Investoři - začátečníci: FIO RMS/BCPP
S tou divi u RMS - např. mám ČEZ, Philip Morris a O2 koupené jen přes RMS a stejně musím pro divi do spořky. Jak to lze udělat, aby mi to chodilo na obchodní účet FIO?
reagovatzobrazit vlákno6.11. 2020 13:50|marqel|(213.155.240.xxx)
S tou divi u RMS - např. mám ČEZ, Philip Morris a O2 koupené jen přes RMS a stejně musím pro divi do spořky. Jak to lze udělat, aby mi to chodilo na obchodní účet FIO?
reagovatzobrazit vlákno6.11. 2020 13:29|duf|(89.24.43.xxx)
Česká akcie(kB, ČEZ apod) jde koupit na burze a prodat na RMS a opačně, zahraniční nikoli.
reagovatzobrazit vlákno6.11. 2020 13:21|marqel|(213.155.240.xxx)
Když jsi nakoupil na BCCP, musíš prodat taky tam. Mám pocit (nikoli jistotu), že před pár lety se dalo nakoupit na BCCP a prodat na RMS. Ale aktuálně to určitě nejde. I v případě, že máš od jednoho titulu část nakoupeno na RMS a část na BCCP, tak na RMS ti půjde prodat jen ten příslušný počet.
reagovatzobrazit vlákno6.11. 2020 12:07|plikous|(94.230.150.xxx)
Ahoj, nejsem žádný začátečník, ale nějak nechápu, co mám udělat ve FIO brokeru, abych byl schopnej akcie nakoupené na BCPP(třeba Erste) prodat na RMS, nebojte nejsem blbej, obchody už jsou na BCPP vypořádaný. Píšou o nějaký blokaci nebo převodu papírů, ale z těch jejich návodů je to jasný jak kvantová fyzika. Vždycky mě to vyfakuje: ""odmítnut při validaci FIO""
reagovatzobrazit vlákno28.9. 2020 14:02|iv2|(93.91.241.xxx)
Zdravim, nevi nekdo kdo vyplaci divi letos z Lafarge Cement ? Dik .
reagovatzobrazit vlákno9.3. 2017 8:35|nomenia|(90.176.130.xxx)
Tak pokud jde o potencialni hodnotu:
Na trzich se uz delsi dobu neobchoduji, posledni cena Kc 11 (RMS, 2001) a Kc 200 (BCPP, 1997), viz http://akcie-cz.kurzy.cz/akcie/status-1288/
V soucasnosti, zda se, existuji nabidky ke koupi ve vysi Kc 500 (http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=Z&CP=1288)
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2017 11:17|max|(90.179.86.xxx)
Matesi, vystihl jsi to naprosto přesně ....
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2016 13:36|iv2|(88.101.131.xxx)
Zdravim - nevi nekdo kolik davaji divi letos BRVAK ? Dik.
reagovatzobrazit vlákno16.2. 2015 8:56|syncman|(195.113.87.xxx)
U BJ se mi libi 3 veci:
- opravdu prehledna webova aplikace
- nizke uverove sazby
- potvrzovani kazdeho obchodu pred TOKEN ci SMS
Co mi chybi je kvalitni aplikace pro smartphony.
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2013 9:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
pomelo: Tak to máš jako s autem, jako byses zeptal, jaký si maš vybrat...záleží na spoustě faktorech, co od něj očekáváš, kolik chceš do toho dát, jestli chceš i šortovat, jestli jit na páku...jinak Fio není nic proti ničemu ;-)...co se jedná zahraničnich brokerů, tak bych pouvažoval o interactive brokers :-)
LQMT : Je to každopadně dost spekulativní věc, docela ostrej start na začatek burzovní kariéry :-)
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2013 9:04|iv2|(88.101.131.xxx)
fio muze byt - radsi si kup cez nebo telefonicu cr - ted jsou vyprodeje - a navic u telec budes mit letos 30 kc divi hrubeho.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2012 10:57|kocan|(193.164.219.xxx)
jojoch: Ty co jim začíná isin CZ.
reagovatzobrazit vlákno12.9. 2012 9:33|iv2|(88.101.131.xxx)
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 18:27|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 16:02|duf|(93.99.51.xxx)
Kdo Ví......
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 15:56|iv2|(88.101.131.xxx)
nedostanes protoze rd uz byl.
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 15:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
Takže státy EU se přestaly zadlužovat? Kde budou podle tebe brát hotovost na platy, dík za info.
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 13:52|iv2|(88.101.131.xxx)
zkus v nastaveni si to zmenit na delsi obdobi.
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 13:51|iv2|(88.101.131.xxx)
staci treba den rped rd.
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2012 17:00|thakur|(109.80.6.xxx)
no já už mám jen 500 ks, takže za tu cenu na to kašlu, jestli to trochu povyleze prodám
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Bankovní rada České národní banky (ČNB) v minulém týdnu poprvé po čtyřech letech...
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.