reagovatzobrazit vlákno6.3. 2012 11:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: nastup
Nebrat. V přepočtu cca 167 včerejší close a podívej na dnešní futra. Sentiment špatný, poletí i nadále dolů. Já naberu pod 168 a do konce týdne big long pod 160. V tomhle sentimentu a při nástupu shortů věřím v tanečky kolem 8,3.
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2012 9:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Es-Age: Co sekera smrti?
Futra negativní a celkem dost, takže 15:30 příjde trest za nákupy nad 170. Je to pořád to samé...
reagovatzobrazit vlákno6.3. 2012 9:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Es-Age: Co sekera smrti?
Zatím ne a proto to leze nahoru. Ještě musí přijít dva smrtící nákupy do portfolia smarti, teprve pak půjde nákup Lotu. Zase bude třeba zřejmě počkat na 15:30. Tady zase působí snílci a to jsem tiše doufal i v nákup za 165.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: NEIN
Krucifix to snad není ani možné. Okamžitě po zavření u nás přišel propad kurzu. Trochu jsem doufal v závěrečnou aukci ale tam místo aby zohlednili pokles, tak se kurz ještě zvedl. No, snad pokles vydrží i když teď je na to ještě brzo. závěr kolem 9,5 by mě prozatím uspokojil. Pak ještě dolar dolů a akce portfolia smrti by byla dokonána.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: NEIN
Indexy UP a BCOV ve větším poklesu. To nevypadá dobře.Snad nezačíná zpětný přesun prostředků do Kitkatu. Ještě do konce týdne to mohlo počkat.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: NEIN
Tak a je to v pytli. Už to otočilo nahoru. Takže teď doufat, že ho moje nákupka za 189 zabrzdí a pošle zpět dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Short Target:
To vypadá sice hezky ale zatím se drží jak klíště kolem těch 9,6. Jestli se mi podaří koupit, tak nepochybuju o tom, že najednou úplně bez problémů sjede cena o pár procent dolů. Zatím nakoupeno nemám, tak to padat nechce.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: NEIN
Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 14:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: no
Dneska za 180 koupím. Futra sice nejsou tak moc záporné ale jsou. A 1,5 pokles ze startu na Kitkatu je úplná pohoda. Teď jen jestli budou kotace u nás reagovat nebo se bude vyčkávat. Každopádně cíl zůstává. Poslední lot jsem kupoval za 165 takže další bych rád ještě níže. Takže dneska za 180, pak za 171-2 a pak už poletí long a snad pod 165. Při většií korekci na indexech to koupím na Nasdqu, protože to bude posilovat i dolar a pokles bych si tak u nás tolik nevychutnal a nevyužil.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 9:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: no
Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 16:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Pojedem na severovýchod
Při globální korekci indexů padne min. o 10 procent, jen to hvízdne.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Remoska? - převod
Nasdaq opětovně nedokáže pokořit 3000 bodů. Myslím, že Texaský Masakr Motorovou pilou se rychle blíží.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 12:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Remoska?
Je to sice úctyhodné ale u Kitkatu se neoplatí. RMS u Kitkatu nikdy nespadne tak nízko jak SPAD či kobos. Takže sice prodat můžeš o něco dráž ale taky dráž nakoupíš. Jednou jsem zkusil koupit na kobosu a prodat na RMS. Zaplatíš u zahraničních akcí poplatek tuším 400 kč, což se při větším objemu celkem dá. Problém v tom, že ten převod není hned ale až tak za 2-3 dny. Což nikde napsáno není. A tak jsem jednou požádal o převod, neboť na RMS byla poptávka snad o 20 kč výše, což bylo šílené. Jenže za dva dny už taková poptávka nebyla a tak jsem pak měl co dělat, abych se většího množství akcí na tomhle nelikvidním trhu zbavil.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 18:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vyhravame?
Měj na paměti můj dnešní nástup. To povolí, o to strach nemám :-).
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 16:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím to vypadá dobře. Ještě aspoň 3 procenta dolů pro dnešek...Dneska ale zřejmě nic nedokoupím a tak se prozatím loučím. Pokyn za 180 však číhá na svou kořist :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Ticho. O žehlení nechci ani slyšel během obchodování. Ještěže jsem tehdy ten Vigwam za 885 napodruhé prodal.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Vzdor je naprosto zbytečný. Proti sekeře smrti nemá šanci. Pod 9,5 ještě dnes, tyhle tanečky kolem 10 USD jsou bezpředmětné.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím se mu pod 10 USD moc nechce, pokud prorazí, věřím dnes i v 9,5 :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Vigwam nikde. Ptf.2 se se ho zbavilo za 885 a teď čeká, že nakoupí jako posledně :-). Zatím bez pomocí portfolia smrti ale jestli bude zapotřebí, tak portfolio smrti zasáhne taky. Zatím doufám u fin. titulů v globální korekci. Jestli nepříjde, zasáhnu i jinde :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím ani tak ani tak. Když dá cca 6 procent nahoru, tak prodám várka N 198 s cílem dokoupit níže, při poklesu o cca 5 procent bude nákup 4. várky. Dnešní sekerka s nejnižší cenou zůstane, dokud nepřibude v ptf. něco za cenu levnější. Takže větší pohyb oběma směry vítán ale směr dolů vítanější :-)