reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 6:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Ten nárůst dolaru na 18,65 mě štve. Zase to u nás nepadne tam, kam mělo. 185 dneska přes den nebude ani náhodou. Jedině 15:30 a později při otevření pod 10 USD. Dneska každopádně plánuju třetí nákup bez ohledu na otevření v USA. Pokud to dneska shodí v Améru dalších 5 procent a více, tak zítra bude další dokup, doufám, že pod 180.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 20:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Zatím to jede dobře a portfolio smrti opět dokazuje, proč je tak silné. Žeby hned dnes potvrzeno pravidlo, že každý můj nákup způsobí téměř okamžitý propad minimálně o 10 procent? Jestli to vydrží, tak zítra je třetí nákup jistý.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Nasdaq na maximech a Kitkat takhle nízko. Při větší korekci věřím v nákup pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Nemáte zač. Další nákup mám naplánovaný na 190-191, pak cca 185 a poté pod 180, načež nastoupí nákup hlavní :-).
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Sekera smrti se vrací na scénu
Názorná ukázka, jak funguje sekera smrti a to ještě není konec. Nepsal jsem dneska, že dnešní nákupy za 210 budou velmi tvrdě potrestány? I už teče krev. Kdo neposlechnul, je bit jak žito.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Sekera smrti se vrací na scénu
Druhý polibek sekery smrti za 198. Ještě 3 nákupy a pak poletí lotík :-)
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Sekera smrti se vrací na scénu
Oznamuji krvavý zásah sekerou smrti. Nákup Kitkatu za 205, takže tady máme nový strop.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 11:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ptf.smrti
Neskutečné. Včera více jak 3procentní pokles a tady se neděje vůbec nic. Jelikož to včera ke konci šlo ještě níže, posouvám nákup na 200. Tyhlety nákupy za 210, když byl close na 204, budou velmi tvrdě potrestány.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 10:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ptf.smrti
První zářez plánuju za 205, další pak zhruba po 5-ti procentních poklesech s cílem nákupu lotíku za 170 a níže.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:26|kocan|(95.85.240.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 6% na SPADu
Souhlasím,někdo se pokouší roztrhat peloton.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 6% na SPADu
Mohlo být dobře. Bohužel svinská spotřebitelská důvěru musela vzrůst, takže pokles je nejspíš u konce.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 6% na SPADu
Jo, dolar. Akcie up, dolar down. Na Kitkatu tak tratím. Takže nejdřív něco šábnu na dolaru, abych pak byl vůči poklesu Kitkatu z důvodů kurzu imunnější. Nyní bych do žádné akcie nešel. Ta větší korekce příjde, třeba jen vyčkat.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:28|kocan|(95.85.240.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 6% na SPADu
Koho? Dolar?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 6% na SPADu
Jen ten dolar za 18,5...Pokud bude padat i nadále, tak ho asi nakoupím.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Rozdílná cena na remosce a spadu.
Kdyby KItkat kupoval někdo jiný, šla by cena kam? Podle toho, jaká by byla nabídka?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Rozdílná cena na remosce a spadu.
Stále se nabízí jedna otázka. Před dnešním zveřejněním špatných čísel akcie na předchozí nárůsty výhledu moc nereagovala, resp. ne tak, jak bychom očekávali. Co když to je tak, že výhled šel sice dolů ale v ceně akcie byla o mnohem horší očekávaní a tudíž to stále vychází relativně dobře. Kdo ví...Asi bude třeba počkat na oficiální výsledky a na nějaké nové cílovky, jak se budou pohybovat. Je ale divné, že ačkoliv cílovky začínají na nějakých 17 USD, akcie se jim ani zdaleka neblíží, což je poněkud znepokojující. Krátkodobě to může být ale ta neschopnost při dobrých výsledcích prorazit směrem nahoru už trvá hodně dlouho.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
Takže měním strategií u Kitkatu. Realizace ne nad 300 ale nad 230 a dokup kolem 170. Marne, 300 už je passe. Jen trochu lituji, že jsem nad 230 nic neprodal. Až dokoupím kolem 170, tak začnu postupně po lotu odprodávat, jestli to ještě nad 230 půjde a nakupovat kolem 170 zpět.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:03|many|(85.207.10.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
Tomčány (Patria): „Dnešní předběžné výsledky KIT digital a aktualizaci výhledu shledáváme jako mírně pozitivní na úrovni tržeb, ale naopak horší na provozní úrovni. Snížení celoroční prognózy zisku na akcii (na hotovostní bázi) kvůli vyšším investicím a nákladům v roce 2012 může potom spustit negativní reakci trhu. Celkově považujeme předběžné výsledky za mírně negativní.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 12:32|iv2|(88.101.131.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: divi ... detel
tl: to je u nich normalni ne?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 11:33|iv2|(88.101.131.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
souhlasim s klokanem.