Fórum pro začínající investory. Nechte si poradit nebo poraďte...
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2026 23:07|Briber11|(188.75.149.xxx)
Investoři - začátečníci: Bonusy za založení brokera
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s akcí na akcii zdarma od XTB? Našel jsem, že můžu poučít refferal kód ""XTB26"" při založení a dostanu tu akcii. zpravy.kurzy.cz/863192-xtb-referencni-kod-xtb26-akcie-zdarma-2026--jak-ziskat-kofolu-sony-nebo-zalando/
Taky jsem našel bonus za založení eToro, tady - akciovyweb.cz/etoro-bonus-ziskejte-zdarma-bonus-za-registraci-az-do-vyse-500-dolaru/. Zkoušeli jste to a opravdu vyplatili bonus nebo dali akcii?
reagovatzobrazit vlákno12.8. 2024 14:03|MICHAL...|(37.188.183.xxx)
Investoři - začátečníci: výdělek
Ahoj,
trading je jako studium vysoké školy. V případě, že máš čas a vůli se učit, tak ti mohu doporučit odbornou literaturu, webové stránky a další věci ke studiu. Po předchozí domluvě se můžeme sejít a já ti zodpovím tvé dotazy.
Zdraví
Michal
reagovatzobrazit vlákno12.8. 2024 14:37|Misa34|(194.50.215.xxx)
Investoři - začátečníci: výdělek
Klidně sem hoď nějaké odkazy, rád se přiučím :)