Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 22:46
Akcie.cz»Diskuse»Investoři - začátečníci

Diskuze Investoři - začátečníci

Poslední příspěvky

Fórum pro začínající investory. Nechte si poradit nebo poraďte...

Přidat nový příspěvek

1 8 9 10 118

Investoři - začátečníci:  Prosím o radu ohledně zděděných akcií

Tak pokud jde o potencialni hodnotu:

Na trzich se uz delsi dobu neobchoduji, posledni cena Kc 11 (RMS, 2001) a Kc 200 (BCPP, 1997), viz http://akcie-cz.kurzy.cz/akcie/status-1288/

V soucasnosti, zda se, existuji nabidky ke koupi ve vysi Kc 500 (http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=Z&CP=1288)

Investoři - začátečníci:  Akcie a daňové přiznání

Matesi, vystihl jsi to naprosto přesně ....

Investoři - začátečníci:  BRVAK - divi

Zdravim - nevi nekdo kolik davaji divi letos BRVAK ? Dik.

Investoři - začátečníci:  Brokerjet.cz

U BJ se mi libi 3 veci:

- opravdu prehledna webova aplikace
- nizke uverove sazby
- potvrzovani kazdeho obchodu pred TOKEN ci SMS

Co mi chybi je kvalitni aplikace pro smartphony.

Investoři - začátečníci:  jak začít?

pomelo: Tak to máš jako s autem, jako byses zeptal, jaký si maš vybrat...záleží na spoustě faktorech, co od něj očekáváš, kolik chceš do toho dát, jestli chceš i šortovat, jestli jit na páku...jinak Fio není nic proti ničemu ;-)...co se jedná zahraničnich brokerů, tak bych pouvažoval o interactive brokers :-)

LQMT : Je to každopadně dost spekulativní věc, docela ostrej start na začatek burzovní kariéry :-)

Investoři - začátečníci:  jak začít?

fio muze byt - radsi si kup cez nebo telefonicu cr - ted jsou vyprodeje - a navic u telec budes mit letos 30 kc divi hrubeho.

Investoři - začátečníci:  SPAD i RMS

jojoch: Ty co jim začíná isin CZ.

Investoři - začátečníci:  dividendové akcie DE

http://www.fio.cz/zpravodajstvi/dividendy

Investoři - začátečníci:  obdobi

http://www.ceskapozice.cz/zahranici/evropa/na-krizove-nebe-vplouva-vzducholod-%E2%80%9Eitalia%E2%80%9C

Investoři - začátečníci:  Nokia nám pomalu startuje.

Kdo Ví......

Investoři - začátečníci:  divi

nedostanes protoze rd uz byl.

Investoři - začátečníci:  obdobi

Takže státy EU se přestaly zadlužovat? Kde budou podle tebe brát hotovost na platy, dík za info.

Investoři - začátečníci:  obdobi

zkus v nastaveni si to zmenit na delsi obdobi.

Investoři - začátečníci:  divi

staci treba den rped rd.

Investoři - začátečníci:  pcx

no já už mám jen 500 ks, takže za tu cenu na to kašlu, jestli to trochu povyleze prodám

Investoři - začátečníci:  pcx

jojo to je ono, otázka jestli to má smysl za tu cenu prodávat, nebo si počkat na nějakou vlnku, bo i bankrotující společnost má svou cenu, holt i já byl hamižný a nechal si třetinu akcií PCX , takže se mi maže veškerý zisk:-(, ale je to velké ponaučení už nechodit do takových shitů

Investoři - začátečníci:  pcx

na NYSE určitě ne:
http://www.otcbb.com/asp/Info_Center.asp
zadej PCXCQ

Investoři - začátečníci:  pcx

s pcx se obchoduje, bohužel už na OTC trhu pod symbolem PCXCQ, cena kolem 0,3 za kus cca

Investoři - začátečníci:  Odstranění CP z portfolia

Musí se to provést manuálně.

Investoři - začátečníci:  Sonny

Tak Sony už se delší dobu nedaří...plus k tomu není ted ani moc dobrý sentiment :-)

1 8 9 10 118

Indexy

26.06.2026 - 28.06.2026
Graf - DJI

PXnahoru+0,232 561,1026.06.26
RMnahoru+0,18726,6126.06.26
DJIAdolu-0,0951 876,1126.06.26
NASDAQnahoru+0,0925 381,5226.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7226.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz