zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 15:04
Akcie.cz»Diskuse»New World Resources N.V.

Diskuse New World Resources N.V.

Poslední příspěvky

28.6. 2026 15:04:06BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
93,60

0,00 (0,00%)

9:00 5.10. 2012

 

Přidat nový příspěvek

1 151 152 153 1231

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: rozhodne souhlasim, ze je treba dobre nakoupit, to je bez debat. Ale ted mi v zari konci 6 mesicu a pokusim se dodrzet zvolenou strategie...pro dalsi nakupy a obchody jsem se uz ted rozhodl zvolit jinou i upravit money management...abych se tez nemusel nudit..;-)nicmeene souhlas, akorat ja budu mit vetsi cast prtf na vice jak 6 mesicni longy, vyhovuje mi to...jenom se potrebuju zlepsit v nastupech...tot vse. ;-)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: na kratke otocky mi vyhovuje Estera, vice lita i objemy jsou lepsi nez u NWR...kdyz jedu long, tak nechci troskarit a pockam si u NWR...ty to jedes objemem a frekvenci obchodu, ja musim byt trpelivy...;-)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Ondrae: ja verim jeste ve vyssi ceny zacatkem ledna....kdyby 280 v rijnu, budu povazovat za velmi dobre a pak bych leden videl i nekde kolem 325... v rijnu cekam spise ceny kolem 260...

Jack82: kazdy jedeme jak umime, hlavne ze to nese...;) az upustim NWR, tez se chystam cast vlozit na dl. long na KITD...jinak uvidime dle situace, ale NWR je moje oblibena akcie, i kdyz ted me dava pekne zabrat...(N prumer 281)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82:je to zvlastni, nicmene jestli mas tak peknou nakupku, tak bych nepanikaril. Podle me NWR je na techto cenach levne a udela letos zase to tristovku...;)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: to by jsi dnes taky mohl udat...;-)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Jack82: uz to musis mit prodane.... :)

New World Resources N.V.:  rozdíl cen

Protože působí sekera smrti za 242 :-).

New World Resources N.V.:  Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?

jen jsem to dopsal, tak juknu na Patrii a tam slusne podpora novou cilovkou jak jinak nez 325 CZK....:o)))

New World Resources N.V.:  Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?

llady: pevne verim, ze ano a jen v dobrem slova smyslu...;-) Doufejme v dobre HV, stale vysoke ceny koksu a kdyby se povedla nejaka sikovna akvizice, mohli bysme skocit i nad 325...mno prozatim z rise snu...:-)

New World Resources N.V.:  Nákup

Robin, jo to jsou HV. Ale ja myslel ceny dohodnute na 3Q a mix... :-)

New World Resources N.V.:  Nákup

Ted nekdy by melo NWR ohlasovat ceny a produktovy mix na 3Q tak jsem zvedavej cim prekvapi...netusite nekdo kdy presne to bude?

New World Resources N.V.:  Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?

Proč to nejde nahoru?Protože mám vzorek za 242 :-). A budu držet tak dlouho, dokud to nepadne pod 210.

New World Resources N.V.:  NWR

Morfe: kdy ze se to budou vyhlasovat sjednane prodejni ceny koksu a produktovy mix u NWR? hadam nekdy zacatkem cervence...treba prekvapi dobrymi daty...:-)

New World Resources N.V.:  NWR

Morfe: keeez by, keez by...:) uz bych rad to sve prtf trocku diverzifikoval...;-)

New World Resources N.V.:  NWR

Morfe: ted se koukni na hloubku trhu na SPADu! :-)

New World Resources N.V.:  NWR

Muzu jen pogratulovat k perfektnimu nastupu, ja se to musim jeste holt naucit...:-) ja zpozornim az bude NWRko kolem 285...cesta dlouha...treba Mr. Bakala predvede nejaky veletoc smerem nahoru...

P.S.: prede mnou uz kava stoji...:-)

New World Resources N.V.:  NWR

Morfe: to jo...a co se toho zoobchodovalo mezi 250-275 ani nemluvit...:-)obvykle jsem optimista, ale tady v tomto pripade ceny nad 280 ocekavam az koncem prosince nebo pri lednove rally...;-) ja musim prodavat aspon za 3 kila, jinak by to nemelo smysl delat tu burzu..:-)

Chudak mmmrich, kterej vylil za 237 s ocekavanim nakupu na 217...

New World Resources N.V.:  čerty

mrmich: keeez by...keeez by uz konecne skoncil ten vyprodej - asi spojenej s ukoncenim upisu JSW v pondeli...

New World Resources N.V.:  čerty

ja jsem v tom uplne nalozenej a prumer 281...tak si predstav...ranec, teda aspon pro me...ale riskovat, ze se to odrazi a ja to budu brat nazpet nekde u 255 bych bych nasranej...proste pockam...vim co Nerwak umi a kam az muze dojit..kazdopadne GL! ale prat Ti nebudu at doberes na 217, to snad pochopis...:-)

New World Resources N.V.:  čerty

tak to by jsi mel velkyho pana Peshka....ale i takove veci se stavaji...

1 151 152 153 1231

Graf New World Resources N.V.

28.06.2026
Graf - BAANWR


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz