KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Sekera smrti odchází z návštěvy. Kitkat prodán za 9,67. Akorát nechápu,proč mám v prodeji poplatek 10,04 místo 9,95...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 18:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Sekera smrti odchází z návštěvy. Kitkat prodán za 9,67. Akorát nechápu,proč mám v prodeji poplatek 10,04 místo 9,95...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 14:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Záměr prodat a taky jednou něco vydělat začíná stahovat Esteru dolů. Ještě dnes budem pod 320.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 13:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Na Esteře už zafungoval úmysl prodat za 335 tak už začíná klesat. Některé sekery působí dlouhodoběji a efekt přichází pomaleji.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 12:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Rozhodl jsem se prodat Esteru za 335, takže to znamená, že na 335 nedojede :-)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže kdy ten covering příjde...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No mě zatím stačí to, že ani avízo lepších výsledků ani lepší doporučení ho nahoru nevystřelilo. Jak na to, kolik to teď stojí, to mělo jít o víc jak 10 procent nahoru. Ale každý den přichází v poslední hodině sešup. Sekera vždy působí ve spojení s cílem. Jelikož u nás šel z 166 na 196 a pak zase dolů, tak min. tolik chci vydělat v USA. Proto to růst může ale vždy tak, aby se můj cíl nesplnil. Chci prodat za 9,8 a tam to v žádném případě nedoleze. Je to jako s CETV co mám za 400. Cíl byl prodat nad 600 tak to několikrát šlo na 460 a zpět, když už jsem se rozhodl to prodat za 460, tak to spadlo a nad 400 od té doby nebylo. Takže když z požadavku povolím a řeknu si, že stačí i prodej nad 9 USD u Kitkatu, tak spadne pod 9 a nad 9 se nebude chtít dostat. Zatím je tedy možná cena 9,79 k dosažení. Až povolím z požadavku, tak se ta cena podle toho sníží...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:21|Denny75|(195.113.148.xxx)
Sorry po dni prodeje....
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:20|Denny75|(195.113.148.xxx)
Ahojky a není to nakonec úplně naopak?? Short pozice znamená, že nakupující spekuluje na pokles ceny v den prodeje???
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 8:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera v Esteře za 317 samozřejmě zůstává a zůstane tam až do dosažení min. ceny 280 Kč.
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2012 20:52|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pořád držím takže přes 9,5 ani náhodou. Do konce týdne jsme zpět minimálně pod 9.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:52|kocan|(95.85.240.xxx)
Mám dotaz:Stále stačí drčet akcie 6 měsíců,aby nás chudé PAN 1 od eráru nepodojil,nebo už platí jiná lhůta? Jaká?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stačila jediná rána mezi oči a už není žádný problém jet od 317 jen dolů. Krvežíznivý nástroj opět nezklamal :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
S Kitkatem opatrně. Neustále držím za 8,28, takže magnet bude aktivní ihned od 15:30. Dlouhodobý růst je vyloučen. Radím dobře, při krátkodobých skocích nahoru prodávat seč enter či tlačítko myši stačí :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No já vím, že nepůjde. Chci nakoupit Ester pod 280. Tenhle nákup mi k tomu dopomůže :-). A na Krabici mám taky posvíceno. Sekera se dá do díla za cca 3000, pokud tam dojede a pak do pár týdnů bude pod 2000.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak dlouho se provokuje Es-Age až koupí. Sekera smrti na návštěvě u Estery za 317, takže do konce týdne čekejte propad kurzu min. o 10 procent. Stejně jsem koupil zpět množství prodané za 353, takže zatím se jedná pouze o posun sekery dolů a stanovení nového stropu. Asi třikrát za poslední týdny se Estera otáčela těsně pod mou cenou prodeje bez ztráty za 355. Nyní začnou otočky těsně pod 320.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tamty údaje se ale moc často neaktualizují nebo ano?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Žádnou nevyplácí.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to škoda. Přijdem o pěkné zisky pramenící z obchodování snílků, kdy se celý den kurz drží výše aby pak na závěr dne spadnul podle Nasdaqu, člověk mohl nabrat za reálnější cenu a hned druhý den prodat zase za cenu podle snílků a tak skoro každý den...
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 9:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já právě moc nechápu, co se tehdy u Nerváka událo, když se měnil ten ticker...Může někdo vysvětlit? Kde pak prodáme akcie nakoupené na BCPP? Nasdaq a dostaneme za to dolary?
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A ještě někdo zapláče v pondělí. Estera končila níže, než jsme zavírali a dneska se v Améru pokračuje dolů. V pondělí nastavím na 310 nákup. Pod 280 pak mohou nakoupit ostatní :-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.