reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 11:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 11:50|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 8:24|Gambler|(90.178.225.xxx)
KITD's NASDAQ Last Sale
8.92 0.22 2.52%
NLS Volume
5,593,017
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 20:52|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Taky jsem vlastně z toho vývoje na Kitkatu trochu nervózní. Přeci jen...proč to pořád padá....Žeby nějaká drsná manipulace s kurzem?KIT media když tehdy prodával, tak to byly domluvené prodeje na určité datum bez ohledu na kurz. Alespoň něco takového jsem někde četl. Žeby se teď dělo něco podobného?
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Rozhodl jsem se, že Vigwam pošlu opět min. o desetiprocentní ztráty a stáhl jsem prodejní pokyn. Nad 700 se dlouho neohřeje. Drtivý pád zažije už do pátku.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedivil bych se, kdyby dnes pokračoval jižním směrem. Kitkat neklesal ze stejného důvodu jako indexy. Pozor na to. Dneska bude na BCPP opravdu levný, až zajede v Améru do ztrát a přepočte se to silnější korunou. Myslím, že pod 160 dnes nastoupím. Jen co se zbavím Vigwamu.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 18:03|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
MartD mrkni na historickou papírovou bankovku 1 milión zaručeně tvrdých DM a pochopíš.)
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
podle me Nemci vyvazi zbozi hlavne s vysokou pridanou hodnotou, kde kurs Eura ma vliv, nicmene zbozi je povetsinou jedinecne svou technologii, designem apod...takze se klonim k nazoru, ze by prec jen bylo pro ne bezpecnejsi, kdyby v Evrope krize nebyla a Euro bylo drazsi nez naopak...
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak, tak. Příspěvek o pláči 28.11. 2011 15:47 byl více nežli pravdivý.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Můj tip na dnešek je, že ťukne 8,3, pokud se indexy vydají více do ztráty.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
163 potřebuji, abych si Kitkat dobral zpět bez ztráty po posledním prodeji za 165. Tohle ale konec není. Pod 8,5 dneska jede jistojistě. Jen vydržet.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dolar up. Dneska se pojede pod 8,5 a tam začnu uvažovat, zda nabrat nebo čekat na nástup pod 8.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 8:35|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 21:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 18:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To víš, že držím. Ještě jsem k balíku za 3300 dobral várku za 200. Tak ECM jsem do krachu dovedl tak proč ne i Krocana a Čumila.Držím ale skoro celý SPAD tak dříve nebo později to čeká každou akcí. Zatím jsou v bezpečí jen Krabice a Kuřáci.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.