KIT DIGITAL, INC.: Vystrel nahoru?
J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 16:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 15:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tyhle dve zpravy z Patrie se fakt neumim prelozit, i kdyz jsou psany cesky...
15:30 KIT digital: Dohoda se vztahuje ke květnovému ujednání o privátní nabídce 7 milionů akcií a vydání warrantů s právem na odběr 5,25 milionu akcií a relevantním investorům
15:28 KIT digital oznamuje dohodu, v rámci které vyplatí investorům celkem 4,45 mil. USD, z toho polovinu do 31. srpna 2012 a druhou polovinu du 15. října 2012
Za co by mel KITD vyplacet investorum ty penize, muze to nekdo chytrejsi nez ja objasnit?
Dikes.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 14:31|kocan|(193.164.219.xxx)
koupil jsem nedévno za 56K, takže šup-up.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 13:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: jsi tu cenu zvednul uz i tady v Praze. :)dobre Ty! ja stale drzim tech svych 4450 ks, kde kazdej cent je pro me cca 900 kc rozdil. :)
drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: pokud vim, tak Orko melo celkem peknou jizdu po minulych HV, ktere skoncili 3 mio EUR v plusu...takze jsi zrejme nakoupil nekdy predtim...jinak NEJlepsi investori investuji do projektu o kterych jsou presvedceni, ze budou ziskove...protoze az ziskove jsou, investuji do nich ostatni a to Ti NEJlepsi pomalu vybiraji zisky...;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: kdo se boji nesmi do lesa! neni duvod, aby to slo nize a jeste muze byt dozvuk jizdy ze vcerejska....! v afteru uzavreli jeste o neco vys...s Orkem jsi mel taky bobky a jsem zvedavy na zitrejsi HV....uz dnes se objemy zvedly dost podstatne...kupuje se ""PRED"" ne az ""PO""...to se prodava....:-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: kdybych mel nejake volne prachy, tak bych ted doredil, pac tahle zprava zrejme zvedne cenu....jinak momentalne na NASDAQu je poptavka $2.78 a nejlepsi nabidka $3.48 ....
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:28|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: hadam, ze to je velmi dobra zprava a mohli bysme se konecne odrazit
na vyssi urovne....kua prace, uz me ty ceny kolem 3$ nebavi... :-)
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2012 14:57|kocan|(193.164.219.xxx)
A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:30|kocan|(193.164.219.xxx)
Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:24|many|(85.207.10.xxx)
kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:08|kocan|(193.164.219.xxx)
A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 14:36|kocan|(193.164.219.xxx)
Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 12:55|kocan|(193.164.219.xxx)
Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 10:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Me vubec nejde o to vytvaret nakupni atmosferu. :) vsechny kousky mam uz v USA. Nezbyva nez verit, ale nikde neni psane, ze se vzpamatuji a poctivou drinou to zase pujde UP...pokud vim, tak Apple jednu dobu take nebyl na tom nejlip a ejhle...:-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:55|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Většina lidí tu KIT kupuje jen proto, že na něm prodělali....a ted chtěj nakoupit a prodat se ziskem, čekat na raketu...odepsanej goodwill za 1 mld. kaček hm...není lepší zahodit svoji ješitnost a uznat, že tahle investice není dobrá a začít někde jinde?!
Chapu, že když je to hodně lidí v pozicich, tak se snaží aby se zde vytvářela ""nákupní atmosféra"" pro tento titul...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.