Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 8:58
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 230 231 232 318

KIT DIGITAL, INC.:  kitdigi jak by to možná mohlo být

Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  Moody- České banky, výhled negativní

ajo ropak dikes, mno uz jsem to prelouskal i v tej angline, aspon nezakrnim...:)

KIT DIGITAL, INC.:  Garfield

tak jsem to nakonec nasel: http://online.wsj.com/article/BT-CO-20111201-712967.html o tech moody's versus ceske banky....sou to mrdky ty agentury!

KIT DIGITAL, INC.:  Moody- České banky, výhled negativní

ropak: dej sem odkaz pls. Diky.

KIT DIGITAL, INC.:  eurobunda ... -).

Čekal jsem ráznou korekci po včerejším nesmyslném růstu a tu zase nic.

KIT DIGITAL, INC.:  info

http://www.nasdaq.com/symbol/cetv

KIT DIGITAL, INC.:  info

http://www.nasdaq.com/quotes/stock-charts.aspx

KIT DIGITAL, INC.:  info

KITD's NASDAQ Last Sale
8.92 0.22 2.52%
NLS Volume
5,593,017

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Taky jsem vlastně z toho vývoje na Kitkatu trochu nervózní. Přeci jen...proč to pořád padá....Žeby nějaká drsná manipulace s kurzem?KIT media když tehdy prodával, tak to byly domluvené prodeje na určité datum bez ohledu na kurz. Alespoň něco takového jsem někde četl. Žeby se teď dělo něco podobného?

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Rozhodl jsem se, že Vigwam pošlu opět min. o desetiprocentní ztráty a stáhl jsem prodejní pokyn. Nad 700 se dlouho neohřeje. Drtivý pád zažije už do pátku.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Nedivil bych se, kdyby dnes pokračoval jižním směrem. Kitkat neklesal ze stejného důvodu jako indexy. Pozor na to. Dneska bude na BCPP opravdu levný, až zajede v Améru do ztrát a přepočte se to silnější korunou. Myslím, že pod 160 dnes nastoupím. Jen co se zbavím Vigwamu.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:1923_gdansk_10mln.JPG

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

MartD mrkni na historickou papírovou bankovku 1 milión zaručeně tvrdých DM a pochopíš.)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

podle me Nemci vyvazi zbozi hlavne s vysokou pridanou hodnotou, kde kurs Eura ma vliv, nicmene zbozi je povetsinou jedinecne svou technologii, designem apod...takze se klonim k nazoru, ze by prec jen bylo pro ne bezpecnejsi, kdyby v Evrope krize nebyla a Euro bylo drazsi nez naopak...

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Tak, tak. Příspěvek o pláči 28.11. 2011 15:47 byl více nežli pravdivý.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Můj tip na dnešek je, že ťukne 8,3, pokud se indexy vydají více do ztráty.

1 230 231 232 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz