KIT DIGITAL, INC.: Ptf.smrti
První zářez plánuju za 205, další pak zhruba po 5-ti procentních poklesech s cílem nákupu lotíku za 170 a níže.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 10:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
První zářez plánuju za 205, další pak zhruba po 5-ti procentních poklesech s cílem nákupu lotíku za 170 a níže.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:26|kocan|(95.85.240.xxx)
Souhlasím,někdo se pokouší roztrhat peloton.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 16:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mohlo být dobře. Bohužel svinská spotřebitelská důvěru musela vzrůst, takže pokles je nejspíš u konce.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jo, dolar. Akcie up, dolar down. Na Kitkatu tak tratím. Takže nejdřív něco šábnu na dolaru, abych pak byl vůči poklesu Kitkatu z důvodů kurzu imunnější. Nyní bych do žádné akcie nešel. Ta větší korekce příjde, třeba jen vyčkat.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 15:28|kocan|(95.85.240.xxx)
Koho? Dolar?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jen ten dolar za 18,5...Pokud bude padat i nadále, tak ho asi nakoupím.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdyby KItkat kupoval někdo jiný, šla by cena kam? Podle toho, jaká by byla nabídka?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stále se nabízí jedna otázka. Před dnešním zveřejněním špatných čísel akcie na předchozí nárůsty výhledu moc nereagovala, resp. ne tak, jak bychom očekávali. Co když to je tak, že výhled šel sice dolů ale v ceně akcie byla o mnohem horší očekávaní a tudíž to stále vychází relativně dobře. Kdo ví...Asi bude třeba počkat na oficiální výsledky a na nějaké nové cílovky, jak se budou pohybovat. Je ale divné, že ačkoliv cílovky začínají na nějakých 17 USD, akcie se jim ani zdaleka neblíží, což je poněkud znepokojující. Krátkodobě to může být ale ta neschopnost při dobrých výsledcích prorazit směrem nahoru už trvá hodně dlouho.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takže měním strategií u Kitkatu. Realizace ne nad 300 ale nad 230 a dokup kolem 170. Marne, 300 už je passe. Jen trochu lituji, že jsem nad 230 nic neprodal. Až dokoupím kolem 170, tak začnu postupně po lotu odprodávat, jestli to ještě nad 230 půjde a nakupovat kolem 170 zpět.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:03|many|(85.207.10.xxx)
Tomčány (Patria): „Dnešní předběžné výsledky KIT digital a aktualizaci výhledu shledáváme jako mírně pozitivní na úrovni tržeb, ale naopak horší na provozní úrovni. Snížení celoroční prognózy zisku na akcii (na hotovostní bázi) kvůli vyšším investicím a nákladům v roce 2012 může potom spustit negativní reakci trhu. Celkově považujeme předběžné výsledky za mírně negativní.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 12:32|iv2|(88.101.131.xxx)
tl: to je u nich normalni ne?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 11:33|iv2|(88.101.131.xxx)
souhlasim s klokanem.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 10:32|iv2|(88.101.131.xxx)
ted nam to preloz kretene.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tahle akcie půjde co nevidět k zemi. Když vezmu v úvahu, že US indexy jsou na několikaletých maximech a kolik v téhle situaci stojí Kitkat, tak z toho plyne jediné. Při větši korekci, která prostě přijít musí a příjde, hravě pod 8,5 doberu s cílem postupně realizovat nad 12 USD. Na výš než 12,5 se dlouhodobě už nikdy nedostane. Spíše se třeba modlit, aby třeba za rok nestál pod 6 USD.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 10:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ne, když ne já tak nikdo :-)
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 9:30|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže to je vyloučené. Dokud budu držet, 300 nepřipadá v úvahu.
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2012 22:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tahle akcie nemá evidentně naprosto žádnou šanci jít výš než na 12,5. Takže ode dneška měním strategií. Počkám na pokles pod 8,5 a naberu do plna. Nad 12 pak prodej celé várky. Čekat na vyšší ceny nemá smysl, žádné nebudou.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 8:23|Gambler|(90.178.225.xxx)
Se zvětšením černé díry v Řecku, zřejmě byli pohlceni.)
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2012 9:25|gusta|(31.192.72.xxx)
Neví někdo z vás, kdy bude ohlašovat výsledky KITka? Přesný datum. Dík
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 8:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takových už tu bylo, co tak vysoko radili...Stejně je ta cílovka nějak nízká. Pořád noví velcí zákazníci, výsledky čím dál tím lepší a zatímco minulý rok byly cílovky přes 20, tak teď jsou nějak nižší. Něco jsem včera četl o možné akvizici, kde byl Kitkat byl jejím předmětem...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.