Fórum pro začínající investory. Nechte si poradit nebo poraďte...
reagovatzobrazit vlákno9.3. 2017 8:35|nomenia|(90.176.130.xxx)
Investoři - začátečníci: Prosím o radu ohledně zděděných akcií
Tak pokud jde o potencialni hodnotu:
Na trzich se uz delsi dobu neobchoduji, posledni cena Kc 11 (RMS, 2001) a Kc 200 (BCPP, 1997), viz http://akcie-cz.kurzy.cz/akcie/status-1288/
V soucasnosti, zda se, existuji nabidky ke koupi ve vysi Kc 500 (http://www.kurzy.cz/nabidky-akcii/trh_pokyn.asp?A=Z&CP=1288)
reagovatzobrazit vlákno15.2. 2017 11:17|max|(90.179.86.xxx)
Investoři - začátečníci: Akcie a daňové přiznání
Matesi, vystihl jsi to naprosto přesně ....
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2016 13:36|iv2|(88.101.131.xxx)
Investoři - začátečníci: BRVAK - divi
Zdravim - nevi nekdo kolik davaji divi letos BRVAK ? Dik.
reagovatzobrazit vlákno16.2. 2015 8:56|syncman|(195.113.87.xxx)
Investoři - začátečníci: Brokerjet.cz
U BJ se mi libi 3 veci:
- opravdu prehledna webova aplikace
- nizke uverove sazby
- potvrzovani kazdeho obchodu pred TOKEN ci SMS
Co mi chybi je kvalitni aplikace pro smartphony.
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2013 9:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Investoři - začátečníci: jak začít?
pomelo: Tak to máš jako s autem, jako byses zeptal, jaký si maš vybrat...záleží na spoustě faktorech, co od něj očekáváš, kolik chceš do toho dát, jestli chceš i šortovat, jestli jit na páku...jinak Fio není nic proti ničemu ;-)...co se jedná zahraničnich brokerů, tak bych pouvažoval o interactive brokers :-)
LQMT : Je to každopadně dost spekulativní věc, docela ostrej start na začatek burzovní kariéry :-)
reagovatzobrazit vlákno23.7. 2013 9:04|iv2|(88.101.131.xxx)
Investoři - začátečníci: jak začít?
fio muze byt - radsi si kup cez nebo telefonicu cr - ted jsou vyprodeje - a navic u telec budes mit letos 30 kc divi hrubeho.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2012 10:57|kocan|(193.164.219.xxx)
Investoři - začátečníci: SPAD i RMS
jojoch: Ty co jim začíná isin CZ.
reagovatzobrazit vlákno12.9. 2012 9:33|iv2|(88.101.131.xxx)
Investoři - začátečníci: dividendové akcie DE
http://www.fio.cz/zpravodajstvi/dividendy
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 18:27|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 16:02|duf|(93.99.51.xxx)
Investoři - začátečníci: Nokia nám pomalu startuje.
Kdo Ví......
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 15:56|iv2|(88.101.131.xxx)
Investoři - začátečníci: divi
nedostanes protoze rd uz byl.
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 15:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
Investoři - začátečníci: obdobi
Takže státy EU se přestaly zadlužovat? Kde budou podle tebe brát hotovost na platy, dík za info.
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 13:52|iv2|(88.101.131.xxx)
Investoři - začátečníci: obdobi
zkus v nastaveni si to zmenit na delsi obdobi.
reagovatzobrazit vlákno30.7. 2012 13:51|iv2|(88.101.131.xxx)
Investoři - začátečníci: divi
staci treba den rped rd.
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2012 17:00|thakur|(109.80.6.xxx)
Investoři - začátečníci: pcx
no já už mám jen 500 ks, takže za tu cenu na to kašlu, jestli to trochu povyleze prodám
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2012 16:50|thakur|(109.80.6.xxx)
Investoři - začátečníci: pcx
jojo to je ono, otázka jestli to má smysl za tu cenu prodávat, nebo si počkat na nějakou vlnku, bo i bankrotující společnost má svou cenu, holt i já byl hamižný a nechal si třetinu akcií PCX , takže se mi maže veškerý zisk:-(, ale je to velké ponaučení už nechodit do takových shitů
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2012 16:34|thakur|(109.80.6.xxx)
Investoři - začátečníci: pcx
na NYSE určitě ne:
http://www.otcbb.com/asp/Info_Center.asp
zadej PCXCQ
reagovatzobrazit vlákno10.7. 2012 16:01|thakur|(109.80.6.xxx)
Investoři - začátečníci: pcx
s pcx se obchoduje, bohužel už na OTC trhu pod symbolem PCXCQ, cena kolem 0,3 za kus cca
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2012 16:16|kocan|(193.164.219.xxx)
Investoři - začátečníci: Odstranění CP z portfolia
Musí se to provést manuálně.
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 10:01|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Investoři - začátečníci: Sonny
Tak Sony už se delší dobu nedaří...plus k tomu není ted ani moc dobrý sentiment :-)