Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 21:30
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 84 85 86 318

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...

KIT DIGITAL, INC.:  Jeste znova dotaz na Short interest

To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .

KIT DIGITAL, INC.:  KITD roste na NASDAQ přes 17procent

Taky ho mám.

KIT DIGITAL, INC.:  kit výsledky

Tak spíš byl nelogická ta miniraketka k 90....ted míří ke své reálnější ceně...důvody tohoto názoru jsem již zde kdysi psal :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT za 3 dolary

Nevím jestli shorty poklesly či nikili, ale aktuálně KIT za 3,02 :-)

KIT DIGITAL, INC.:  kit výsledky

KITD 9.8.2012e

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

KIT konečně míří, tam kam patří...nicméně je škoda jeho odchodu, přeci jen zase zúží titulů na PX, když ani Avast či AVG neudělal duální listing :(

KIT DIGITAL, INC.:  detel

feryultra : Jako k čemu? Že dobré na nákup? Tak jedině kvůli divi. Jinak se taky moc nehýbou. Pegas je přibitý už měsíce v intervalu 420-460 i když jako jistota v téhle době určitě lepší než cyklické tituly.

KIT DIGITAL, INC.:  detel

A všimli jste si, že Tuzman snížil podíl ve firmě?

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Já teď uvažuju nad třema titulama, co se týče budoucího vývoje : Nervák, CETV a Krocan. U všech je kdyby (cena uhlí, snížení zadlužení a cena reklamy, reorganizace a komoditní trh). Mě se z toho stále nejlíp jeví CETV, kde TW vstoupil na skoro 50 procent. V příštím roce možná navýší a tak náklady dluhu půjdou dolů. Ale bude to stačit na ziskové hospodaření? K tomu silný dolar. I tak se mi z těch tří zdá nejlepší. Krocan má větší potenciál ale tam člověk neví, co se v zákulisí odehrává. Jako nejlepší mi pořád přijde Ester z celého SPADu na delší trať. Pokud se teda zase něco nesemele. Teď nevím, jestli začít trejdit Ester mezi 378 a 390 nebo nedělat nic a počkat na výraznější propad na doplnění pozice s tím, že na long už mám nabráno pod 360. A ke Kitkatu : no, nevím nevím, co bude dál. Prodejů za 60 a 75 budu lituvat ještě dlouho ale kam se cena dlouhodobě vydá? Po útocích na 4,75 doláče po oznamení vstupu JET jsem si myslel, že ceny pod 5 budou minulostí a bylo mi z toho docela šoufl. Jenže teď je už zase ticho ohledně prodeje firmy, žádné nové dobré zprávy nejsou a tak si myslím, že zanedlouho se opět k 2,5 podívat můžem, ne-li níže. Je to stejná rulate jako Nokia.

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Jinak jako jedinou možnost něco málo vydělat vidím na BCPP u bank a Vigwamu. Zbytek je buď ve stagnaci nebo v trvalém poklesu. A Unipetrol bych nechal z BCPP vyhodit.

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Není to nějaké divné,ten rozdíl ceny na DETELU u nás a v Německu? Jako by to zmanipulované.

KIT DIGITAL, INC.:  Co ted s akciema?

Ztráta více než dvojnásobná oproti očekávaní a na začátek skoro 15 procent růst. Tohleto prostě nemohlo nevyprovokovat sekeru smrti k úderu. Hlásím úder za 42. Zatímto předchozí nákup za 47 a uzavřený za 42,4 měl původně něco vydělat, tenhle úder za 42 má jediný cíl. Dostat Nokií na nulu:-).

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Tož jsem 100kousků prodal,vlastně mi je prodali ,je to nějak na Fiu bloklý.

KIT DIGITAL, INC.:  detel

Ne.

KIT DIGITAL, INC.:  Prodej casti firmy.

TL555: U těch 5 dolarů jsou ty waranty na akcie, takže tam by mohlo byt taky zajmavé :-) ...nicméně jen blázen a šortař to ted muže kupovat :-)

1 84 85 86 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

23.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz