Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 19:11
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 83 84 85 318

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT čekám pád na hubu

Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT čekám pád na hubu

Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Me vubec nejde o to vytvaret nakupni atmosferu. :) vsechny kousky mam uz v USA. Nezbyva nez verit, ale nikde neni psane, ze se vzpamatuji a poctivou drinou to zase pujde UP...pokud vim, tak Apple jednu dobu take nebyl na tom nejlip a ejhle...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Většina lidí tu KIT kupuje jen proto, že na něm prodělali....a ted chtěj nakoupit a prodat se ziskem, čekat na raketu...odepsanej goodwill za 1 mld. kaček hm...není lepší zahodit svoji ješitnost a uznat, že tahle investice není dobrá a začít někde jinde?!
Chapu, že když je to hodně lidí v pozicich, tak se snaží aby se zde vytvářela ""nákupní atmosféra"" pro tento titul...

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...

KIT DIGITAL, INC.:  Jeste znova dotaz na Short interest

To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .

KIT DIGITAL, INC.:  KITD roste na NASDAQ přes 17procent

Taky ho mám.

KIT DIGITAL, INC.:  kit výsledky

Tak spíš byl nelogická ta miniraketka k 90....ted míří ke své reálnější ceně...důvody tohoto názoru jsem již zde kdysi psal :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT za 3 dolary

Nevím jestli shorty poklesly či nikili, ale aktuálně KIT za 3,02 :-)

KIT DIGITAL, INC.:  kit výsledky

KITD 9.8.2012e

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

KIT konečně míří, tam kam patří...nicméně je škoda jeho odchodu, přeci jen zase zúží titulů na PX, když ani Avast či AVG neudělal duální listing :(

KIT DIGITAL, INC.:  detel

feryultra : Jako k čemu? Že dobré na nákup? Tak jedině kvůli divi. Jinak se taky moc nehýbou. Pegas je přibitý už měsíce v intervalu 420-460 i když jako jistota v téhle době určitě lepší než cyklické tituly.

KIT DIGITAL, INC.:  detel

A všimli jste si, že Tuzman snížil podíl ve firmě?

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Já teď uvažuju nad třema titulama, co se týče budoucího vývoje : Nervák, CETV a Krocan. U všech je kdyby (cena uhlí, snížení zadlužení a cena reklamy, reorganizace a komoditní trh). Mě se z toho stále nejlíp jeví CETV, kde TW vstoupil na skoro 50 procent. V příštím roce možná navýší a tak náklady dluhu půjdou dolů. Ale bude to stačit na ziskové hospodaření? K tomu silný dolar. I tak se mi z těch tří zdá nejlepší. Krocan má větší potenciál ale tam člověk neví, co se v zákulisí odehrává. Jako nejlepší mi pořád přijde Ester z celého SPADu na delší trať. Pokud se teda zase něco nesemele. Teď nevím, jestli začít trejdit Ester mezi 378 a 390 nebo nedělat nic a počkat na výraznější propad na doplnění pozice s tím, že na long už mám nabráno pod 360. A ke Kitkatu : no, nevím nevím, co bude dál. Prodejů za 60 a 75 budu lituvat ještě dlouho ale kam se cena dlouhodobě vydá? Po útocích na 4,75 doláče po oznamení vstupu JET jsem si myslel, že ceny pod 5 budou minulostí a bylo mi z toho docela šoufl. Jenže teď je už zase ticho ohledně prodeje firmy, žádné nové dobré zprávy nejsou a tak si myslím, že zanedlouho se opět k 2,5 podívat můžem, ne-li níže. Je to stejná rulate jako Nokia.

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Jinak jako jedinou možnost něco málo vydělat vidím na BCPP u bank a Vigwamu. Zbytek je buď ve stagnaci nebo v trvalém poklesu. A Unipetrol bych nechal z BCPP vyhodit.

1 83 84 85 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

23.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz