reagovatzobrazit vlákno13.2. 2012 22:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT DIGITAL kudy kam?
Tahle akcie nemá evidentně naprosto žádnou šanci jít výš než na 12,5. Takže ode dneška měním strategií. Počkám na pokles pod 8,5 a naberu do plna. Nad 12 pak prodej celé várky. Čekat na vyšší ceny nemá smysl, žádné nebudou.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 8:23|Gambler|(90.178.225.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kam zmizelo Merkozy?
Se zvětšením černé díry v Řecku, zřejmě byli pohlceni.)
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2012 9:25|gusta|(31.192.72.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit Dig.
Neví někdo z vás, kdy bude ohlašovat výsledky KITka? Přesný datum. Dík
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 8:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 5% v USA
Takových už tu bylo, co tak vysoko radili...Stejně je ta cílovka nějak nízká. Pořád noví velcí zákazníci, výsledky čím dál tím lepší a zatímco minulý rok byly cílovky přes 20, tak teď jsou nějak nižší. Něco jsem včera četl o možné akvizici, kde byl Kitkat byl jejím předmětem...
reagovatzobrazit vlákno24.1. 2012 17:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 18:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Sekera smrti odchází z návštěvy. Kitkat prodán za 9,67. Akorát nechápu,proč mám v prodeji poplatek 10,04 místo 9,95...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 14:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: DAX 6240
Záměr prodat a taky jednou něco vydělat začíná stahovat Esteru dolů. Ještě dnes budem pod 320.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 13:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: DAX 6240
Na Esteře už zafungoval úmysl prodat za 335 tak už začíná klesat. Některé sekery působí dlouhodoběji a efekt přichází pomaleji.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 12:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Rozhodl jsem se prodat Esteru za 335, takže to znamená, že na 335 nedojede :-)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Jenže kdy ten covering příjde...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
No mě zatím stačí to, že ani avízo lepších výsledků ani lepší doporučení ho nahoru nevystřelilo. Jak na to, kolik to teď stojí, to mělo jít o víc jak 10 procent nahoru. Ale každý den přichází v poslední hodině sešup. Sekera vždy působí ve spojení s cílem. Jelikož u nás šel z 166 na 196 a pak zase dolů, tak min. tolik chci vydělat v USA. Proto to růst může ale vždy tak, aby se můj cíl nesplnil. Chci prodat za 9,8 a tam to v žádném případě nedoleze. Je to jako s CETV co mám za 400. Cíl byl prodat nad 600 tak to několikrát šlo na 460 a zpět, když už jsem se rozhodl to prodat za 460, tak to spadlo a nad 400 od té doby nebylo. Takže když z požadavku povolím a řeknu si, že stačí i prodej nad 9 USD u Kitkatu, tak spadne pod 9 a nad 9 se nebude chtít dostat. Zatím je tedy možná cena 9,79 k dosažení. Až povolím z požadavku, tak se ta cena podle toho sníží...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:21|Denny75|(195.113.148.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Sorry po dni prodeje....
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:20|Denny75|(195.113.148.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Ahojky a není to nakonec úplně naopak?? Short pozice znamená, že nakupující spekuluje na pokles ceny v den prodeje???
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 8:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Sekera v Esteře za 317 samozřejmě zůstává a zůstane tam až do dosažení min. ceny 280 Kč.
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2012 20:52|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Pořád držím takže přes 9,5 ani náhodou. Do konce týdne jsme zpět minimálně pod 9.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:52|kocan|(95.85.240.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: trade akcie
Mám dotaz:Stále stačí drčet akcie 6 měsíců,aby nás chudé PAN 1 od eráru nepodojil,nebo už platí jiná lhůta? Jaká?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opce
Stačila jediná rána mezi oči a už není žádný problém jet od 317 jen dolů. Krvežíznivý nástroj opět nezklamal :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opce
S Kitkatem opatrně. Neustále držím za 8,28, takže magnet bude aktivní ihned od 15:30. Dlouhodobý růst je vyloučen. Radím dobře, při krátkodobých skocích nahoru prodávat seč enter či tlačítko myši stačí :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opce
No já vím, že nepůjde. Chci nakoupit Ester pod 280. Tenhle nákup mi k tomu dopomůže :-). A na Krabici mám taky posvíceno. Sekera se dá do díla za cca 3000, pokud tam dojede a pak do pár týdnů bude pod 2000.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info
Tak dlouho se provokuje Es-Age až koupí. Sekera smrti na návštěvě u Estery za 317, takže do konce týdne čekejte propad kurzu min. o 10 procent. Stejně jsem koupil zpět množství prodané za 353, takže zatím se jedná pouze o posun sekery dolů a stanovení nového stropu. Asi třikrát za poslední týdny se Estera otáčela těsně pod mou cenou prodeje bez ztráty za 355. Nyní začnou otočky těsně pod 320.