reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Asi neumíš číst. Mám nakoupeno v Améru za 8,28 a vím dobře, co píšu. Příští týden jsme opět pod 8,3. S tím se nedá nic dělat. Spíše mi dělá starosti, že za půl roku už s mou oblíbenou akcí nebudu moct obchodovat na BCPP a že si na long tudíž na BCPP už nic koupit ani nemůžu, protože se pak toho nezbavím.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Takže game over. Nikdo na té akcií nic pořádného nevydělá. Na prodeje za 300 tak můžete zapomenout. Na takové ceny si sice počkat můžete ale co z toho, když se těch akcí už nepůjde zbavit. Takže další ztráta 100 procent, pokud to do ukončení obchodování u nás neprodám, co? No, paráda.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Akorát dolar mě rozčiluje čím dál tím více. Devastuje mi měnový úvěr. Doufám, že už koncem ledna bude 18 a níže.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
To si povíme, až bude koncem příštího týdne opět pod 170:-). Za mnou stojí historie a schopnost dosáhnout ztráty až 99-tiprocentní. Bohužel pánové. Výsledky nevýsledky, moje větší pozice v nějakém titulu znamená jediné. V dlouhém období ztrátu větší než 50 procent. Nikdy tomu nebylo jinak a nikdy tomu ani jinak nebude.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
No samozřejmě ale ne první ale finální. Informace o magnetu je přeci jen kurzotvorná. Na kolena jsem už dostal ECM, Krocana a CETV. Kdopak bude další? Vždy, když jsem měl něčeho více, tak se to plácalo v místě nebo zažilo brutální propad. Tuhle akcií jsem systematicky likvidoval nákupama od 270 až k 160. A nyní ji mám zase :-). Takže radím dobře, dnes prodávejte seč enter a tlačítko na myši stačí :-).Než se nadějete, bude po růstu.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Další akvizice = další vydávání akcí. Již brzy pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
No, říkejte si co chcete. Každopádně krvavý magnet pořízený za 8,28 začne táhnout vší silou za vlasy hned od 15:30. Dlouhodobý růst nemá šanci. Tento nákup mi měl zajistit nákup na BCPP pod 160. Nestalo se, takže neprodám a příští týden budem opět na 8,3. Marne, takový je život :-). Realizujte zavčasu. Jinak nebude zisk žádný.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Krucifix. Měl jsem zůstat s nákupama na BCPP. 15:30 zase příjde drsná jízda dolů a v Améru nezrealizuji žádný zisk. K růstu není absolutně žádný důvod. Tady zas někdo zešílel...
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Odvážný peva
Smrtelný magnet za sebou opět zanechává krvavou stopu. Nákup za 8,28 Kitkatu v Améru ho stáhnul z 8,9 opět do hlubokého mínusu. Škoda, že jsem slepě věřil a nad 8,9 neprodal. No cuž, tenhle nákup mi má zajistit levnější nástup na BCPP, tak uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 14:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: RE: Odvážný peva
Portfolio smrti za minulý rok lehce ale velmi lehce v plusu. Zato to druhé portfolio po nákupu Kitkatu za 182 v průměru a prodeji za 130 je těžce v mínusu. Navíc tam jsou Krocan za 200, Čumil za 330 a Nervák za 242.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Odvážný peva
Jakto, že první? A co já?:-). V současné době ztráta portfolia smrti činí 55 procent. No, je to jisté zlepšení oproti 63-procentní ztrátě v březnu 2009.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 16:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Tady : http://www.cnanalyst.com/2011/12/top-10-it-services-stocks-with-highest-short-interest-kitd-vit-vhc-ads-fire-athn-acom-aol-caci-sncr-.html bych rád věděl, za jakých cen se shorty otevíraly...Jejich objem je ale dost velký...
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Jen začátek obchodování. Close může být vklidu kolem 8 USD. Nejvíc radosti bych měl, kdyby začal jet dolar aspoň k 19-ti, ne-li k 18-ti.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
makra na hovno, tak se jede smerem UP, klasika. :) a ne ze by me to vadilo teda...
Es-Age - diky, ze jsi pustil Esteru! :-)
Mam jen obavy, ze J.D. nastoupil na DAX long...toho se trochu desim, vetsinou mu to vyzhazi vse naopak... :-)
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Krvavý výprask se blíží. Už brzy se ochotně bude nabízet Kitkat za 162. Lidská blbot nezná meze. Ale díky ní jsem dneska prodal Kitkat o 6 kč dráž než měl stát a to se vyplatí :-)
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 12:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Jestliže neprodám tak to pojede zase pod 300. Ale teď vážně - SG očekává v 1. pololetí drsný propad trhů. Zařvou ty akcie, které dosud moc nepadaly nebo vůbec nepadaly. Finanční tituly taky půjdou dolů ale prý už né tak moc. 2008/2009 - propad taky přišel v prvních měsících 2009. Já mám všechny spekulativní pozice poslední doby až na Esteru prodané. Až na ten Kitkat nabraný včera v Améru za 8,28 ale to je mýšleno na long 1-3 měsíce.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 12:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Využívá tady někdo měnový úvěr? Příklad : nakoupím za 10 000 USD a v ten den je střed 20. K zajištění této koupě potřebuji mít na obchodním účtu 10 000 * 20 * 1,05 CZK čili 210 000 Kč. Pak investici budu držet několik měsíců a vypořádání úroků bude až po zavření úvěru. Před nákupem za USD bylo na účtu 300 000 CZK. Budu mít pak těch několik měsíců na nákup přesně 90 000 nebo se ta částka bude denně měnit podle kurzu CZK/USD, popř kurzu akcie, která byla na úvěr pořízena? Jinak řečeno - bude nákup oněch akcí za 10 000 jištěn celou dobu stejnou částkou a to 210 000 kč?
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 11:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Samozřejmě, že zase dolů otočí. Potřebuju se ji totiž za 355 zbavit a podívej, kolikrát se těsně nad 350 otáčela zase dolů za poslední dny :-)
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 11:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Tak vidím, že 15:30 tady pár lidí bude brečet a jak. Kupovat o 5-7 kč dráž než close bude dneska ztrestáno.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 9:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: tak že by sem se dostal konečně na těch 165 ?
Ani ne. Při dolaru za 20 už za takový rozdíl není. No, cca 3 kč. Bývalo hůř. Podívej se na víceletý graf dolaru. Dolar v závěru roku vždy dost posiluje a v lednu o ty zisky zase příjde. Proto jsem to nakoupil v Améru. Jestli se Kitkat nezvedne a nezvedne se, což jsem včera zajistil, tak při poklesu dolaru nakoupíš i za 150. To chce pár dní.