Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 9:44
Akcie.cz»Diskuse»Investoři - začátečníci

Diskuze Investoři - začátečníci

Poslední příspěvky

Fórum pro začínající investory. Nechte si poradit nebo poraďte...

Přidat nový příspěvek

1 5 6 7 118

Investoři - začátečníci:  FIO RMS/BCPP

S tou divi u RMS - např. mám ČEZ, Philip Morris a O2 koupené jen přes RMS a stejně musím pro divi do spořky. Jak to lze udělat, aby mi to chodilo na obchodní účet FIO?

Investoři - začátečníci:  FIO RMS/BCPP

Česká akcie(kB, ČEZ apod) jde koupit na burze a prodat na RMS a opačně, zahraniční nikoli.

Investoři - začátečníci:  FIO RMS/BCPP

Když jsi nakoupil na BCCP, musíš prodat taky tam. Mám pocit (nikoli jistotu), že před pár lety se dalo nakoupit na BCCP a prodat na RMS. Ale aktuálně to určitě nejde. I v případě, že máš od jednoho titulu část nakoupeno na RMS a část na BCCP, tak na RMS ti půjde prodat jen ten příslušný počet.

Investoři - začátečníci:  FIO RMS/BCPP

Ahoj, nejsem žádný začátečník, ale nějak nechápu, co mám udělat ve FIO brokeru, abych byl schopnej akcie nakoupené na BCPP(třeba Erste) prodat na RMS, nebojte nejsem blbej, obchody už jsou na BCPP vypořádaný. Píšou o nějaký blokaci nebo převodu papírů, ale z těch jejich návodů je to jasný jak kvantová fyzika. Vždycky mě to vyfakuje: ""odmítnut při validaci FIO""

Investoři - začátečníci:  lafarge cement vyplata divi kde ?

Zdravim, nevi nekdo kdo vyplaci divi letos z Lafarge Cement ? Dik .

Investoři - začátečníci:  Prosím o radu ohledně zděděných akcií

Tak pokud jde o potencialni hodnotu:

Na trzich se uz delsi dobu neobchoduji, posledni cena Kc 11 (RMS, 2001) a Kc 200 (BCPP, 1997), viz http://akcie-cz.kurzy.cz/akcie/status-1288/

V soucasnosti, zda se, existuji nabidky ke koupi ve vysi Kc 500 (http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=Z&CP=1288)

Investoři - začátečníci:  Akcie a daňové přiznání

Matesi, vystihl jsi to naprosto přesně ....

Investoři - začátečníci:  BRVAK - divi

Zdravim - nevi nekdo kolik davaji divi letos BRVAK ? Dik.

Investoři - začátečníci:  Brokerjet.cz

U BJ se mi libi 3 veci:

- opravdu prehledna webova aplikace
- nizke uverove sazby
- potvrzovani kazdeho obchodu pred TOKEN ci SMS

Co mi chybi je kvalitni aplikace pro smartphony.

Investoři - začátečníci:  jak začít?

pomelo: Tak to máš jako s autem, jako byses zeptal, jaký si maš vybrat...záleží na spoustě faktorech, co od něj očekáváš, kolik chceš do toho dát, jestli chceš i šortovat, jestli jit na páku...jinak Fio není nic proti ničemu ;-)...co se jedná zahraničnich brokerů, tak bych pouvažoval o interactive brokers :-)

LQMT : Je to každopadně dost spekulativní věc, docela ostrej start na začatek burzovní kariéry :-)

Investoři - začátečníci:  jak začít?

fio muze byt - radsi si kup cez nebo telefonicu cr - ted jsou vyprodeje - a navic u telec budes mit letos 30 kc divi hrubeho.

Investoři - začátečníci:  SPAD i RMS

jojoch: Ty co jim začíná isin CZ.

Investoři - začátečníci:  dividendové akcie DE

http://www.fio.cz/zpravodajstvi/dividendy

Investoři - začátečníci:  obdobi

http://www.ceskapozice.cz/zahranici/evropa/na-krizove-nebe-vplouva-vzducholod-%E2%80%9Eitalia%E2%80%9C

Investoři - začátečníci:  Nokia nám pomalu startuje.

Kdo Ví......

Investoři - začátečníci:  divi

nedostanes protoze rd uz byl.

Investoři - začátečníci:  obdobi

Takže státy EU se přestaly zadlužovat? Kde budou podle tebe brát hotovost na platy, dík za info.

Investoři - začátečníci:  obdobi

zkus v nastaveni si to zmenit na delsi obdobi.

Investoři - začátečníci:  divi

staci treba den rped rd.

Investoři - začátečníci:  pcx

no já už mám jen 500 ks, takže za tu cenu na to kašlu, jestli to trochu povyleze prodám

1 5 6 7 118

Indexy

26.06.2026 - 28.06.2026
Graf - IXIC

PXnahoru+0,232 561,1026.06.26
RMnahoru+0,18726,6126.06.26
DJIAdolu-0,0951 876,1126.06.26
NASDAQnahoru+0,0925 381,5226.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7226.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz