ORCO PROPERTY GROUP S.A.:
Jsem zaseklej stejně jako celý PX už několik měsíců:-)
| 28.6. 2026 13:39:26 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
21,400,00 (0,00%) 16:22 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno20.11. 2009 11:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jsem zaseklej stejně jako celý PX už několik měsíců:-)
reagovatzobrazit vlákno20.11. 2009 10:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Řežu se teď do hlavy jak prase. Proč já si nedávno z dvojice Krocan-Přezůvky vybral Přezůvky, které nesou jen ztrátu...Na Krocanu by byl po dnešku pěkný vývar...Místo toho sedím v Přezůvkách ve ztrátě...
reagovatzobrazit vlákno16.11. 2009 10:48|lukas.cz|(94.245.127.xxx)
Raketa ORCO už zase startuje?
reagovatzobrazit vlákno2.11. 2009 10:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem chtěl dneska vlézt do Krocana za 175 nebo aspoň pod 180. Bohužel. Opět se žádná korekce nekoná...Na mnohem nižší ceny na čemkoliv můžem zapomenout.
reagovatzobrazit vlákno31.8. 2009 11:29|lukas.cz|(86.49.14.xxx)
Dnes je poslední den možnosti tipovat cenu titulu TELEFONICA O2 CR na burze RMS. Tipujeme close 9.9.2009, což je rozhodné datum pro připsání dividendy v tomto roce.
Tipovat můžete na:
http://www.facebook.com/topic.php?uid=87082209067&topic=17039
Díky za Vaše názory
reagovatzobrazit vlákno23.6. 2009 15:26|MILO1|(85.160.13.xxx)
Hluboký propad už tady je .
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2009 0:22|michaelzak|(78.24.11.xxx)
hej diblik, sis dal dobrej model...ze jo?:o)))
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2009 12:09|lukas.cz|(213.199.128.xxx)
Orco potvrdilo strmý propad, loňská ztráta činí 390 milionů eur
Podle auditora vzbuzují výsledky společnosti Orco pochyby o její budoucnosti.
http://finweb.ihned.cz/c1-37413700-orco-potvrdilo-strmy-propad-lonska-ztrata-cini-390-milionu-eur
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2009 13:37|vavan|(77.240.96.xxx)
Jack82 : je to zvláštní, ale když tě čtu, tak mi to často připadá, že jsem to psal sám. Totiž velmi často nakupuji i prodávám totéž co ty a za stejně dobré event.blbé ceny. Tak ať se daří dál aspoň stejně.
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2009 13:18|vavan|(77.240.96.xxx)
Mates75 : ještě doplním - z těch co ti chybí pouze JoeB tu prezentoval ucelené a něčím podložené názory, autoritativní výkřiky do tmy většiny těch dalších mi opravdu neschází
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2009 13:13|vavan|(77.240.96.xxx)
Mates75 : se ti teda divím, že to tu vůbec čteš, když je to teď chat z nudy. Připadá mi, že jsi tvor bez vlastních názorů.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2009 15:13|vavan|(77.240.96.xxx)
Já ji dneska přikupuju
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2009 12:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale kam se to otočí?Ja čekám krvavou lázeň jízdu až pod 130 do konce příštího týdne.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2009 12:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krocan nabrán za 190. Teď začné tóčo:-). Neochota kobosáků pustit plíny na 110 mě už začíná pěkně štvát. Za dobré ceny na long prostě už delší dobu nejde nic nabrat. Asi máme po pořádném tradingu. Aspoň -30 kdyby některé předražené tituly udělaly během pár příštích dní : Ester, Pegas, Čumile, Krabice, Přezůvky, Vigwam...
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 13:46|mvesely|(88.103.184.xxx)
pár ,,chytráků,,tady nedávno psalo že ester za 3Eur,KB za 1200 kč,AAA za1 kč,NWR za30 atd ,tak bych je rád za tyto peníze koupil.sami nakupovali jak o život a ostatní plašily at vše prodávají že se jede do prdele.řidte se všichni radši vlastním rozumem a nedejte na rady ,investorů,,tak levné akcie jak byly již dlouho nebudou jen je třeba vydržet,
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 8:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na spekulaci na long vidím zatím jen Tele, možná Pegas, Tabák no i Krocana ale podle toho jak moc dneska spadne. Jsem v něm taky za ceny 3300:-(. Ani na desetinu té hodnoty se už nikdy nedostane ale v rámci teď toho šílenství by se dala ztráta poněkud stáhnout...jak to je schopno o desítky procent lítat nahoru a dolů.
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 7:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přemýšlím dneska nad chytáním Krocana. Otázka za kolik...Na krd. spekulaci. Zkusím dát pokyn na 80 ale nevím, jestli to není moc vysoko...Jinak korekce ne a ne přijít. Myslím, že už dobře nakoupit nepůjde.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2009 13:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vidíte, co způsobil můj dnešní prodej za 205:-)
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 14:02|vavan|(81.28.18.xxx)
MartD,ales : podle mých informací u FIO pokyny na blokaci akcií pro BCPP i deblokaci z BCPP se předávají SCP hromadně cca ve 12.30 hod. a SCP je do 14 hod. zpracuje. Záleží tedy hlavně na tom, kdy podáváš pokyn.Operace je zpoplatněna 30 Kč za emisi.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 10:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Splašilo se nám stádo šílených Krocanů:-).Mám ale pouze 4 úsměvné kusy, takže nějakých +-cca 20-30 procent se mnou nic nedělá:-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.