KIT DIGITAL, INC.: KIT
Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)
reagovatzobrazit vlákno20.5. 2012 22:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 10:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
janosch:Vědí prdlačku :-) ... a když by věděli něco inside, tak si to nechají s přáteli pro sebe :-)
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 9:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
LordBexr: Ty se mas! ja tam porad vidim cenu 71,5 kc. :( zrejme jsi byl vylosovanej... :-)))
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 6:40|unetice1|(178.77.238.xxx)
Taky držím, věřím, že jednou zase vyletí
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 21:50|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Bredy: nekdo tady psal, ze na Nasdaqu cena akcie musi byt nad $1, pak zrejme reverssplit.....
jinak obecne vypada to, ze zacali slevy drive nez v srpnu...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 19:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Peva: drzi 2 mil akcii, jak by to mohl koupit? tech 100% nahodou vychazi jako zmena hodnoty jeho portfolia, tedy ze kleslo o 100%... :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 17:14|kocan|(95.85.240.xxx)
Já bych myslel,že pokud chtějí nakupovat,budou držet cenu dole třeba reportem. Až budou mít dost tak to skokově zvednou aby je jen těžko někdo
dorovnal a vecpal se do představenstva.
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 17:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: absolutni souhlas a dal by se jasny priklad, kudy cesta nevede!
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
a co na to indexy Yarine?odpovim za Tebe: NIC! :-) jakmile jsem tu zpravu objevil, juknul jsem na Indexy a vubec nic....takze hosani se budou muset predvezt necim vyzivnejsim...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva ma recht, takze nebojte, $5 dolcu urcite jeste nekdy v budoucnu dame. :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Aspon kdyby Ti nase hokejky vykleply Svedy! :-) jdu si koupit vino a zapomenu na KIT, se snad ani ve 22:00 nebudu koukat, jak nakonec dopadl...:-) preju vsem pevne nervy!
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: ja to pochopil jako, ze si za ty warranty muzou nakoupit za $5 dalsi akcie. :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: vsak ten Hamot porad nakupuje podle me....ale ne dost, nebo respektive nakupuju po castech kdyz vidi, ze cena stale klesa...dyt vcera zverejnili, ze od 30.4. do 15.5. zvysil podil z 5% na 6.28%? nebo tak nejak..
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
si tu reklamu zakazte v prohlizeci a nebrectetu!!!uz se to tady jednou resilo...:-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: pokud je prevaha prodejcu nad kupci, muze to jit klidne i mnohem niz...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 15:58|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: holt zadni nazdarkove, jdou na to tvrde...ne ze ne...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
MartD: ja se nechal zlakat KITem a spekulaci o mozne akvizici... ;-) nicmene ten uklid, co tam ted provadeji a ten upis akcii managementu a institucim tomu celkem nasvedcuje, ze by se to mohlo pripravovat na prodej...:-) necham se prekvapit snad prijemne a snad do svestek,
pac to bude Estera urcite ve sleve a ja bych ji rad sjel az do HV za 1Q 2013, kdy snad bude atakovat aspon 5 kilo...;-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 14:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
MartD: ja to asi prehleedl, tak mas taky radost. ;-) ale aspon dobrejch 100 ks otocenejch a je na pifko. Uprimne, ja se celkem divil, ze to jeste vcera udelalo takovou vlnku....najezdy Reku na banky a nasledna reakce v Italii a Spanelsku nam cely bankovni sektor posune do pasma ""attractive"" nebo i mozna very ""attractive""... :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 13:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Asjav: koukam na banky a musis mit radost, ze jsi vcera nehamounil a prodal jsi Esteru... ;-)
MartD: Ty jsi to taky prodal nebo zustavas viset? :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 11:25|kocan|(95.85.240.xxx)
Peva:Tvoje hláška mě potěšila. Auto si kupuju drahé ale starší za 1/3 ceny.KIT mám za polovic teď za polovic ale koupil jsem za 160 s výhledem 300Kč.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.