ORCO PROPERTY GROUP S.A.: ORCO
Ale kam se to otočí?Ja čekám krvavou lázeň jízdu až pod 130 do konce příštího týdne.
| 25.6. 2026 16:46:56 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
21,40-0,20 (-0,93%) 16:10 25.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2009 12:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale kam se to otočí?Ja čekám krvavou lázeň jízdu až pod 130 do konce příštího týdne.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2009 12:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krocan nabrán za 190. Teď začné tóčo:-). Neochota kobosáků pustit plíny na 110 mě už začíná pěkně štvát. Za dobré ceny na long prostě už delší dobu nejde nic nabrat. Asi máme po pořádném tradingu. Aspoň -30 kdyby některé předražené tituly udělaly během pár příštích dní : Ester, Pegas, Čumile, Krabice, Přezůvky, Vigwam...
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 13:46|mvesely|(88.103.184.xxx)
pár ,,chytráků,,tady nedávno psalo že ester za 3Eur,KB za 1200 kč,AAA za1 kč,NWR za30 atd ,tak bych je rád za tyto peníze koupil.sami nakupovali jak o život a ostatní plašily at vše prodávají že se jede do prdele.řidte se všichni radši vlastním rozumem a nedejte na rady ,investorů,,tak levné akcie jak byly již dlouho nebudou jen je třeba vydržet,
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 8:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na spekulaci na long vidím zatím jen Tele, možná Pegas, Tabák no i Krocana ale podle toho jak moc dneska spadne. Jsem v něm taky za ceny 3300:-(. Ani na desetinu té hodnoty se už nikdy nedostane ale v rámci teď toho šílenství by se dala ztráta poněkud stáhnout...jak to je schopno o desítky procent lítat nahoru a dolů.
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 7:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přemýšlím dneska nad chytáním Krocana. Otázka za kolik...Na krd. spekulaci. Zkusím dát pokyn na 80 ale nevím, jestli to není moc vysoko...Jinak korekce ne a ne přijít. Myslím, že už dobře nakoupit nepůjde.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2009 13:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vidíte, co způsobil můj dnešní prodej za 205:-)
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 14:02|vavan|(81.28.18.xxx)
MartD,ales : podle mých informací u FIO pokyny na blokaci akcií pro BCPP i deblokaci z BCPP se předávají SCP hromadně cca ve 12.30 hod. a SCP je do 14 hod. zpracuje. Záleží tedy hlavně na tom, kdy podáváš pokyn.Operace je zpoplatněna 30 Kč za emisi.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 10:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Splašilo se nám stádo šílených Krocanů:-).Mám ale pouze 4 úsměvné kusy, takže nějakých +-cca 20-30 procent se mnou nic nedělá:-)
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 13:00|bubla|(82.100.0.xxx)
oprava - omluva, to byla reakce na fondmarket, ne na fundament.
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 12:45|bubla|(82.100.0.xxx)
to fundament: jen jsem se chtěl ujistit, že je to tak jak si myslím a samozřejmě, že tam nepolezu a raději si založím stavebko:) jistě seš zkušenější a rád nám všem poradíš do čeho vlízt a nevlízt :)
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 12:25|bubla|(82.100.0.xxx)
Nejsem shortař a mám v tom trošku chaos. Příklad: včera jsem v Kobosu vlez do short pozice a nezavřel. Pokud uzavřu dnes, nebo zítra, tak jestli to dobře chápu, musím na RMS? Pokud bych uzavřel v Kobosu, nebo ve Spadu, tak se kvůli vypořádání T+3 akcie nestihnou převést. Je to tak? díky za odpověď.
reagovatzobrazit vlákno22.9. 2008 18:37|lukas.cz|(78.102.131.xxx)
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 15:55|zany|(89.176.166.xxx)
Nemá někdo link na orco v Paříži? Kolik se zrovna pohybuje?
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak reality už jsou odepsané. Banky podle mě na tom špatně nejsou, tedy ty ""naše"" dvě. Ale sentiment jim nedovolí jít nahoru. A Přezůvky?No, pokud padne cena elektřiny, ropa už spadla, tak to taky nebude dvakrát růžové. Mým cílem je dostat se někdy na ztrátu -30 procent a pak s tím skončím. Na nulu to už nikdy nedotáhnu, to bych musel ty peníze vsadit na nějaký zápas a doufat:-).
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No DAX už je taky v zelených. Jen tady se mydlí ostošest.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já jsem v mínusu 60 procent na portfoliu. Už mám vaz dávno zlomený 80-ti procentními propady ECM a Orco. Teď už žádám jen spravedlnost:-). Přezůvky min. taky 50 procent dolů. Stejně jako Krabice. A ještě detail. Situace v roce 2006 byla diametrálně odlišná od té dnešní...Tehdy ceny padly kvůli výběrům zisků a stoplossům + MC. Teď padají celé podniky...
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krveproliti na Přezůvkách si představuji trochu jinak : cena pod 800 za současné situace. Krabice pod 2800, bazén pod 600.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Skoro vše na minimech a zmrdi Přezůvky a Krabice ne a ne padnout. O Bazénu nemluvě.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:26|KARCI|(80.188.56.xxx)
Opet jsou zde jine kurzy a grafy nez treba na akcie 2000.
reagovatzobrazit vlákno17.9. 2008 15:39|KARCI|(80.188.56.xxx)
Jede Vam e-broker?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.