reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:49|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Jack82: rozhodne souhlasim, ze je treba dobre nakoupit, to je bez debat. Ale ted mi v zari konci 6 mesicu a pokusim se dodrzet zvolenou strategie...pro dalsi nakupy a obchody jsem se uz ted rozhodl zvolit jinou i upravit money management...abych se tez nemusel nudit..;-)nicmeene souhlas, akorat ja budu mit vetsi cast prtf na vice jak 6 mesicni longy, vyhovuje mi to...jenom se potrebuju zlepsit v nastupech...tot vse. ;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 11:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Jack82: na kratke otocky mi vyhovuje Estera, vice lita i objemy jsou lepsi nez u NWR...kdyz jedu long, tak nechci troskarit a pockam si u NWR...ty to jedes objemem a frekvenci obchodu, ja musim byt trpelivy...;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Ondrae: ja verim jeste ve vyssi ceny zacatkem ledna....kdyby 280 v rijnu, budu povazovat za velmi dobre a pak bych leden videl i nekde kolem 325... v rijnu cekam spise ceny kolem 260...
Jack82: kazdy jedeme jak umime, hlavne ze to nese...;) az upustim NWR, tez se chystam cast vlozit na dl. long na KITD...jinak uvidime dle situace, ale NWR je moje oblibena akcie, i kdyz ted me dava pekne zabrat...(N prumer 281)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Jack82:je to zvlastni, nicmene jestli mas tak peknou nakupku, tak bych nepanikaril. Podle me NWR je na techto cenach levne a udela letos zase to tristovku...;)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Jack82: to by jsi dnes taky mohl udat...;-)
reagovatzobrazit vlákno20.7. 2011 10:12|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Jack82: uz to musis mit prodane.... :)
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
New World Resources N.V.: rozdíl cen
Protože působí sekera smrti za 242 :-).
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?
jen jsem to dopsal, tak juknu na Patrii a tam slusne podpora novou cilovkou jak jinak nez 325 CZK....:o)))
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?
llady: pevne verim, ze ano a jen v dobrem slova smyslu...;-) Doufejme v dobre HV, stale vysoke ceny koksu a kdyby se povedla nejaka sikovna akvizice, mohli bysme skocit i nad 325...mno prozatim z rise snu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 11:31|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Nákup
Robin, jo to jsou HV. Ale ja myslel ceny dohodnute na 3Q a mix... :-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 10:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: Nákup
Ted nekdy by melo NWR ohlasovat ceny a produktovy mix na 3Q tak jsem zvedavej cim prekvapi...netusite nekdo kdy presne to bude?
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2011 22:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
New World Resources N.V.: Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?
Proč to nejde nahoru?Protože mám vzorek za 242 :-). A budu držet tak dlouho, dokud to nepadne pod 210.
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 16:48|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Morfe: kdy ze se to budou vyhlasovat sjednane prodejni ceny koksu a produktovy mix u NWR? hadam nekdy zacatkem cervence...treba prekvapi dobrymi daty...:-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Morfe: keeez by, keez by...:) uz bych rad to sve prtf trocku diverzifikoval...;-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Morfe: ted se koukni na hloubku trhu na SPADu! :-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Muzu jen pogratulovat k perfektnimu nastupu, ja se to musim jeste holt naucit...:-) ja zpozornim az bude NWRko kolem 285...cesta dlouha...treba Mr. Bakala predvede nejaky veletoc smerem nahoru...
P.S.: prede mnou uz kava stoji...:-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 13:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: NWR
Morfe: to jo...a co se toho zoobchodovalo mezi 250-275 ani nemluvit...:-)obvykle jsem optimista, ale tady v tomto pripade ceny nad 280 ocekavam az koncem prosince nebo pri lednove rally...;-) ja musim prodavat aspon za 3 kila, jinak by to nemelo smysl delat tu burzu..:-)
Chudak mmmrich, kterej vylil za 237 s ocekavanim nakupu na 217...
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2011 12:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: čerty
mrmich: keeez by...keeez by uz konecne skoncil ten vyprodej - asi spojenej s ukoncenim upisu JSW v pondeli...
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: čerty
ja jsem v tom uplne nalozenej a prumer 281...tak si predstav...ranec, teda aspon pro me...ale riskovat, ze se to odrazi a ja to budu brat nazpet nekde u 255 bych bych nasranej...proste pockam...vim co Nerwak umi a kam az muze dojit..kazdopadne GL! ale prat Ti nebudu at doberes na 217, to snad pochopis...:-)
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
New World Resources N.V.: čerty
tak to by jsi mel velkyho pana Peshka....ale i takove veci se stavaji...