New World Resources N.V.: Proč to zjeblo, když všichni jedou UP?
Proč to nejde nahoru?Protože mám vzorek za 242 :-). A budu držet tak dlouho, dokud to nepadne pod 210.
| 28.6. 2026 18:52:15 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
93,600,00 (0,00%) 9:00 5.10. 2012 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2011 22:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Proč to nejde nahoru?Protože mám vzorek za 242 :-). A budu držet tak dlouho, dokud to nepadne pod 210.
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 16:48|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: kdy ze se to budou vyhlasovat sjednane prodejni ceny koksu a produktovy mix u NWR? hadam nekdy zacatkem cervence...treba prekvapi dobrymi daty...:-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: keeez by, keez by...:) uz bych rad to sve prtf trocku diverzifikoval...;-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: ted se koukni na hloubku trhu na SPADu! :-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 14:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Muzu jen pogratulovat k perfektnimu nastupu, ja se to musim jeste holt naucit...:-) ja zpozornim az bude NWRko kolem 285...cesta dlouha...treba Mr. Bakala predvede nejaky veletoc smerem nahoru...
P.S.: prede mnou uz kava stoji...:-)
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2011 13:59|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: to jo...a co se toho zoobchodovalo mezi 250-275 ani nemluvit...:-)obvykle jsem optimista, ale tady v tomto pripade ceny nad 280 ocekavam az koncem prosince nebo pri lednove rally...;-) ja musim prodavat aspon za 3 kila, jinak by to nemelo smysl delat tu burzu..:-)
Chudak mmmrich, kterej vylil za 237 s ocekavanim nakupu na 217...
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2011 12:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mrmich: keeez by...keeez by uz konecne skoncil ten vyprodej - asi spojenej s ukoncenim upisu JSW v pondeli...
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ja jsem v tom uplne nalozenej a prumer 281...tak si predstav...ranec, teda aspon pro me...ale riskovat, ze se to odrazi a ja to budu brat nazpet nekde u 255 bych bych nasranej...proste pockam...vim co Nerwak umi a kam az muze dojit..kazdopadne GL! ale prat Ti nebudu at doberes na 217, to snad pochopis...:-)
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tak to by jsi mel velkyho pana Peshka....ale i takove veci se stavaji...
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 16:08|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ze by odraz od 236...?:)uz je to nudne, jak to kazdy den jde dolu!
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno jsem psal, že mi plíny unikly o 0,01 Kč za 170,01. Tehdy někdo psal, že nakoupím levněji a já tušil, že bude problém. Kde to dneska mohlo být, kdybych koupil. Cca 160. Bohužel.Dneska to zakončí snad ještě v plusu!
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No dívej se na to, Telekačena, Plíny, Vigwam a Krocan se ani nehnou. Okamžitě aspoň o 3 procenta dolů!!!
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proti Merkelové s jádrem jsem slabý hráč.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A budou i nadále, dokud se toho nezbavím. Strop je teď na 242. Přes tohle vlak nejede.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Za co?Za tu Krabici? PX nad 1200 nemá co dělat a jednou padnout prostě musí. Jen mu bude třeba skrze některé tituly pomoct. Hlavně předraženou Telekačenu dostat pod 400.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 15:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přemýšlím nad ránou mezi oči Krabici za 4000. Tohle by snad už PX pod 1200 poslalo.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 14:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Futra ztrácejí a tady někteří zmrdi ne a ne padnout. Plíny se drží jak klíště, Vigwam a Krocan taky. Naproti tomu CETV končilo v přepočtu za 346 a je 338. Neskutečné.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 14:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na plíny se chstám ale 170 se mi zdá s ohledem na poslední zprávy a doporučení hodně. Snad jen na zaříznutí dobrá cena.
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 13:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
to Frank: proste se nekdo vetsi rozhodl redukovat pozici, kterou ma (mel) v NWR a s jde to dolu...treba se zase najde nejaky vetsi zajemce a pujde to nahoru drive nez pred Vanoci....:-)
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2011 12:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jadro: ale jestli to tak bude...? :-) treba tenhle sjezd pod 250 jsem necekal...spise jsem myslel, ze se to bude motat mezi 250-275...takze toto jsem odhadl spatne..sypu si popel...holt pri prodeji kolem 3 kil nebudu mit takovej vejvar...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.