Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 10:49
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 100 101 102 318

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Polda: To je inverzní instinkt, s tím se člověk musí narodit :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Oznámení o odprodeji Kita od Es-Age koukám zatím má na vývoj pozitivní vliv :-) (+6,38%)

KIT DIGITAL, INC.:  Odchod ze CR

Přesně tak, jelikož je v něm zaražená sekera smrti od Es-Age :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd-info?

""Tenhle mejdan se odehrává v americe, kde je zasvěcených pár zasvěcených"", redukoval jsi pozice z těch 3900 Kusů? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akvizice

Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)

KIT DIGITAL, INC.:  GOLD short

romanh: To držíš vše jen v KITu?

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

ja uchci pouste KITa urcite vys nez prodam Orco! :-) i kdyz po tom zaveru v Parizi.....uvidim, jestli a jak bude vysoko latka nastavena.;-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Za kolik máte v plánu pouštět KITa? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

peva: no ja stale drzim a poustet ted rozhodne nehodlam! :-) dokonce i pomalu posilhavam po Orcu na nejaky lotik....;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

Vysedavac: myslel jsem vyprodeje, slevy obecne na akciich....ocekavam, ze banky by mohli byt hlavne ty evrpske za dobry peniz....treba Erste pod 3 kila...:)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

nelze nez souhlasit...uvidime....uz aby to zacalo, at stihneme jeste letni vyprodeje! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

koukam, ze se zvysil % v drzeni institucionalnich investoru na 88%....tak treba to jeste bude zajimave pri tom zavirani shortu a vubec odhaleni dalsich navyseni u dalsich institucionalu...pak muze byt zajimava bitva o majoritu....pravy okamzik v prodeji. :)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

Taky mám dnes u KITA 50% mínus.Nejste v tom sami.

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

HansKlos: vzhledem k tomu poctu akcii co mam, tak se mozna i obetuju a budu hlidat... :)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

Vysedavac: :-))) tak to beru!!!

KIT DIGITAL, INC.:  Proč tak padá?

Dneska to nemá logiku.Akcie s dobrými výsledky nejdou nahoru,s rozh. dnem na divi jdou dolů. To tu zítra padne všechno na hubu.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)

1 100 101 102 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

26.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz