KIT DIGITAL, INC.: zachovejte klid
V Americe asi ví víc než my, nebo něco tuší.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2012 15:51|duf|(93.99.51.xxx)
V Americe asi ví víc než my, nebo něco tuší.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2012 13:39|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tu druhou část příspěvku jsem myslel spiš obecně no :-)
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2012 13:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
fikiva: Tenhle systém nakupování: nakoupim za 100 a prodam, když budue mit ""štěstí"" za 150...bez racionálního uddůvodnění není uplně ideální :-) ...psal jsem tu nezpočet komentů o KIT katu, že bude raketa dolů a poměrně rozumné důvody proč...je zajmavá fascinace touhle akcií po všech podvodech a zmanipulování...lidi rádi ""snadně vydělané peníze"", ale ze snadně vydělaných peněz se mužou stát velmi snadně prodělané peníze...jinak ted bych se u kitu neodvažil odhadnout směr dalšího vývoje :-)
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2012 17:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Už jsi se smířil, že se jede na nulu? Já už jo. že jsem blbec věřil v návrat a za 92 nakoupil... Skoro na vrcholu poté, co to jelo z 55 na 95...Teď už taková jízda asi nebude, jedině směrem dolů :-(. Kdybych věděl, že to nějaký skok udělá, tak bych teď naředil a vše pak prodal ale na žádný částečný návrat to zatím nevypadá.
reagovatzobrazit vlákno25.9. 2012 9:53|kocan|(193.164.219.xxx)
FIO je má na RMS.Neřekli ,že je tam nebudou obchodovat.
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2012 15:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: jo , mas recht nevystrelilo...holt si pockam, az neco Otik veseleho a libiveho placne...kazdopadne v souladu s HV a vyhledem do budoucna, cena kolem 50 kc je pro me hodne zajimava k uskutecneni dalsich nakupu...
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 16:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 15:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tyhle dve zpravy z Patrie se fakt neumim prelozit, i kdyz jsou psany cesky...
15:30 KIT digital: Dohoda se vztahuje ke květnovému ujednání o privátní nabídce 7 milionů akcií a vydání warrantů s právem na odběr 5,25 milionu akcií a relevantním investorům
15:28 KIT digital oznamuje dohodu, v rámci které vyplatí investorům celkem 4,45 mil. USD, z toho polovinu do 31. srpna 2012 a druhou polovinu du 15. října 2012
Za co by mel KITD vyplacet investorum ty penize, muze to nekdo chytrejsi nez ja objasnit?
Dikes.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 14:31|kocan|(193.164.219.xxx)
koupil jsem nedévno za 56K, takže šup-up.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 13:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: jsi tu cenu zvednul uz i tady v Praze. :)dobre Ty! ja stale drzim tech svych 4450 ks, kde kazdej cent je pro me cca 900 kc rozdil. :)
drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: pokud vim, tak Orko melo celkem peknou jizdu po minulych HV, ktere skoncili 3 mio EUR v plusu...takze jsi zrejme nakoupil nekdy predtim...jinak NEJlepsi investori investuji do projektu o kterych jsou presvedceni, ze budou ziskove...protoze az ziskove jsou, investuji do nich ostatni a to Ti NEJlepsi pomalu vybiraji zisky...;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: kdo se boji nesmi do lesa! neni duvod, aby to slo nize a jeste muze byt dozvuk jizdy ze vcerejska....! v afteru uzavreli jeste o neco vys...s Orkem jsi mel taky bobky a jsem zvedavy na zitrejsi HV....uz dnes se objemy zvedly dost podstatne...kupuje se ""PRED"" ne az ""PO""...to se prodava....:-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: kdybych mel nejake volne prachy, tak bych ted doredil, pac tahle zprava zrejme zvedne cenu....jinak momentalne na NASDAQu je poptavka $2.78 a nejlepsi nabidka $3.48 ....
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:28|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: hadam, ze to je velmi dobra zprava a mohli bysme se konecne odrazit
na vyssi urovne....kua prace, uz me ty ceny kolem 3$ nebavi... :-)
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2012 14:57|kocan|(193.164.219.xxx)
A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:30|kocan|(193.164.219.xxx)
Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:24|many|(85.207.10.xxx)
kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:08|kocan|(193.164.219.xxx)
A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.