New World Resources N.V.: prodávaj?kupuj!
V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).
| 27.6. 2026 23:00:13 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
V současné době dle RSI zajímavé Nervák (cca 18), Vrakáč (cca 26) a Kitkat (cca 20).
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 11:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I když jsem slíbil, že počkám do pátku a dám sekeře smrti volno, tak představa, že dám jednu mezi oči Nervákovi za 200 a tím definitivně stanovím na této úrovni další strop, mi přijde lákavá. PXu tak zasadím další ránu. Pak už jen sejmout nějakou banku, Telesráče a Přezůvky a jede se pod 1000.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2011 13:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 12:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Plíny mě začínají pěkně rozčilovat. Takové poklesy a pod 170 nepůjde ani za nic. Asi bude třeba konečně za 170 poslat na ně sekeru smrti.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 9:16|many|(85.207.10.xxx)
gambler:cca 2% všech zatím vydaných akcií. A jsou pro zaměstnance vázany jako opce.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 9:03|Gambler|(90.178.225.xxx)
Není těch akcií trošku hodně?
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 13:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
To Jack82, Ondrae : popremyslim o vasich postrezich, urcite nejsou od veci a souhlasim, ze MM jsem nemel dobry. Propocitam a uvidim, treba cast realizuju a pujdu do Kitiny nebo si udelam lepsi nakupku na Nerwu a realizuju ztratu, at aspon neplatim zbytecne dane...
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: rozhodne souhlasim, ze je treba dobre nakoupit, to je bez debat. Ale ted mi v zari konci 6 mesicu a pokusim se dodrzet zvolenou strategie...pro dalsi nakupy a obchody jsem se uz ted rozhodl zvolit jinou i upravit money management...abych se tez nemusel nudit..;-)nicmeene souhlas, akorat ja budu mit vetsi cast prtf na vice jak 6 mesicni longy, vyhovuje mi to...jenom se potrebuju zlepsit v nastupech...tot vse. ;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: na kratke otocky mi vyhovuje Estera, vice lita i objemy jsou lepsi nez u NWR...kdyz jedu long, tak nechci troskarit a pockam si u NWR...ty to jedes objemem a frekvenci obchodu, ja musim byt trpelivy...;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ondrae: ja verim jeste ve vyssi ceny zacatkem ledna....kdyby 280 v rijnu, budu povazovat za velmi dobre a pak bych leden videl i nekde kolem 325... v rijnu cekam spise ceny kolem 260...
Jack82: kazdy jedeme jak umime, hlavne ze to nese...;) az upustim NWR, tez se chystam cast vlozit na dl. long na KITD...jinak uvidime dle situace, ale NWR je moje oblibena akcie, i kdyz ted me dava pekne zabrat...(N prumer 281)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82:je to zvlastni, nicmene jestli mas tak peknou nakupku, tak bych nepanikaril. Podle me NWR je na techto cenach levne a udela letos zase to tristovku...;)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: to by jsi dnes taky mohl udat...;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jack82: uz to musis mit prodane.... :)
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Protože působí sekera smrti za 242 :-).
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jen jsem to dopsal, tak juknu na Patrii a tam slusne podpora novou cilovkou jak jinak nez 325 CZK....:o)))
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
llady: pevne verim, ze ano a jen v dobrem slova smyslu...;-) Doufejme v dobre HV, stale vysoke ceny koksu a kdyby se povedla nejaka sikovna akvizice, mohli bysme skocit i nad 325...mno prozatim z rise snu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 11:31|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin, jo to jsou HV. Ale ja myslel ceny dohodnute na 3Q a mix... :-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 10:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ted nekdy by melo NWR ohlasovat ceny a produktovy mix na 3Q tak jsem zvedavej cim prekvapi...netusite nekdo kdy presne to bude?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.