Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 15:50
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 112 113 114 318

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

koukam, ze se zvysil % v drzeni institucionalnich investoru na 88%....tak treba to jeste bude zajimave pri tom zavirani shortu a vubec odhaleni dalsich navyseni u dalsich institucionalu...pak muze byt zajimava bitva o majoritu....pravy okamzik v prodeji. :)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

Taky mám dnes u KITA 50% mínus.Nejste v tom sami.

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

HansKlos: vzhledem k tomu poctu akcii co mam, tak se mozna i obetuju a budu hlidat... :)

KIT DIGITAL, INC.:  Tak jak jste na tom?

Vysedavac: :-))) tak to beru!!!

KIT DIGITAL, INC.:  Proč tak padá?

Dneska to nemá logiku.Akcie s dobrými výsledky nejdou nahoru,s rozh. dnem na divi jdou dolů. To tu zítra padne všechno na hubu.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Kurz na SPADU

janosch:Vědí prdlačku :-) ... a když by věděli něco inside, tak si to nechají s přáteli pro sebe :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Kurz na SPADU

LordBexr: Ty se mas! ja tam porad vidim cenu 71,5 kc. :( zrejme jsi byl vylosovanej... :-)))

KIT DIGITAL, INC.:  HOTOVO

Taky držím, věřím, že jednou zase vyletí

KIT DIGITAL, INC.:  Dalsi dvouciverny vyplach

Bredy: nekdo tady psal, ze na Nasdaqu cena akcie musi byt nad $1, pak zrejme reverssplit.....

jinak obecne vypada to, ze zacali slevy drive nez v srpnu...

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva: drzi 2 mil akcii, jak by to mohl koupit? tech 100% nahodou vychazi jako zmena hodnoty jeho portfolia, tedy ze kleslo o 100%... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Já bych myslel,že pokud chtějí nakupovat,budou držet cenu dole třeba reportem. Až budou mít dost tak to skokově zvednou aby je jen těžko někdo
dorovnal a vecpal se do představenstva.

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Hrib: absolutni souhlas a dal by se jasny priklad, kudy cesta nevede!

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

a co na to indexy Yarine?odpovim za Tebe: NIC! :-) jakmile jsem tu zpravu objevil, juknul jsem na Indexy a vubec nic....takze hosani se budou muset predvezt necim vyzivnejsim...

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva ma recht, takze nebojte, $5 dolcu urcite jeste nekdy v budoucnu dame. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Aspon kdyby Ti nase hokejky vykleply Svedy! :-) jdu si koupit vino a zapomenu na KIT, se snad ani ve 22:00 nebudu koukat, jak nakonec dopadl...:-) preju vsem pevne nervy!

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Hrib: ja to pochopil jako, ze si za ty warranty muzou nakoupit za $5 dalsi akcie. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva: vsak ten Hamot porad nakupuje podle me....ale ne dost, nebo respektive nakupuju po castech kdyz vidi, ze cena stale klesa...dyt vcera zverejnili, ze od 30.4. do 15.5. zvysil podil z 5% na 6.28%? nebo tak nejak..

KIT DIGITAL, INC.:  Vypněte reklamu na Ford, touhle vtíravou reklamou si ho určitě nekoupím

si tu reklamu zakazte v prohlizeci a nebrectetu!!!uz se to tady jednou resilo...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva: pokud je prevaha prodejcu nad kupci, muze to jit klidne i mnohem niz...

1 112 113 114 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

27.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz