ORCO PROPERTY GROUP S.A.: ORGÁČ A ZAVĚREČNÁ ZÁLIVKA !!!!!!!!!
hej diblik, sis dal dobrej model...ze jo?:o)))
| 27.6. 2026 17:28:39 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
21,400,00 (0,00%) 16:22 26.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2009 0:22|michaelzak|(78.24.11.xxx)
hej diblik, sis dal dobrej model...ze jo?:o)))
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2009 12:09|lukas.cz|(213.199.128.xxx)
Orco potvrdilo strmý propad, loňská ztráta činí 390 milionů eur
Podle auditora vzbuzují výsledky společnosti Orco pochyby o její budoucnosti.
http://finweb.ihned.cz/c1-37413700-orco-potvrdilo-strmy-propad-lonska-ztrata-cini-390-milionu-eur
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2009 13:37|vavan|(77.240.96.xxx)
Jack82 : je to zvláštní, ale když tě čtu, tak mi to často připadá, že jsem to psal sám. Totiž velmi často nakupuji i prodávám totéž co ty a za stejně dobré event.blbé ceny. Tak ať se daří dál aspoň stejně.
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2009 13:18|vavan|(77.240.96.xxx)
Mates75 : ještě doplním - z těch co ti chybí pouze JoeB tu prezentoval ucelené a něčím podložené názory, autoritativní výkřiky do tmy většiny těch dalších mi opravdu neschází
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2009 13:13|vavan|(77.240.96.xxx)
Mates75 : se ti teda divím, že to tu vůbec čteš, když je to teď chat z nudy. Připadá mi, že jsi tvor bez vlastních názorů.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2009 15:13|vavan|(77.240.96.xxx)
Já ji dneska přikupuju
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2009 12:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale kam se to otočí?Ja čekám krvavou lázeň jízdu až pod 130 do konce příštího týdne.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2009 12:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krocan nabrán za 190. Teď začné tóčo:-). Neochota kobosáků pustit plíny na 110 mě už začíná pěkně štvát. Za dobré ceny na long prostě už delší dobu nejde nic nabrat. Asi máme po pořádném tradingu. Aspoň -30 kdyby některé předražené tituly udělaly během pár příštích dní : Ester, Pegas, Čumile, Krabice, Přezůvky, Vigwam...
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 13:46|mvesely|(88.103.184.xxx)
pár ,,chytráků,,tady nedávno psalo že ester za 3Eur,KB za 1200 kč,AAA za1 kč,NWR za30 atd ,tak bych je rád za tyto peníze koupil.sami nakupovali jak o život a ostatní plašily at vše prodávají že se jede do prdele.řidte se všichni radši vlastním rozumem a nedejte na rady ,investorů,,tak levné akcie jak byly již dlouho nebudou jen je třeba vydržet,
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 8:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na spekulaci na long vidím zatím jen Tele, možná Pegas, Tabák no i Krocana ale podle toho jak moc dneska spadne. Jsem v něm taky za ceny 3300:-(. Ani na desetinu té hodnoty se už nikdy nedostane ale v rámci teď toho šílenství by se dala ztráta poněkud stáhnout...jak to je schopno o desítky procent lítat nahoru a dolů.
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 7:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přemýšlím dneska nad chytáním Krocana. Otázka za kolik...Na krd. spekulaci. Zkusím dát pokyn na 80 ale nevím, jestli to není moc vysoko...Jinak korekce ne a ne přijít. Myslím, že už dobře nakoupit nepůjde.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2009 13:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vidíte, co způsobil můj dnešní prodej za 205:-)
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 14:02|vavan|(81.28.18.xxx)
MartD,ales : podle mých informací u FIO pokyny na blokaci akcií pro BCPP i deblokaci z BCPP se předávají SCP hromadně cca ve 12.30 hod. a SCP je do 14 hod. zpracuje. Záleží tedy hlavně na tom, kdy podáváš pokyn.Operace je zpoplatněna 30 Kč za emisi.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 10:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Splašilo se nám stádo šílených Krocanů:-).Mám ale pouze 4 úsměvné kusy, takže nějakých +-cca 20-30 procent se mnou nic nedělá:-)
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 13:00|bubla|(82.100.0.xxx)
oprava - omluva, to byla reakce na fondmarket, ne na fundament.
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 12:45|bubla|(82.100.0.xxx)
to fundament: jen jsem se chtěl ujistit, že je to tak jak si myslím a samozřejmě, že tam nepolezu a raději si založím stavebko:) jistě seš zkušenější a rád nám všem poradíš do čeho vlízt a nevlízt :)
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 12:25|bubla|(82.100.0.xxx)
Nejsem shortař a mám v tom trošku chaos. Příklad: včera jsem v Kobosu vlez do short pozice a nezavřel. Pokud uzavřu dnes, nebo zítra, tak jestli to dobře chápu, musím na RMS? Pokud bych uzavřel v Kobosu, nebo ve Spadu, tak se kvůli vypořádání T+3 akcie nestihnou převést. Je to tak? díky za odpověď.
reagovatzobrazit vlákno22.9. 2008 18:37|lukas.cz|(78.102.131.xxx)
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 15:55|zany|(89.176.166.xxx)
Nemá někdo link na orco v Paříži? Kolik se zrovna pohybuje?
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak reality už jsou odepsané. Banky podle mě na tom špatně nejsou, tedy ty ""naše"" dvě. Ale sentiment jim nedovolí jít nahoru. A Přezůvky?No, pokud padne cena elektřiny, ropa už spadla, tak to taky nebude dvakrát růžové. Mým cílem je dostat se někdy na ztrátu -30 procent a pak s tím skončím. Na nulu to už nikdy nedotáhnu, to bych musel ty peníze vsadit na nějaký zápas a doufat:-).
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.