reagovatzobrazit vlákno12.8. 2024 14:03|MICHAL...|(37.188.183.xxx)
Investoři - začátečníci: výdělek
Ahoj,
trading je jako studium vysoké školy. V případě, že máš čas a vůli se učit, tak ti mohu doporučit odbornou literaturu, webové stránky a další věci ke studiu. Po předchozí domluvě se můžeme sejít a já ti zodpovím tvé dotazy.
Zdraví
Michal
reagovatzobrazit vlákno12.8. 2024 14:37|Misa34|(194.50.215.xxx)
Investoři - začátečníci: výdělek
Klidně sem hoď nějaké odkazy, rád se přiučím :)
reagovatzobrazit vlákno16.3. 2023 15:50|Es-Age|(85.160.26.xxx)
Investoři - začátečníci: Dva obchodní účty
Zadne Fifo, parovat si obchody mohu jak chci, kdyz to dolozim.