New World Resources N.V.: rozdíl cen
Protože působí sekera smrti za 242 :-).
| 28.6. 2026 17:34:13 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Protože působí sekera smrti za 242 :-).
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jen jsem to dopsal, tak juknu na Patrii a tam slusne podpora novou cilovkou jak jinak nez 325 CZK....:o)))
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 12:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
llady: pevne verim, ze ano a jen v dobrem slova smyslu...;-) Doufejme v dobre HV, stale vysoke ceny koksu a kdyby se povedla nejaka sikovna akvizice, mohli bysme skocit i nad 325...mno prozatim z rise snu...:-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 11:31|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Robin, jo to jsou HV. Ale ja myslel ceny dohodnute na 3Q a mix... :-)
reagovatzobrazit vlákno8.7. 2011 10:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ted nekdy by melo NWR ohlasovat ceny a produktovy mix na 3Q tak jsem zvedavej cim prekvapi...netusite nekdo kdy presne to bude?
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2011 22:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Proč to nejde nahoru?Protože mám vzorek za 242 :-). A budu držet tak dlouho, dokud to nepadne pod 210.
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 16:48|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: kdy ze se to budou vyhlasovat sjednane prodejni ceny koksu a produktovy mix u NWR? hadam nekdy zacatkem cervence...treba prekvapi dobrymi daty...:-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: keeez by, keez by...:) uz bych rad to sve prtf trocku diverzifikoval...;-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: ted se koukni na hloubku trhu na SPADu! :-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Muzu jen pogratulovat k perfektnimu nastupu, ja se to musim jeste holt naucit...:-) ja zpozornim az bude NWRko kolem 285...cesta dlouha...treba Mr. Bakala predvede nejaky veletoc smerem nahoru...
P.S.: prede mnou uz kava stoji...:-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 13:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: to jo...a co se toho zoobchodovalo mezi 250-275 ani nemluvit...:-)obvykle jsem optimista, ale tady v tomto pripade ceny nad 280 ocekavam az koncem prosince nebo pri lednove rally...;-) ja musim prodavat aspon za 3 kila, jinak by to nemelo smysl delat tu burzu..:-)
Chudak mmmrich, kterej vylil za 237 s ocekavanim nakupu na 217...
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2011 12:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mrmich: keeez by...keeez by uz konecne skoncil ten vyprodej - asi spojenej s ukoncenim upisu JSW v pondeli...
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ja jsem v tom uplne nalozenej a prumer 281...tak si predstav...ranec, teda aspon pro me...ale riskovat, ze se to odrazi a ja to budu brat nazpet nekde u 255 bych bych nasranej...proste pockam...vim co Nerwak umi a kam az muze dojit..kazdopadne GL! ale prat Ti nebudu at doberes na 217, to snad pochopis...:-)
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak to by jsi mel velkyho pana Peshka....ale i takove veci se stavaji...
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ze by odraz od 236...?:)uz je to nudne, jak to kazdy den jde dolu!
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno jsem psal, že mi plíny unikly o 0,01 Kč za 170,01. Tehdy někdo psal, že nakoupím levněji a já tušil, že bude problém. Kde to dneska mohlo být, kdybych koupil. Cca 160. Bohužel.Dneska to zakončí snad ještě v plusu!
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No dívej se na to, Telekačena, Plíny, Vigwam a Krocan se ani nehnou. Okamžitě aspoň o 3 procenta dolů!!!
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proti Merkelové s jádrem jsem slabý hráč.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A budou i nadále, dokud se toho nezbavím. Strop je teď na 242. Přes tohle vlak nejede.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Za co?Za tu Krabici? PX nad 1200 nemá co dělat a jednou padnout prostě musí. Jen mu bude třeba skrze některé tituly pomoct. Hlavně předraženou Telekačenu dostat pod 400.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.