KIT DIGITAL, INC.: KITD
Průměr z posledních 3 nákupů 197,3.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Průměr z posledních 3 nákupů 197,3.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bestie udeřila potřetí. Třetí návštěva sekery smrti u Kitkatu. Tentokrát za 189. Tím pádem další snaha nabrat bude na 180-182 a poslední cca 175.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 8:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám dojem, že šortář musí dividendu tomu, od kterého si akcie půjčil, zaplatit. Ještě k těm počtům akcí. Mám takový dojem, že držení dlouhých a krátkých pozic sčítat nejde. Akcie mají vždy jen jednoho majitele. To, že si je někdo půjčí aby zašortoval je část long pozic. Kdybych měl 1000 ks akcí a půjčil je někomu na šort, pak celkově bude v držení pořád jen 1000 akcí. 500 mám já a 500 mých má ten co šortuje. Já bych teda bral jako hlavní údaj, kolik procent je institucionálních pozic long. Ti ty akcie dostanou jednou zpět a dokud nebudou prodávat přímo oni, tak se netřeba bát podle mě. Takže k výše zmíněnému - akcí je podle mě 65 mil. a tím to končí. A z těch 65 mil. půjčili institucionálové oněch 20 mil. na šort. Dividenda by pak bych na 65 mil. akcí a šortaři by ji museli zaplatit těm, od koho si CP půjčili, protože dividendu dostává majitel a shortem se majitel tuším nemění. Takže buď to dostane přímo majitel nebo shortař, který to ale bude muset převést na majitele. To by pak šortování před divi byl jistý zisk...Třeba u Telekačeny a takhle to určitě nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 6:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ten nárůst dolaru na 18,65 mě štve. Zase to u nás nepadne tam, kam mělo. 185 dneska přes den nebude ani náhodou. Jedině 15:30 a později při otevření pod 10 USD. Dneska každopádně plánuju třetí nákup bez ohledu na otevření v USA. Pokud to dneska shodí v Améru dalších 5 procent a více, tak zítra bude další dokup, doufám, že pod 180.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 20:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Zatím to jede dobře a portfolio smrti opět dokazuje, proč je tak silné. Žeby hned dnes potvrzeno pravidlo, že každý můj nákup způsobí téměř okamžitý propad minimálně o 10 procent? Jestli to vydrží, tak zítra je třetí nákup jistý.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nasdaq na maximech a Kitkat takhle nízko. Při větší korekci věřím v nákup pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemáte zač. Další nákup mám naplánovaný na 190-191, pak cca 185 a poté pod 180, načež nastoupí nákup hlavní :-).
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Názorná ukázka, jak funguje sekera smrti a to ještě není konec. Nepsal jsem dneska, že dnešní nákupy za 210 budou velmi tvrdě potrestány? I už teče krev. Kdo neposlechnul, je bit jak žito.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Druhý polibek sekery smrti za 198. Ještě 3 nákupy a pak poletí lotík :-)
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Oznamuji krvavý zásah sekerou smrti. Nákup Kitkatu za 205, takže tady máme nový strop.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 11:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neskutečné. Včera více jak 3procentní pokles a tady se neděje vůbec nic. Jelikož to včera ke konci šlo ještě níže, posouvám nákup na 200. Tyhlety nákupy za 210, když byl close na 204, budou velmi tvrdě potrestány.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 10:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
První zářez plánuju za 205, další pak zhruba po 5-ti procentních poklesech s cílem nákupu lotíku za 170 a níže.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:26|kocan|(95.85.240.xxx)
Souhlasím,někdo se pokouší roztrhat peloton.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mohlo být dobře. Bohužel svinská spotřebitelská důvěru musela vzrůst, takže pokles je nejspíš u konce.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, dolar. Akcie up, dolar down. Na Kitkatu tak tratím. Takže nejdřív něco šábnu na dolaru, abych pak byl vůči poklesu Kitkatu z důvodů kurzu imunnější. Nyní bych do žádné akcie nešel. Ta větší korekce příjde, třeba jen vyčkat.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:28|kocan|(95.85.240.xxx)
Koho? Dolar?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen ten dolar za 18,5...Pokud bude padat i nadále, tak ho asi nakoupím.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdyby KItkat kupoval někdo jiný, šla by cena kam? Podle toho, jaká by byla nabídka?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stále se nabízí jedna otázka. Před dnešním zveřejněním špatných čísel akcie na předchozí nárůsty výhledu moc nereagovala, resp. ne tak, jak bychom očekávali. Co když to je tak, že výhled šel sice dolů ale v ceně akcie byla o mnohem horší očekávaní a tudíž to stále vychází relativně dobře. Kdo ví...Asi bude třeba počkat na oficiální výsledky a na nějaké nové cílovky, jak se budou pohybovat. Je ale divné, že ačkoliv cílovky začínají na nějakých 17 USD, akcie se jim ani zdaleka neblíží, což je poněkud znepokojující. Krátkodobě to může být ale ta neschopnost při dobrých výsledcích prorazit směrem nahoru už trvá hodně dlouho.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takže měním strategií u Kitkatu. Realizace ne nad 300 ale nad 230 a dokup kolem 170. Marne, 300 už je passe. Jen trochu lituji, že jsem nad 230 nic neprodal. Až dokoupím kolem 170, tak začnu postupně po lotu odprodávat, jestli to ještě nad 230 půjde a nakupovat kolem 170 zpět.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.