KIT DIGITAL, INC.: KIT
Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 8:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2012 17:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Polda: To je inverzní instinkt, s tím se člověk musí narodit :-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2012 19:57|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Oznámení o odprodeji Kita od Es-Age koukám zatím má na vývoj pozitivní vliv :-) (+6,38%)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 20:06|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Přesně tak, jelikož je v něm zaražená sekera smrti od Es-Age :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 16:58|SuperGro|(90.177.160.xxx)
""Tenhle mejdan se odehrává v americe, kde je zasvěcených pár zasvěcených"", redukoval jsi pozice z těch 3900 Kusů? :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 11:07|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2012 20:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
romanh: To držíš vše jen v KITu?
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:44|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja uchci pouste KITa urcite vys nez prodam Orco! :-) i kdyz po tom zaveru v Parizi.....uvidim, jestli a jak bude vysoko latka nastavena.;-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Za kolik máte v plánu pouštět KITa? :-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 10:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: no ja stale drzim a poustet ted rozhodne nehodlam! :-) dokonce i pomalu posilhavam po Orcu na nejaky lotik....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 21:01|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vysedavac: myslel jsem vyprodeje, slevy obecne na akciich....ocekavam, ze banky by mohli byt hlavne ty evrpske za dobry peniz....treba Erste pod 3 kila...:)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:35|michaelzak|(83.208.171.xxx)
nelze nez souhlasit...uvidime....uz aby to zacalo, at stihneme jeste letni vyprodeje! :-)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:32|michaelzak|(83.208.171.xxx)
koukam, ze se zvysil % v drzeni institucionalnich investoru na 88%....tak treba to jeste bude zajimave pri tom zavirani shortu a vubec odhaleni dalsich navyseni u dalsich institucionalu...pak muze byt zajimava bitva o majoritu....pravy okamzik v prodeji. :)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 19:16|kocan|(95.85.240.xxx)
Taky mám dnes u KITA 50% mínus.Nejste v tom sami.
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 18:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
HansKlos: vzhledem k tomu poctu akcii co mam, tak se mozna i obetuju a budu hlidat... :)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 18:27|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vysedavac: :-))) tak to beru!!!
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 11:39|kocan|(95.85.240.xxx)
Dneska to nemá logiku.Akcie s dobrými výsledky nejdou nahoru,s rozh. dnem na divi jdou dolů. To tu zítra padne všechno na hubu.
reagovatzobrazit vlákno20.5. 2012 22:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.