reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 14:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: no
Dneska za 180 koupím. Futra sice nejsou tak moc záporné ale jsou. A 1,5 pokles ze startu na Kitkatu je úplná pohoda. Teď jen jestli budou kotace u nás reagovat nebo se bude vyčkávat. Každopádně cíl zůstává. Poslední lot jsem kupoval za 165 takže další bych rád ještě níže. Takže dneska za 180, pak za 171-2 a pak už poletí long a snad pod 165. Při většií korekci na indexech to koupím na Nasdqu, protože to bude posilovat i dolar a pokles bych si tak u nás tolik nevychutnal a nevyužil.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 9:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: no
Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 16:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Pojedem na severovýchod
Při globální korekci indexů padne min. o 10 procent, jen to hvízdne.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 15:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Remoska? - převod
Nasdaq opětovně nedokáže pokořit 3000 bodů. Myslím, že Texaský Masakr Motorovou pilou se rychle blíží.
reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 12:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Remoska?
Je to sice úctyhodné ale u Kitkatu se neoplatí. RMS u Kitkatu nikdy nespadne tak nízko jak SPAD či kobos. Takže sice prodat můžeš o něco dráž ale taky dráž nakoupíš. Jednou jsem zkusil koupit na kobosu a prodat na RMS. Zaplatíš u zahraničních akcí poplatek tuším 400 kč, což se při větším objemu celkem dá. Problém v tom, že ten převod není hned ale až tak za 2-3 dny. Což nikde napsáno není. A tak jsem jednou požádal o převod, neboť na RMS byla poptávka snad o 20 kč výše, což bylo šílené. Jenže za dva dny už taková poptávka nebyla a tak jsem pak měl co dělat, abych se většího množství akcí na tomhle nelikvidním trhu zbavil.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 18:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vyhravame?
Měj na paměti můj dnešní nástup. To povolí, o to strach nemám :-).
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 16:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím to vypadá dobře. Ještě aspoň 3 procenta dolů pro dnešek...Dneska ale zřejmě nic nedokoupím a tak se prozatím loučím. Pokyn za 180 však číhá na svou kořist :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Ticho. O žehlení nechci ani slyšel během obchodování. Ještěže jsem tehdy ten Vigwam za 885 napodruhé prodal.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Vzdor je naprosto zbytečný. Proti sekeře smrti nemá šanci. Pod 9,5 ještě dnes, tyhle tanečky kolem 10 USD jsou bezpředmětné.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím se mu pod 10 USD moc nechce, pokud prorazí, věřím dnes i v 9,5 :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Vigwam nikde. Ptf.2 se se ho zbavilo za 885 a teď čeká, že nakoupí jako posledně :-). Zatím bez pomocí portfolia smrti ale jestli bude zapotřebí, tak portfolio smrti zasáhne taky. Zatím doufám u fin. titulů v globální korekci. Jestli nepříjde, zasáhnu i jinde :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím ani tak ani tak. Když dá cca 6 procent nahoru, tak prodám várka N 198 s cílem dokoupit níže, při poklesu o cca 5 procent bude nákup 4. várky. Dnešní sekerka s nejnižší cenou zůstane, dokud nepřibude v ptf. něco za cenu levnější. Takže větší pohyb oběma směry vítán ale směr dolů vítanější :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
VIG musí dolů. Je to takový soubor. Buď Kitkat pod 170 nebo Vigwam pod 730.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
To není moje práce. Takhle jsem to dělal kdysi, když nebyl min. poplatek za obchod. Teď musím min. za 10 litrů...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Já ale nechci, aby to šlo nahoru, proto kupuji a případný zisk samozřejmě realizovat nebudu. Znova opakuju, že primární cíl těhle nákupů zisk rozhodně není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Je to oproti close nadhodnocené. Proto jsem ráno nenastavil na cca 187, což byl závěr ale výše. Jak půjde nahoru, tak nebudu dělat nic do té doby, než nenaberu pod 170 lot. Tyhlety nákupy mají dostat kurz níže abych nabral ve velkém. Pak půjdou spekulativní pozice do prodeje. Stejně tak jsem to udělal před více jak půl rokem. Nákupy za 237,220,207 a 200 poslaly kurz níže a tam jsem nabíral dlouhodobé pozice. Až jsem měl nakoupeno, co chtěl, tyhle spekulativní pozice jsem začal prodávat. No a nyní potřebuju něco na long ještě dobrat, proto ta systematická likvidace :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Záleží, za kolik chceš. Mým cílem je srazit kurz pod 170. 180 cca by mělo být po dnešku v USA jistých ale ještě mám v záloze dva nákupy do portfolia smrti. Pak nakoupí ptf.2 lotík :-) a portfolio smrti se bude moct předešlých nákupů postupně zbavovat.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Samozřejmě, že to jde dolů. Jinam to ani nemůže. Pamatuj, že portfolio smrti dnes nabralo 3. várku za 189 s cílem poslat kurz k 180ce. Takže dneska jedině down v Améru. Jiná možnost prostě není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 13:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co dál
Ano, to jsem jaksi nedomyslel, že ten, kdo skutečně koupí, tak se stává majitelem a virtuálně ten počet akcí naroste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 13:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co dál
65 mil. jsem vzal z té zprávy, na kterou jsem odpovídal. Neřešil jsem, jestli to je správné číslo. Spíše jsem chtěl simulovat výpočet než zkoumat správnost jednotlivých čísel.