reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 14:36|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT čekám pád na hubu
Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 12:55|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT čekám pád na hubu
Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 10:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Me vubec nejde o to vytvaret nakupni atmosferu. :) vsechny kousky mam uz v USA. Nezbyva nez verit, ale nikde neni psane, ze se vzpamatuji a poctivou drinou to zase pujde UP...pokud vim, tak Apple jednu dobu take nebyl na tom nejlip a ejhle...:-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:55|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Většina lidí tu KIT kupuje jen proto, že na něm prodělali....a ted chtěj nakoupit a prodat se ziskem, čekat na raketu...odepsanej goodwill za 1 mld. kaček hm...není lepší zahodit svoji ješitnost a uznat, že tahle investice není dobrá a začít někde jinde?!
Chapu, že když je to hodně lidí v pozicich, tak se snaží aby se zde vytvářela ""nákupní atmosféra"" pro tento titul...
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 2012-results-earnings-call-transcript
VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 2012-results-earnings-call-transcript
Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2012 12:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?
Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2012 11:39|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?
Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2012 19:47|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: ..
Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...
reagovatzobrazit vlákno27.7. 2012 10:33|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Jeste znova dotaz na Short interest
To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .
reagovatzobrazit vlákno26.7. 2012 23:12|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD roste na NASDAQ přes 17procent
Taky ho mám.
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 22:17|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: kit výsledky
Tak spíš byl nelogická ta miniraketka k 90....ted míří ke své reálnější ceně...důvody tohoto názoru jsem již zde kdysi psal :-)
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 20:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT za 3 dolary
Nevím jestli shorty poklesly či nikili, ale aktuálně KIT za 3,02 :-)
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2012 14:55|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: kit výsledky
KITD 9.8.2012e
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2012 9:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
KIT konečně míří, tam kam patří...nicméně je škoda jeho odchodu, přeci jen zase zúží titulů na PX, když ani Avast či AVG neudělal duální listing :(
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 19:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
feryultra : Jako k čemu? Že dobré na nákup? Tak jedině kvůli divi. Jinak se taky moc nehýbou. Pegas je přibitý už měsíce v intervalu 420-460 i když jako jistota v téhle době určitě lepší než cyklické tituly.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 18:04|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
A všimli jste si, že Tuzman snížil podíl ve firmě?
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 18:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Já teď uvažuju nad třema titulama, co se týče budoucího vývoje : Nervák, CETV a Krocan. U všech je kdyby (cena uhlí, snížení zadlužení a cena reklamy, reorganizace a komoditní trh). Mě se z toho stále nejlíp jeví CETV, kde TW vstoupil na skoro 50 procent. V příštím roce možná navýší a tak náklady dluhu půjdou dolů. Ale bude to stačit na ziskové hospodaření? K tomu silný dolar. I tak se mi z těch tří zdá nejlepší. Krocan má větší potenciál ale tam člověk neví, co se v zákulisí odehrává. Jako nejlepší mi pořád přijde Ester z celého SPADu na delší trať. Pokud se teda zase něco nesemele. Teď nevím, jestli začít trejdit Ester mezi 378 a 390 nebo nedělat nic a počkat na výraznější propad na doplnění pozice s tím, že na long už mám nabráno pod 360. A ke Kitkatu : no, nevím nevím, co bude dál. Prodejů za 60 a 75 budu lituvat ještě dlouho ale kam se cena dlouhodobě vydá? Po útocích na 4,75 doláče po oznamení vstupu JET jsem si myslel, že ceny pod 5 budou minulostí a bylo mi z toho docela šoufl. Jenže teď je už zase ticho ohledně prodeje firmy, žádné nové dobré zprávy nejsou a tak si myslím, že zanedlouho se opět k 2,5 podívat můžem, ne-li níže. Je to stejná rulate jako Nokia.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 17:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Jinak jako jedinou možnost něco málo vydělat vidím na BCPP u bank a Vigwamu. Zbytek je buď ve stagnaci nebo v trvalém poklesu. A Unipetrol bych nechal z BCPP vyhodit.