reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 9:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
peva: reci dokazu pochopit a rad si prectu, ale nesmi to sklouznout do paranoi....bud te akcii verim a zajimam se o ni nebo ji neverim (a je zde hodne borcu) a vubec ji neobchoduju a s tim nelze nez souhlasit! :-)
k PCX...takze pokud cena klesna na 40% hodnoty ceny v 1Q 2011, pak cena akcii PCX by mela taky ne???!!! ale kdepaak, ona klesla mnohem vice, ze ano...tim Ti chci naznacit ze ne vzdy vse jde proporcionalne a ten faktor nejistoty hraje dost vyznamnou roli...v dobach tezkych mnohem vetsi samosebou..
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Peva: me se trosku zda, ze tu kolem KITu zacina panovat paranoia...ze je to ojeb a kdovi co...proste po vyhlaseni profit warningu, oznameni o nedostatku cash flow, vymeneni vrcholneho managementu a zmene strategie a moznosti prodeju casti firmy obvykle vznika nejistota kolem budoucnosti firmy na ktere se prizivili uspesne shortari...podivej se treba na PCX co udelala cena uhli a s nim spatne HV a nedostatek cash flow....je pod $2 a to si pamatuju ceny nad $20! a taky si myslite, ze je to vojeb...?:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
sto: mno jestli pribylo, tak stejne cena sla vyrazne nahoru oproti vyvoji na indexech...jindy by udelal Kitak i 10-15% dolu...proc tedy sel nahoru, kdyz shorty pribyvaly a Indexy sly dolu???
Mam jedine vysvetleni, je tu kupec a jeho nakupy jsou silnejsi nez shorty a nesouvisi nijak s vyvojem Indexu...mozna jsme svedky zacinajici bitvy o kontrolni balik nad KITem...ale ja vim prd, jenom spekuluju...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Peva: a nejsou tam u tech nove vydanych akcii ty dodatky se zakazem shortu??! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 23:03|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
hrib: vsak kazdej jedeme za svy a cil je jesnej....zisk. Me jen tesi, ze jsem zatim s nervama vcajku a nevylil 1/3 pozice za ceny pod $3... jinak co se odehralo zacatkem kvetna nebylo standardni, do te doby Kitak celkem jezdil od 150-220...ne?
peva: woe objem shortu je do 31/5, tak co tu tlacis objemy za cerven...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:42|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
hribe: krome managementu a par vyvolenych ostatni vi houbeles...a jestli jim to nekdo naboura s jinymi pplany, tak to cele shortovani muze skoncit peknym humbukem nahoru...keeez by. :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:37|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
a taky se mozna uz chteji zavirat ty otevrene shorty a najednou nebudou volne papirky na uzavreni.... :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
to jo, dlouha, ale timhle tempem je tam ani ne za 14 dni....:-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Myslim, že ten už se vydal :D :(
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:00|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
hrib: Zajímavý příspěvek :-)
Když si to cele zrekapitulujeme
1) Takže několik současných akcionářů chce ze hry pryč (daj do placu 9 mega + waranty)
2)""Hyro dostane další milony akcií""
3) Společnost je ve ztrátě, takže bude tisknout další akcie pravděpodobně
= To riziko vs. možný výnos se mi nejeví aktuálně moc příznivě.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 8:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2012 17:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Polda: To je inverzní instinkt, s tím se člověk musí narodit :-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2012 19:57|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
Oznámení o odprodeji Kita od Es-Age koukám zatím má na vývoj pozitivní vliv :-) (+6,38%)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 20:06|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Odchod ze CR
Přesně tak, jelikož je v něm zaražená sekera smrti od Es-Age :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 16:58|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kitd-info?
""Tenhle mejdan se odehrává v americe, kde je zasvěcených pár zasvěcených"", redukoval jsi pozice z těch 3900 Kusů? :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 11:07|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Akvizice
Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2012 20:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: GOLD short
romanh: To držíš vše jen v KITu?