Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 21:31
Akcie.cz»Diskuse»New World Resources N.V.

Diskuse New World Resources N.V.

Poslední příspěvky

27.6. 2026 21:31:41BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
93,60

0,00 (0,00%)

9:00 5.10. 2012

 

Přidat nový příspěvek

1 144 145 146 1231

New World Resources N.V.:  kupujou?prodávej!

Od 20 denně jsou specialisté CETV, Developeři a Plíny

New World Resources N.V.:  prodávaj?kupuj!

V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).

New World Resources N.V.:  prodávaj?kupuj!

I když jsem slíbil, že počkám do pátku a dám sekeře smrti volno, tak představa, že dám jednu mezi oči Nervákovi za 200 a tím definitivně stanovím na této úrovni další strop, mi přijde lákavá. PXu tak zasadím další ránu. Pak už jen sejmout nějakou banku, Telesráče a Přezůvky a jede se pod 1000.

New World Resources N.V.:  Totem

Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.

New World Resources N.V.:  Totem

Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.

New World Resources N.V.:  :D OBR. :D ATEO Nikdy nevíš, zda světýlko na konci tunelu není jen laserový zaměřovač ...

To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.

New World Resources N.V.:  Další jobovka a hřebíček do rakvičky?!?!?

Plíny mě začínají pěkně rozčilovat. Takové poklesy a pod 170 nepůjde ani za nic. Asi bude třeba konečně za 170 poslat na ně sekeru smrti.

New World Resources N.V.:  Další jobovka a hřebíček do rakvičky?!?!?

gambler:cca 2% všech zatím vydaných akcií. A jsou pro zaměstnance vázany jako opce.

New World Resources N.V.:  Další jobovka a hřebíček do rakvičky?!?!?

Není těch akcií trošku hodně?

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

To Jack82, Ondrae : popremyslim o vasich postrezich, urcite nejsou od veci a souhlasim, ze MM jsem nemel dobry. Propocitam a uvidim, treba cast realizuju a pujdu do Kitiny nebo si udelam lepsi nakupku na Nerwu a realizuju ztratu, at aspon neplatim zbytecne dane...

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: rozhodne souhlasim, ze je treba dobre nakoupit, to je bez debat. Ale ted mi v zari konci 6 mesicu a pokusim se dodrzet zvolenou strategie...pro dalsi nakupy a obchody jsem se uz ted rozhodl zvolit jinou i upravit money management...abych se tez nemusel nudit..;-)nicmeene souhlas, akorat ja budu mit vetsi cast prtf na vice jak 6 mesicni longy, vyhovuje mi to...jenom se potrebuju zlepsit v nastupech...tot vse. ;-)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: na kratke otocky mi vyhovuje Estera, vice lita i objemy jsou lepsi nez u NWR...kdyz jedu long, tak nechci troskarit a pockam si u NWR...ty to jedes objemem a frekvenci obchodu, ja musim byt trpelivy...;-)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Ondrae: ja verim jeste ve vyssi ceny zacatkem ledna....kdyby 280 v rijnu, budu povazovat za velmi dobre a pak bych leden videl i nekde kolem 325... v rijnu cekam spise ceny kolem 260...

Jack82: kazdy jedeme jak umime, hlavne ze to nese...;) az upustim NWR, tez se chystam cast vlozit na dl. long na KITD...jinak uvidime dle situace, ale NWR je moje oblibena akcie, i kdyz ted me dava pekne zabrat...(N prumer 281)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82:je to zvlastni, nicmene jestli mas tak peknou nakupku, tak bych nepanikaril. Podle me NWR je na techto cenach levne a udela letos zase to tristovku...;)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: to by jsi dnes taky mohl udat...;-)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: uz to musis mit prodane.... :)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Protože působí sekera smrti za 242 :-).

New World Resources N.V.:  Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?

jen jsem to dopsal, tak juknu na Patrii a tam slusne podpora novou cilovkou jak jinak nez 325 CZK....:o)))

New World Resources N.V.:  Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?

llady: pevne verim, ze ano a jen v dobrem slova smyslu...;-) Doufejme v dobre HV, stale vysoke ceny koksu a kdyby se povedla nejaka sikovna akvizice, mohli bysme skocit i nad 325...mno prozatim z rise snu...:-)

New World Resources N.V.:  Nákup

Robin, jo to jsou HV. Ale ja myslel ceny dohodnute na 3Q a mix... :-)

1 144 145 146 1231

Graf New World Resources N.V.

27.06.2026
Graf - BAANWR


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz