KIT DIGITAL, INC.: KITD
Jenže kdy ten covering příjde...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže kdy ten covering příjde...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No mě zatím stačí to, že ani avízo lepších výsledků ani lepší doporučení ho nahoru nevystřelilo. Jak na to, kolik to teď stojí, to mělo jít o víc jak 10 procent nahoru. Ale každý den přichází v poslední hodině sešup. Sekera vždy působí ve spojení s cílem. Jelikož u nás šel z 166 na 196 a pak zase dolů, tak min. tolik chci vydělat v USA. Proto to růst může ale vždy tak, aby se můj cíl nesplnil. Chci prodat za 9,8 a tam to v žádném případě nedoleze. Je to jako s CETV co mám za 400. Cíl byl prodat nad 600 tak to několikrát šlo na 460 a zpět, když už jsem se rozhodl to prodat za 460, tak to spadlo a nad 400 od té doby nebylo. Takže když z požadavku povolím a řeknu si, že stačí i prodej nad 9 USD u Kitkatu, tak spadne pod 9 a nad 9 se nebude chtít dostat. Zatím je tedy možná cena 9,79 k dosažení. Až povolím z požadavku, tak se ta cena podle toho sníží...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:21|Denny75|(195.113.148.xxx)
Sorry po dni prodeje....
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:20|Denny75|(195.113.148.xxx)
Ahojky a není to nakonec úplně naopak?? Short pozice znamená, že nakupující spekuluje na pokles ceny v den prodeje???
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 8:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera v Esteře za 317 samozřejmě zůstává a zůstane tam až do dosažení min. ceny 280 Kč.
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2012 20:52|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Pořád držím takže přes 9,5 ani náhodou. Do konce týdne jsme zpět minimálně pod 9.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:52|kocan|(95.85.240.xxx)
Mám dotaz:Stále stačí drčet akcie 6 měsíců,aby nás chudé PAN 1 od eráru nepodojil,nebo už platí jiná lhůta? Jaká?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stačila jediná rána mezi oči a už není žádný problém jet od 317 jen dolů. Krvežíznivý nástroj opět nezklamal :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:19|Es-Age|(195.47.26.xxx)
S Kitkatem opatrně. Neustále držím za 8,28, takže magnet bude aktivní ihned od 15:30. Dlouhodobý růst je vyloučen. Radím dobře, při krátkodobých skocích nahoru prodávat seč enter či tlačítko myši stačí :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No já vím, že nepůjde. Chci nakoupit Ester pod 280. Tenhle nákup mi k tomu dopomůže :-). A na Krabici mám taky posvíceno. Sekera se dá do díla za cca 3000, pokud tam dojede a pak do pár týdnů bude pod 2000.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak dlouho se provokuje Es-Age až koupí. Sekera smrti na návštěvě u Estery za 317, takže do konce týdne čekejte propad kurzu min. o 10 procent. Stejně jsem koupil zpět množství prodané za 353, takže zatím se jedná pouze o posun sekery dolů a stanovení nového stropu. Asi třikrát za poslední týdny se Estera otáčela těsně pod mou cenou prodeje bez ztráty za 355. Nyní začnou otočky těsně pod 320.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tamty údaje se ale moc často neaktualizují nebo ano?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 11:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Žádnou nevyplácí.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to škoda. Přijdem o pěkné zisky pramenící z obchodování snílků, kdy se celý den kurz drží výše aby pak na závěr dne spadnul podle Nasdaqu, člověk mohl nabrat za reálnější cenu a hned druhý den prodat zase za cenu podle snílků a tak skoro každý den...
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 9:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já právě moc nechápu, co se tehdy u Nerváka událo, když se měnil ten ticker...Může někdo vysvětlit? Kde pak prodáme akcie nakoupené na BCPP? Nasdaq a dostaneme za to dolary?
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A ještě někdo zapláče v pondělí. Estera končila níže, než jsme zavírali a dneska se v Améru pokračuje dolů. V pondělí nastavím na 310 nákup. Pod 280 pak mohou nakoupit ostatní :-)
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych spíš řekl, že někdo nasral do obou nohavic až po pás už teď.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera nesekera, více jak 10 procent růstu je fuč a to je jen začátek. A prodej 300tis. kusů za 9,2 mluví za vše. Jen litufu ty, co si dnes za 196 koupili. Hezká cena. Snad se toho do konce obchodování na BCPP zbaví.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak zatím to tak vypadá, že v pondělí budu opět zápolit na hranici 170-ti korun o každou korunku,abych dobře nakoupil a jak to tak vidím, tak si pokyn na 170 dám už dnes. Není vyloučeno, že mi to vyjde.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdo mě poslechnul, tak vydělal mnohem více. Pašák ten či ta, co prodal/a za 196. Tohle byla fakt trefa.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.