reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím ani tak ani tak. Když dá cca 6 procent nahoru, tak prodám várka N 198 s cílem dokoupit níže, při poklesu o cca 5 procent bude nákup 4. várky. Dnešní sekerka s nejnižší cenou zůstane, dokud nepřibude v ptf. něco za cenu levnější. Takže větší pohyb oběma směry vítán ale směr dolů vítanější :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
VIG musí dolů. Je to takový soubor. Buď Kitkat pod 170 nebo Vigwam pod 730.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
To není moje práce. Takhle jsem to dělal kdysi, když nebyl min. poplatek za obchod. Teď musím min. za 10 litrů...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Já ale nechci, aby to šlo nahoru, proto kupuji a případný zisk samozřejmě realizovat nebudu. Znova opakuju, že primární cíl těhle nákupů zisk rozhodně není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Je to oproti close nadhodnocené. Proto jsem ráno nenastavil na cca 187, což byl závěr ale výše. Jak půjde nahoru, tak nebudu dělat nic do té doby, než nenaberu pod 170 lot. Tyhlety nákupy mají dostat kurz níže abych nabral ve velkém. Pak půjdou spekulativní pozice do prodeje. Stejně tak jsem to udělal před více jak půl rokem. Nákupy za 237,220,207 a 200 poslaly kurz níže a tam jsem nabíral dlouhodobé pozice. Až jsem měl nakoupeno, co chtěl, tyhle spekulativní pozice jsem začal prodávat. No a nyní potřebuju něco na long ještě dobrat, proto ta systematická likvidace :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Záleží, za kolik chceš. Mým cílem je srazit kurz pod 170. 180 cca by mělo být po dnešku v USA jistých ale ještě mám v záloze dva nákupy do portfolia smrti. Pak nakoupí ptf.2 lotík :-) a portfolio smrti se bude moct předešlých nákupů postupně zbavovat.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Samozřejmě, že to jde dolů. Jinam to ani nemůže. Pamatuj, že portfolio smrti dnes nabralo 3. várku za 189 s cílem poslat kurz k 180ce. Takže dneska jedině down v Améru. Jiná možnost prostě není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 13:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co dál
Ano, to jsem jaksi nedomyslel, že ten, kdo skutečně koupí, tak se stává majitelem a virtuálně ten počet akcí naroste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 13:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co dál
65 mil. jsem vzal z té zprávy, na kterou jsem odpovídal. Neřešil jsem, jestli to je správné číslo. Spíše jsem chtěl simulovat výpočet než zkoumat správnost jednotlivých čísel.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Průměr z posledních 3 nákupů 197,3.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Bestie udeřila potřetí. Třetí návštěva sekery smrti u Kitkatu. Tentokrát za 189. Tím pádem další snaha nabrat bude na 180-182 a poslední cca 175.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 8:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Mám dojem, že šortář musí dividendu tomu, od kterého si akcie půjčil, zaplatit. Ještě k těm počtům akcí. Mám takový dojem, že držení dlouhých a krátkých pozic sčítat nejde. Akcie mají vždy jen jednoho majitele. To, že si je někdo půjčí aby zašortoval je část long pozic. Kdybych měl 1000 ks akcí a půjčil je někomu na šort, pak celkově bude v držení pořád jen 1000 akcí. 500 mám já a 500 mých má ten co šortuje. Já bych teda bral jako hlavní údaj, kolik procent je institucionálních pozic long. Ti ty akcie dostanou jednou zpět a dokud nebudou prodávat přímo oni, tak se netřeba bát podle mě. Takže k výše zmíněnému - akcí je podle mě 65 mil. a tím to končí. A z těch 65 mil. půjčili institucionálové oněch 20 mil. na šort. Dividenda by pak bych na 65 mil. akcí a šortaři by ji museli zaplatit těm, od koho si CP půjčili, protože dividendu dostává majitel a shortem se majitel tuším nemění. Takže buď to dostane přímo majitel nebo shortař, který to ale bude muset převést na majitele. To by pak šortování před divi byl jistý zisk...Třeba u Telekačeny a takhle to určitě nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 6:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Ten nárůst dolaru na 18,65 mě štve. Zase to u nás nepadne tam, kam mělo. 185 dneska přes den nebude ani náhodou. Jedině 15:30 a později při otevření pod 10 USD. Dneska každopádně plánuju třetí nákup bez ohledu na otevření v USA. Pokud to dneska shodí v Améru dalších 5 procent a více, tak zítra bude další dokup, doufám, že pod 180.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 20:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Zatím to jede dobře a portfolio smrti opět dokazuje, proč je tak silné. Žeby hned dnes potvrzeno pravidlo, že každý můj nákup způsobí téměř okamžitý propad minimálně o 10 procent? Jestli to vydrží, tak zítra je třetí nákup jistý.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Nasdaq na maximech a Kitkat takhle nízko. Při větší korekci věřím v nákup pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Nemáte zač. Další nákup mám naplánovaný na 190-191, pak cca 185 a poté pod 180, načež nastoupí nákup hlavní :-).
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Sekera smrti se vrací na scénu
Názorná ukázka, jak funguje sekera smrti a to ještě není konec. Nepsal jsem dneska, že dnešní nákupy za 210 budou velmi tvrdě potrestány? I už teče krev. Kdo neposlechnul, je bit jak žito.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Sekera smrti se vrací na scénu
Druhý polibek sekery smrti za 198. Ještě 3 nákupy a pak poletí lotík :-)
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Sekera smrti se vrací na scénu
Oznamuji krvavý zásah sekerou smrti. Nákup Kitkatu za 205, takže tady máme nový strop.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 11:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ptf.smrti
Neskutečné. Včera více jak 3procentní pokles a tady se neděje vůbec nic. Jelikož to včera ke konci šlo ještě níže, posouvám nákup na 200. Tyhlety nákupy za 210, když byl close na 204, budou velmi tvrdě potrestány.