Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 11:05
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 80 81 82 318

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: kdybych mel nejake volne prachy, tak bych ted doredil, pac tahle zprava zrejme zvedne cenu....jinak momentalne na NASDAQu je poptavka $2.78 a nejlepsi nabidka $3.48 ....

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: hadam, ze to je velmi dobra zprava a mohli bysme se konecne odrazit
na vyssi urovne....kua prace, uz me ty ceny kolem 3$ nebavi... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Budoucnost KITD

A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT čekám pád na hubu

Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT čekám pád na hubu

Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Me vubec nejde o to vytvaret nakupni atmosferu. :) vsechny kousky mam uz v USA. Nezbyva nez verit, ale nikde neni psane, ze se vzpamatuji a poctivou drinou to zase pujde UP...pokud vim, tak Apple jednu dobu take nebyl na tom nejlip a ejhle...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Většina lidí tu KIT kupuje jen proto, že na něm prodělali....a ted chtěj nakoupit a prodat se ziskem, čekat na raketu...odepsanej goodwill za 1 mld. kaček hm...není lepší zahodit svoji ješitnost a uznat, že tahle investice není dobrá a začít někde jinde?!
Chapu, že když je to hodně lidí v pozicich, tak se snaží aby se zde vytvářela ""nákupní atmosféra"" pro tento titul...

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...

KIT DIGITAL, INC.:  Jeste znova dotaz na Short interest

To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .

KIT DIGITAL, INC.:  KITD roste na NASDAQ přes 17procent

Taky ho mám.

1 80 81 82 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

23.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz