KIT DIGITAL, INC.: KIT
indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:42|michaelzak|(83.208.171.xxx)
indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
hribe: krome managementu a par vyvolenych ostatni vi houbeles...a jestli jim to nekdo naboura s jinymi pplany, tak to cele shortovani muze skoncit peknym humbukem nahoru...keeez by. :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:37|michaelzak|(83.208.171.xxx)
a taky se mozna uz chteji zavirat ty otevrene shorty a najednou nebudou volne papirky na uzavreni.... :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
to jo, dlouha, ale timhle tempem je tam ani ne za 14 dni....:-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Myslim, že ten už se vydal :D :(
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:00|SuperGro|(90.177.160.xxx)
hrib: Zajímavý příspěvek :-)
Když si to cele zrekapitulujeme
1) Takže několik současných akcionářů chce ze hry pryč (daj do placu 9 mega + waranty)
2)""Hyro dostane další milony akcií""
3) Společnost je ve ztrátě, takže bude tisknout další akcie pravděpodobně
= To riziko vs. možný výnos se mi nejeví aktuálně moc příznivě.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 8:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2012 17:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Polda: To je inverzní instinkt, s tím se člověk musí narodit :-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2012 19:57|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Oznámení o odprodeji Kita od Es-Age koukám zatím má na vývoj pozitivní vliv :-) (+6,38%)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 20:06|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Přesně tak, jelikož je v něm zaražená sekera smrti od Es-Age :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 16:58|SuperGro|(90.177.160.xxx)
""Tenhle mejdan se odehrává v americe, kde je zasvěcených pár zasvěcených"", redukoval jsi pozice z těch 3900 Kusů? :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 11:07|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2012 20:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
romanh: To držíš vše jen v KITu?
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:44|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja uchci pouste KITa urcite vys nez prodam Orco! :-) i kdyz po tom zaveru v Parizi.....uvidim, jestli a jak bude vysoko latka nastavena.;-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Za kolik máte v plánu pouštět KITa? :-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 10:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: no ja stale drzim a poustet ted rozhodne nehodlam! :-) dokonce i pomalu posilhavam po Orcu na nejaky lotik....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 21:01|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vysedavac: myslel jsem vyprodeje, slevy obecne na akciich....ocekavam, ze banky by mohli byt hlavne ty evrpske za dobry peniz....treba Erste pod 3 kila...:)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:35|michaelzak|(83.208.171.xxx)
nelze nez souhlasit...uvidime....uz aby to zacalo, at stihneme jeste letni vyprodeje! :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.