reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 13:46|mvesely|(88.103.184.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: ZACATEK SJEZDU ?
pár ,,chytráků,,tady nedávno psalo že ester za 3Eur,KB za 1200 kč,AAA za1 kč,NWR za30 atd ,tak bych je rád za tyto peníze koupil.sami nakupovali jak o život a ostatní plašily at vše prodávají že se jede do prdele.řidte se všichni radši vlastním rozumem a nedejte na rady ,investorů,,tak levné akcie jak byly již dlouho nebudou jen je třeba vydržet,
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 8:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: S&P
Na spekulaci na long vidím zatím jen Tele, možná Pegas, Tabák no i Krocana ale podle toho jak moc dneska spadne. Jsem v něm taky za ceny 3300:-(. Ani na desetinu té hodnoty se už nikdy nedostane ale v rámci teď toho šílenství by se dala ztráta poněkud stáhnout...jak to je schopno o desítky procent lítat nahoru a dolů.
reagovatzobrazit vlákno27.3. 2009 7:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.:
Přemýšlím dneska nad chytáním Krocana. Otázka za kolik...Na krd. spekulaci. Zkusím dát pokyn na 80 ale nevím, jestli to není moc vysoko...Jinak korekce ne a ne přijít. Myslím, že už dobře nakoupit nepůjde.
reagovatzobrazit vlákno23.3. 2009 13:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: Doporučení EXPERTŮ KBC (prodat!!!) :) :) :)
Vidíte, co způsobil můj dnešní prodej za 205:-)
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 14:02|vavan|(81.28.18.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: blokace a deblokace
MartD,ales : podle mých informací u FIO pokyny na blokaci akcií pro BCPP i deblokaci z BCPP se předávají SCP hromadně cca ve 12.30 hod. a SCP je do 14 hod. zpracuje. Záleží tedy hlavně na tom, kdy podáváš pokyn.Operace je zpoplatněna 30 Kč za emisi.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2009 10:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.:
Splašilo se nám stádo šílených Krocanů:-).Mám ale pouze 4 úsměvné kusy, takže nějakých +-cca 20-30 procent se mnou nic nedělá:-)
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 13:00|bubla|(82.100.0.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: je tu nějaký shortař?
oprava - omluva, to byla reakce na fondmarket, ne na fundament.
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 12:45|bubla|(82.100.0.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: je tu nějaký shortař?
to fundament: jen jsem se chtěl ujistit, že je to tak jak si myslím a samozřejmě, že tam nepolezu a raději si založím stavebko:) jistě seš zkušenější a rád nám všem poradíš do čeho vlízt a nevlízt :)
reagovatzobrazit vlákno15.10. 2008 12:25|bubla|(82.100.0.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: je tu nějaký shortař?
Nejsem shortař a mám v tom trošku chaos. Příklad: včera jsem v Kobosu vlez do short pozice a nezavřel. Pokud uzavřu dnes, nebo zítra, tak jestli to dobře chápu, musím na RMS? Pokud bych uzavřel v Kobosu, nebo ve Spadu, tak se kvůli vypořádání T+3 akcie nestihnou převést. Je to tak? díky za odpověď.
reagovatzobrazit vlákno22.9. 2008 18:37|lukas.cz|(78.102.131.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: DJ - end USA byznysmeni...cesta dolů je otevřená...a JEBANEC krouží kolem...!!!
http://www.cnbc.com/id/26808715
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 15:55|zany|(89.176.166.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: Orco Paříž
Nemá někdo link na orco v Paříži? Kolik se zrovna pohybuje?
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: No jo
Tak reality už jsou odepsané. Banky podle mě na tom špatně nejsou, tedy ty ""naše"" dvě. Ale sentiment jim nedovolí jít nahoru. A Přezůvky?No, pokud padne cena elektřiny, ropa už spadla, tak to taky nebude dvakrát růžové. Mým cílem je dostat se někdy na ztrátu -30 procent a pak s tím skončím. Na nulu to už nikdy nedotáhnu, to bych musel ty peníze vsadit na nějaký zápas a doufat:-).
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: DJIA 10000 PX 1000 (to freeboy:)
No DAX už je taky v zelených. Jen tady se mydlí ostošest.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 10:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: No jo
Já jsem v mínusu 60 procent na portfoliu. Už mám vaz dávno zlomený 80-ti procentními propady ECM a Orco. Teď už žádám jen spravedlnost:-). Přezůvky min. taky 50 procent dolů. Stejně jako Krabice. A ještě detail. Situace v roce 2006 byla diametrálně odlišná od té dnešní...Tehdy ceny padly kvůli výběrům zisků a stoplossům + MC. Teď padají celé podniky...
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: No jo
Krveproliti na Přezůvkách si představuji trochu jinak : cena pod 800 za současné situace. Krabice pod 2800, bazén pod 600.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: No jo
Skoro vše na minimech a zmrdi Přezůvky a Krabice ne a ne padnout. O Bazénu nemluvě.
reagovatzobrazit vlákno18.9. 2008 9:26|KARCI|(80.188.56.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: TO ALL, TO FIO
Opet jsou zde jine kurzy a grafy nez treba na akcie 2000.
reagovatzobrazit vlákno17.9. 2008 15:39|KARCI|(80.188.56.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: TO ALL
Jede Vam e-broker?
reagovatzobrazit vlákno17.9. 2008 14:25|KARCI|(90.183.115.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: SCP
Smolik, u titulu das nakup, jako trh das SCP, ve zvlástnostech vyplnis pocet kusu, dal blokace OA1, odeslat. mam dojem,ze je popl. 30czk.
reagovatzobrazit vlákno2.9. 2008 14:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ORCO PROPERTY GROUP S.A.: Sakra
Něco by Ti spadlo ale myslím, že trencle, jak bys viděl tu strmou čáru dolů a její vlečení se po dně už několik týdnů.