nese...;) az upustim NWR, tez se chystam cast vlozit na dl. long na KITD...jinak uvidime dle situace, ale NWR je moje oblibena akcie, i kdyz ted me dava pekne zabrat...(N prumer 281)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82:je to zvlastni, nicmene jestli mas tak peknou nakupku, tak bych nepanikaril. Podle me NWR je na techto cenach levne a udela letos zase to tristovku...;)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: to by jsi dnes taky mohl udat...;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: uz to musis mit prodane.... :)
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Protože působí sekera smrti za 242 :-).
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jen jsem to dopsal, tak juknu na Patrii a tam slusne podpora novou cilovkou jak jinak nez 325 CZK....:o)))
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
llady: pevne verim, ze ano a jen v dobrem slova smyslu...;-) Doufejme v dobre HV, stale vysoke ceny koksu a kdyby se povedla nejaka sikovna akvizice, mohli bysme skocit i nad 325...mno prozatim z rise snu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 11:31|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin, jo to jsou HV. Ale ja myslel ceny dohodnute na 3Q a mix... :-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.