KIT DIGITAL, INC.: KITD
I na výrobu oceli z železného šrotu v el.pecích se přidává koks a kyslíkem(vzduchem) se tavba promíchává a O2 podporuje spálení nežádoucích
příměsí a prvků.
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:29|kocan|(193.164.219.xxx)
I na výrobu oceli z železného šrotu v el.pecích se přidává koks a kyslíkem(vzduchem) se tavba promíchává a O2 podporuje spálení nežádoucích
příměsí a prvků.
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: taky nejsem expert na vyrobu oceli, ale co vim, tak cena cerneho uhli a koksu je zavisla na poptavce zvlaste ocelarenskeho prumyslu...a pochybuju, ze se v dobe krize vyrazne budou menit zpusoby vyroby, zvlaste v dobe krize...narozne investice do provozu...ale vsechno je mozne, nicmene v Cine a jinych velkych producentech oceli se pojede urcite s pomoci kosu...:-) takze jakmile se zvysi poptavka po oceli a produktech z nich, tak i PCX poskoci....pouze muj skromny nazor. :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a zase co ten dodatek ohledne zakazu shortu k tem dodatecne upsanym akciim?:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 12:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: PCX podle me tezi hlavne kvalitni cerne uhli na vyrobu koksu potrebneho pro vyrobu oceli, ne? To nema nic spolecneho s plynem...spise bych rekl, ze neni takova poptavka po oceli a co se tyce klesti Shortaru:
pocet vydanych akcii: 92,9 mil. Pocet zashortovanych akcii ke 31.5.je 23,576 mil. Days to cover = 1,52 dni....podle techto faktu v porovnanim s KITem o zadne poradne kleste zatim nejde! :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 9:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: pokud jsem to spravne pochopil ten dodatek k tem akciim, tak spolecnost tyto akcie nesmi pouzit na vyrovnani shortu....coz ale neznamena, ze firma nemuze shortovat...pouze nesmi pouzivat ty dane akcie k shortu...ale mozna jsem to spatne pochopil...nicmene nechame se prekvapit, jak se to vyvine...prozatim se KIT drzi nad $3 a uvidime, jestli vcerejsi rust bude potvrzen dalsim...vime vsichni akorat tak prd co se uvnitr deje.. :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 9:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: ale ja se nedivim...ja jen a pouze konstatuju...ty se taky nediv, ze cena KITu klesla a je tam kde je... :-) ale nic ve zlym, mimochodem to PCX za ty ceny je zajimave....musim ale prozkoumat, jak na tom jsou...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 9:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: reci dokazu pochopit a rad si prectu, ale nesmi to sklouznout do paranoi....bud te akcii verim a zajimam se o ni nebo ji neverim (a je zde hodne borcu) a vubec ji neobchoduju a s tim nelze nez souhlasit! :-)
k PCX...takze pokud cena klesna na 40% hodnoty ceny v 1Q 2011, pak cena akcii PCX by mela taky ne???!!! ale kdepaak, ona klesla mnohem vice, ze ano...tim Ti chci naznacit ze ne vzdy vse jde proporcionalne a ten faktor nejistoty hraje dost vyznamnou roli...v dobach tezkych mnohem vetsi samosebou..
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: me se trosku zda, ze tu kolem KITu zacina panovat paranoia...ze je to ojeb a kdovi co...proste po vyhlaseni profit warningu, oznameni o nedostatku cash flow, vymeneni vrcholneho managementu a zmene strategie a moznosti prodeju casti firmy obvykle vznika nejistota kolem budoucnosti firmy na ktere se prizivili uspesne shortari...podivej se treba na PCX co udelala cena uhli a s nim spatne HV a nedostatek cash flow....je pod $2 a to si pamatuju ceny nad $20! a taky si myslite, ze je to vojeb...?:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
sto: mno jestli pribylo, tak stejne cena sla vyrazne nahoru oproti vyvoji na indexech...jindy by udelal Kitak i 10-15% dolu...proc tedy sel nahoru, kdyz shorty pribyvaly a Indexy sly dolu???
Mam jedine vysvetleni, je tu kupec a jeho nakupy jsou silnejsi nez shorty a nesouvisi nijak s vyvojem Indexu...mozna jsme svedky zacinajici bitvy o kontrolni balik nad KITem...ale ja vim prd, jenom spekuluju...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a nejsou tam u tech nove vydanych akcii ty dodatky se zakazem shortu??! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 23:03|michaelzak|(83.208.171.xxx)
hrib: vsak kazdej jedeme za svy a cil je jesnej....zisk. Me jen tesi, ze jsem zatim s nervama vcajku a nevylil 1/3 pozice za ceny pod $3... jinak co se odehralo zacatkem kvetna nebylo standardni, do te doby Kitak celkem jezdil od 150-220...ne?
peva: woe objem shortu je do 31/5, tak co tu tlacis objemy za cerven...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:42|michaelzak|(83.208.171.xxx)
indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
hribe: krome managementu a par vyvolenych ostatni vi houbeles...a jestli jim to nekdo naboura s jinymi pplany, tak to cele shortovani muze skoncit peknym humbukem nahoru...keeez by. :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:37|michaelzak|(83.208.171.xxx)
a taky se mozna uz chteji zavirat ty otevrene shorty a najednou nebudou volne papirky na uzavreni.... :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
to jo, dlouha, ale timhle tempem je tam ani ne za 14 dni....:-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Myslim, že ten už se vydal :D :(
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:00|SuperGro|(90.177.160.xxx)
hrib: Zajímavý příspěvek :-)
Když si to cele zrekapitulujeme
1) Takže několik současných akcionářů chce ze hry pryč (daj do placu 9 mega + waranty)
2)""Hyro dostane další milony akcií""
3) Společnost je ve ztrátě, takže bude tisknout další akcie pravděpodobně
= To riziko vs. možný výnos se mi nejeví aktuálně moc příznivě.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 8:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.